Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Húsvéti event - A Titkok Tojása!

Go down 
+5
Annie Collins
Kevin Turner
Andy Parker
Kaname Yukino
N.
9 posters
SzerzőÜzenet
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimeCsüt. Márc. 21, 2013 9:38 pm


A pokémonok világában különleges események zajlanak, melyekről csupán pár érdekeltnek van tudomása. Ám ők is csak emberek, nem érthetnek meg mindent, hiszen a jelek nem mindig mutatják a valót: néha csak annyit jelentenek, amennyit szeretnénk, hogy jelentsenek. És ha a téves tudás és a kellő eszközök mind egyetlen ember kezében vannak…

A Nagy Húsvét: Titkok tojása!

Örömmel várunk minden érdeklődőt, aki elég kíváncsinak érzi magát, hogy feltárja a rejtély mögötti valóságot, és részese legyen az oldal első Eventjének!

Jelentkezési határidő: március 25. (hétfő) – valamint az első kör végéig be lehet csatlakozni
Tudnivalók:
  • a játék nem foglal helyet, így két kaland mellett is nyugodtan lehet jelentkezni
  • az eventet viszonylag rövidre tervezem, csupán 3-4 körösre
  • reagkövetelmény 500 szó
  • a játékosok nem fognak találkozni egymással
  • sorrend nincs
  • minden kör 4-5 napig fog tartani, addig mindenkinek kell írnia!
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Tetjuyrai5rg3pe3z681
Vissza az elejére Go down
Kaname Yukino
Tréner
Tréner
Kaname Yukino


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue10/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (10/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:17 am

Én szeretnék menni-én szeretnék menni! *-*


A hozzászólást Kaname Yukino összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Márc. 24, 2013 2:52 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Andy Parker
Tréner
Tréner
Andy Parker


Hozzászólások száma : 30
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : A semmitől egy picit messzebb.

Karakterlap
Szintpont: 90
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue16/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (16/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 6:15 am

Megyek ^^
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue15/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (15/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 9:37 am

Bevállalom én is ezt, mert érdekel Wink
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue15/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (15/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 2:04 pm

Én is szeretnék jönni.smile close
Vissza az elejére Go down
Ivy Sapphire
Koordinátor
Koordinátor
Ivy Sapphire


Hozzászólások száma : 37
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue15/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (15/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 5:28 pm

Én s jönnék. smile close
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net/t87-ivy-sapphire#237
Matt Villiers
Koordinátor
Koordinátor
Matt Villiers


Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue10/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (10/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 7:12 pm

Ki nem hagynám, szóval jövök tojásokat lopkodni! Razz
Vissza az elejére Go down
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall


Hozzászólások száma : 47
Hírnév : 3

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue16/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (16/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 7:14 pm

Jelentkezek! smile close
Vissza az elejére Go down
Derek
Tréner
Tréner
Derek


Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 100
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue16/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (16/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimeVas. Márc. 24, 2013 11:21 pm

Na jó, egye fene... Megyek én is. smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 12:03 am

Örülök, hogy ennyien jelentkeztetek, az event ITT indul, a jelentkezést lezárom! Jó játékot! smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 8:19 pm

A topicot újra megnyitottam, itt lehet megbeszélni/átbeszélni a tippeket a 2. körre, illetve hogy miket zártatok ki esetleg a chates válaszaim alapján, stb.

------------------------------------

Edit: sokmindent elmondtam chaten, de én nem fogom újra elmondani, ha úgy érzed Derek, hogy semmit sem zártatok ki, akkor tök fölöslegesen irogattam tegnap. Btw, ha leírnád te vagy Kevin amire rámondtam, hogy jó, vagy hogy biztosan nem, azzal a többieknek is segítenél. És am se kortól függ, hogy kinek milyen fejtörő okoz nagyobb vagy kevesebb problémát.

Jah és még valami: a logikai menetre próbáljatok rájönni, nem azért találtam ki mindenkinek mást, hogy a másiktól várjátok a sajátotok konkrét megoldását, ilyen nem szeretnék látni. Mindegyik ugyanarra a logikára épül, ha ezt kifundáltátok, onnantól egyedül tessék megoldani a rejtvényt.
Jó szórakozást és gondolkodást! Wink


A hozzászólást Misty összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Ápr. 02, 2013 1:44 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Derek
Tréner
Tréner
Derek


Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 100
Tapasztalat:
Húsvéti event - A Titkok Tojása! Left_bar_bleue16/100Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty_bar_bleue  (16/100)

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 10:17 pm

Semmi nincs kizárva, nem jöttünk rá semmire Kevinnel, aki okosabb mint egy 21 és egy nemtom hány éves, az segítsen ki minket legyen olyan kedves.
Köszönjük!
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 12:40 am


Azt hittem, vagy inkább csak reménykedtem benne, hogy lesznek nagy megbeszélések, ötletbörze és miegymás, de úgy tűnik vagy senki sem érti de nem szólnak (pár embert kivéve) vagy értik és nem szólnak. *-*
Lényeg a lényeg, a határidő ugye vasárnapra ki lett tolva, de ahogy nézem sok haladás nem lesz, szóval megosztok veletek egy tippet, ami közelebb visz a megfejtéshez.

Chaten elmondtam, hogy nem kell pokétojás-ismeret a megoldáshoz, és hogy a ti nyulatokat üldöző pokémonnak lesz köze a dologhoz. Nos, ennyinek elégnek is kellene lennie, de azt még hozzáteszem, hogy bizony maguk a tojások is szerkesztve vannak, érdemes tehát együtt nézegetni a két dolgot és gondolkodni a rejtvényen. Ha rájöttök a logikára, pofonegyszerű az egész! Sok sikert, innentől már mennie kéne! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Húsvéti event - A Titkok Tojása! Empty
TémanyitásTárgy: Re: Húsvéti event - A Titkok Tojása!   Húsvéti event - A Titkok Tojása! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Húsvéti event - A Titkok Tojása!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Játkosi kaland, event] Szilveszter éjjel
» [Event] Tavasz
» [event] Szilveszter éjjel
» Nemesis - A fekete nap gyermeke [Event]
» [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: KALANDOZÓ-
Ugrás: