Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Yamadachi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Yamadachi Left_bar_bleue20/100Yamadachi Empty_bar_bleue  (20/100)

Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: Yamadachi   Yamadachi Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:03 am

Yamadachi


Nem:férfi
Rang: Tréner
Kor: 15
Régió: Sinnoh
Kezdő pokemon: Teddiursa

Célja az életben
Célja, hogy valamikor az Elit négyes tagja legyen, viszont ehhez először teremvezetővé kell válnia, előtte pedig bajnokká. Apja már teremvezető és az ő nyomdokaiba szeretne lépni és megörökölni a családi termet.

Kedvenc időtöltése
Kedvenc időtöltése a a pokemonjaival való edzés, amiben saját testi épségét sem félti.

Milyen a viszonya a pokemonokkal
Pokemonokat szereti, viszont igen kemény kiképzésnek veti alá mindegyiket

Milyen típus a kedvence
Nincs különösen kedvence, nem is az a típus, aki bármiben is kedvencet keres, ha meg kéne válaszolni, talán azokat, amik inkább a testi erejükkel harcolnak.

Sorolj fel három dolgot, ami mindig feldobja
- Pokemonjai fejlődés
- új ismeretségek
- egy jó könyv
- rend

Sorolj fel három dolgot, amit nagyon utál
- rendetlenség
- engedetlenség
- tétlenség

Jellem
Apja jellemét örökölte, aki katona volt fiatalabb korában. Úgy viselkedik, mint egy kiképzőtiszt, de szíve mélyén szerető. A pokemonjaitól is elvárja a maximumot, de csak azt, amit ő is meg tud tenni. Edzések folyamán maga is a pokemonnal edz és nem fél attól sem, ha neki kell verekedni a barátjával, aminek az állatkáit tekinti. Ha ismert karakterhez kéne hasonlítani, akkor talán Gary és Ash keveréke. Nem veti meg a szép lányokat, nehezen nyílik meg feléjük, csak hosszas beszélgetés után tudja eldönteni, hogy tetszik neki-e a lány vagy sem, bár már volt rá példa, hogy ...

Bármi extra
Sinnoh régióban születtem 15 évvel ezelőtt, apám akkoriban katona volt, aki nyugdíjazása után termet nyitott, majd elfogadtatta magát hivatalosan is. Anyám valamikor csúcskoordinátor volt, de visszavonult és inkább a gyerekeivel foglalkozik. Családban mindig rengeteg pokémon van, akik anyának segítenek, így gyerekként már korán megismerkedett néhánnyal. Két öccsém van, az egyik jelenleg 12, a másik 8. Első pokémonom egy teddiursa nem szokványos módon került hozzám. Egyik nap az erdőben sétáltam, mikor szemtanúja lettem, ahogy orvvadászok megölnek egy bocsát védelmező Ursaring anyát, majd a gyerekét magára hagyták. Bocsot a közelben olálkodó Mightyenáktól mentettem meg a kis állat segítségével. Otthon nem mondtam el a szüleimnek, inkább elrejtettem a fészerbe, ahol apám a régi, elhasználódott lomokat tartotta. Ekkor voltam 8 éves. A kis állatot általában az apám készletéből lenyúlt pokékajával vagy konyhai maradékkal etettem. Alig telt el két hónap, amikor anyám megtudta a titkomat, majd apának is elmondta, aki ahelyett, hogy leszidott volna, rövid, kemény kiképzésnek vetette alá, majd a faluban kezdtem el csatákat vívni. Hol nyerte, hol vesztettem, de a tapasztalat és az elhatározás, hogy az elit négy tagja lehessek, csak érlelődött bennem. 13 évesen indultam útnak és azóta vagyok úton, hogy minél több pokémont fogjak be és lassan elindulhassak a pokémon mesterré válás, majd a teremvezető és az elit négy tagság felé vezető úton.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yamadachi   Yamadachi Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:47 am


Szia,
korrekt előtöri, mindent tartalmazott, karaktered jelleme pedig remekül passzol kitűzött céljaihoz. Elfogadva! Wink

Kezdésnek 10 (elkölthető) szintpontot kapsz, illetve 5 pokélabdát és 1500 PD-t, azaz PokeDollárt. A karaktered 10-es tapasztalattal indul.
Játékostársakat ebben a topicban és chaten kereshetsz, illetve jelentkezhetsz kalandra vagy versenyre is, ha szeretnél.

Már csak annyi a dolgod, hogy kezdő pokémonodnak előtörténetet, karakterednek meg adatlapot készíts, és indulhat is a móka!
Jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Yamadachi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yamadachi
» Yamadachi
» Yamadachi pokémonjai
» [KT] Ryuu vs Yamadachi
» [Játék]Bogárfogás után - Yamadachi & Ivy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Edzők-
Ugrás: