Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Általános csevegő

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 4 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 4 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 4 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeKedd Szept. 10, 2013 3:01 pm

Írtam, csak Pécsen voltam rokonoknál, elfelejtettem előre szólni, bocs.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
N.

N.

Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 17, 2013 8:24 pm

Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith

Hozzászólások száma : 26
Hírnév : 1

Karakterlap
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 4 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Okt. 17, 2013 8:43 pm

Szerintem nagyon szupi lett. Tetszik ez a rajzolás. Bár én megnéztem volna a többi Pokémonját, hogyan kapja el, a többi teremvezetővel való harcát is. smile close
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins

Hozzászólások száma : 51

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 4 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 4 Empty_bar_bleue  (15/100)

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:54 pm

Sziasztok!

Hűű, de régen  voltam már itt! Igazából nagyon sok minden zavart közbe, de szerintem lassacskán vissza-vissza fogok téregetni, legelőször is válaszolok majd az üzenetekre. Egy olyan kérdésem lenne még ha egyáltalán aktuális, hogy a Barátság próbájára lenne-e még igény?
Jaaa, és majdnem elfelejtettem, hogy akik kértek aláírást  őket sem tudom mennyire aktívak, és hogy ha lehetne még egyszer jeleznék?

Ölelés mindenkinek.Smile 
N.

N.

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 9:04 pm

\o/ Annie! *megöleli*

A küldid résztvevői közül ha jól látom Ivy, Yamadachi és Sophie aktívak, Yama még korábban írta, hogy folytatná, ha lehet (bár majd ha feljön oldalra megmondja ő), Ivyt nem tudom, ő majd ír vagy szól, Sophie pedig mindenképpen folytatná. ^^

Üdv újra itt, majd nézegess szét, ha van időd, mert be lett vezetve sok új dolog, nameg mesélőket is toborzunk. Wink

Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Hozzászólások száma : 172

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 4 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/100)

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 10:33 pm

Itt vagyok és aktív smile close Én szívesen folytatom a kalandot.
Ivy Sapphire
Koordinátor
Koordinátor
Ivy Sapphire

Hozzászólások száma : 37

Karakterlap
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 4 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 4 Empty_bar_bleue  (15/100)

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:03 am

Szia, Annie!
Én is szívesen folytatnám a kalandot smile close
Felhasználó profiljának megtekintése http://pokemon.hungarianforum.net/t87-ivy-sapphire#237
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 4 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 4 Empty_bar_bleue  (20/100)

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:11 pm

Ki kell próbálnom, h a siker/ kudarc kocka hogyan működik smile close
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor

Hozzászólások száma : 205

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeSzomb. Okt. 26, 2013 11:11 pm

The member 'Yamadachi' has done the following action : Kockadobó

'Siker? Kudarc?' :
Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb
Felhasználó profiljának megtekintése http://pokemon.hungarianforum.net
N.

N.

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeKedd Nov. 19, 2013 7:20 pm

Másnak sem tölti be a régióképek nagy részét? pale 

Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Nov. 21, 2013 6:45 pm

Nekem rendesen megjelennek. smile close
Anita Sentry
Tréner
Tréner
Anita Sentry

Hozzászólások száma : 12

Karakterlap
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 4 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 4 Empty_bar_bleue  (10/100)

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 05, 2013 8:34 pm

Bocsánat, hogy én és Lewis ennyit hiányzunk, de neki ZH-ja van és az az első neki. Nekem is akad dolgom, de sajnos nem áll módomban elérni jelenleg Lewist.
Bruno

Bruno

Hozzászólások száma : 14

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 12:38 pm

Figyelem! Figyelem! Figyelem!
Warning! Warning!
Achtung!

Két kaland lett meghírdetve a nevem alatt, amikre lehet jelentkezni és csak rajtad áll, hogy jössz-e.

U.i.:Jelenleg még nem vagyok Mesélő, de ha jól vezetem le a kalandokat, akkor azzá válhatok, úgyhogy kérlek segíts!
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeSzer. Dec. 18, 2013 8:01 pm

Én jelentkeztem Bruno az egyik kalandodra. Remélem sikerülni fog neked. smile close Egyúttal szeretném jelezni, hogy a Barátság próbájából még körülbelül van 7-8 kör körülbelül és azután következik belőle egy 2. rész, amelyre nyitott jelentkezés lesz, tehát nem kell az, hogy szerepelj a jelenlegi játékban, viszont aki abban szeretne majd részt venni kb. legyen tisztában a történésekkel, úgyhogy azoknak tessék olvasni! ^^
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeCsüt. Dec. 26, 2013 3:44 pm

Így utólag is Boldog Karácsonyt és Kellemes Ünnepeket mindenkinek.! smile close
Tsukuba Junko
Rakéta
Tsukuba Junko

Hozzászólások száma : 7

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeHétf. Dec. 30, 2013 2:34 pm

Nem küldtem valamelyikőtöknek el a félkész pokémon előtörténetet? Fenének se akar előjönni. Jah, Merry Scroogemas, így utólag jajah.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:42 am

Bocsi
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 10:42 am

The member 'Yamadachi' has done the following action : Kockadobó

'Siker? Kudarc?' :
Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Shinycharm Általános csevegő - Page 4 Toxicorb
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu

Hozzászólások száma : 25

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeKedd Jan. 28, 2014 3:47 pm

tudom, hogy jópárszor eltűntem már, és mindig mondogattam, de megint megpróbálok lenni :/ sikerült némi időt szereznem, de 1 játéknál többet most sem biztos hogy bevállalok, és elnézést, hogy mindig eltűnök :/
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 1:21 pm

N-san, lehet számítani itt valamire még a jövőben? Én nagyon szívesen folytatnám. Sad
N.

N.

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 1:25 pm

Nem tudom, igazából én vinném, mármint azt hiszem tudnék időt szakítani rá, ha lenne érdeklődés. Surprised De a többiektől is függ. smile close :/

Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 3:04 pm

Én szívesen segítenék egy kis lendületet adni, itt értem a reklámozást, persze, ha csak beleegyezel. smile close
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 9:26 pm

Sziasztok!

Nem véletlenül vagyok én is itt, sokat jár a fejemben az oldal. Valahogy mindig a tél közeledtével került a kezembe a DS smile close Aktív jelenlétemet nem tudom és nem is akarom megígérni. Úgy gondolom, hogy egyetlen (de akár kettő, három) embernek is túl sok munkát adna, mire ezt az oldalt olyanná tudná formálni, amilyenre mi N-el elképzeltük, és gondolok most a rengeteg támadás lefordítására vagy a pokemonok leírásának megadására. Azt javaslom, hogy ha beindítjátok, legyen lehetőség szervezett formában szimpla tagoknak is kidolgozni, és kódostul beküldeni bármit, amit ők kidolgoznak. Nyilván lektorálni kell majd, de lehetne őket jutalommal motiválni. Így mindenki építő része lehetne a nagy egységnek smile close
N megoldókészségével és éleslátásával pedig könnyen meg tudjátok majd oldani a felmerülő problémákat. Szerintem vágjatok bele! smile close
N.

N.

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeHétf. Okt. 27, 2014 9:47 pm

Igen Amaya, persze. ^^

Prof jó ötlet, persze előbb még át kell nézegetni a dolgokat, kicsit frissíteni a memóriámban hogy akkor most itt mit és hogyan, de utána el lehet kezdeni a fejlesztéseket, újításokat is.
Hát igen, és ha már tél, akkor pokémon \o/ Omega Ruby/Alpha Sapphire-al, természetesen. Very Happy

Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitimeKedd Okt. 28, 2014 1:02 am

Szórtam szét röpcédulákat, remélem érni fog azért valamit. smile close
Professor ez az ötlet tetszik, egyébként nekem vannak ilyen finomságaim: Link
Nagyon szorítok, hogy az oldal új erőre kapjon!

Egy nem ideillő: Új karakter majd lehet indítani a régi felhagyva?
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 4 Icon_minitime

Általános csevegő
Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next