Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Egy félős kislány sig-gyára

Go down 
SzerzőÜzenet
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Egy félős kislány sig-gyára Left_bar_bleue15/100Egy félős kislány sig-gyára Empty_bar_bleue  (15/100)

Egy félős kislány sig-gyára Empty
TémanyitásTárgy: Egy félős kislány sig-gyára   Egy félős kislány sig-gyára Icon_minitimePént. Ápr. 26, 2013 6:50 pm

Üdv mindenkinek! ^^

Mivel nem érthet mindenki a képszerkesztő programokhoz és ahogy jön a nyár nekem is több időm lesz úgy döntöttem, hogy nyitok egy ilyen témát.

  • De mit is lehet itt tenni?

Nos, itt lehet siget, magyarul aláírást kérni tőlem, én pedig elkészítem neked és feltöltöm a képet a kepfeltoltes.hu -ra, majd a linket mellékelem Pm-ben neked.

  • Hogy lehet kérni siget?

Nagyon egyszerű. Írsz ide egy hozzászólást, ami tartalmazza azt, hogy körülbelül hogy nézzen ki az aláírás. Ha gondolod, te magad keresheted meg hozzá a képeket, itt összeállíthatod hozzá kedvenc színsémádat és a kódokat megadva nekem lehetőségem lesz a neked legjobban tetsző színecskéket használni. Minden rajtad múlik : milyen szöveg legyen rajta, hol, mekkora legyen a mérete, hol és mekkora képek legyenek rajta elhelyezve, valamint milyen adatokat tüntessek fel rajta. FIGYELEM! Ha olyan siget szeretnél, amiben fel vannak sorolva a jelvényeid / pokemonjaid vagy egyéb más változó adataid, azt ELŐRE jelezd, így az alapot le tudom menteni, neked pedig csak annyi a dolgod, hogy jelezd a változásokat, amiket végbe szeretnél vinni a sigeden, mert ugye változnak az idők.. smile close Azonban az ilyen sigeket max. hetente lesz lehetőségem frissítgetni, így megkérek mindenkit ne legyen az, hogy félóránként ír ide, hogy pl. egy szinttel megnöveljem a sigen levő pokéja szintjét - mármint, hogy az aktuális érték legyen jelezve-.

Eddigi aláírások
Vissza az elejére Go down
 
Egy félős kislány sig-gyára
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: OFF-RÉSZLEG-
Ugrás: