Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Snover

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Leonardo "Frosty" Spero
Tréner
Tréner
Leonardo


Hozzászólások száma : 6
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Snover Left_bar_bleue10/100Snover Empty_bar_bleue  (10/100)

Snover Empty
TémanyitásTárgy: Snover   Snover Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 1:52 pm

Fajta: Snover
Beceneve: Nincs, de néha Leo közlegénynek szólítja.
Neme: Hím, valószínű..
Szint: 5 Lvl.
Pokelabda: Egy sima labda, amibe általában nem hajlandó "beszállni"
Támadások: 
-Powder Snow (Por hó)
-Leer (Megfigyelés) 
-Razor Leaf (Penge levél) 
-(4. még nincs)

Jellem
Igen intellignes, ugyanakkor rakoncátlan, sokszor csak a parancs szóra hallgat. Harcokban sokszor saját maga cselekszik, megjegyzem nem mindig rosszul. Nagyon barátságos az emberekkel. Többnyire olyan mint egy kisgyerek.

Fajtajellemzők
Sajna nem találkoztam még másik Snover-el így nem tudom megitélni.

Rossz szokása
A fent említett engedetlenségen kívül eddig nem volt vele gondom.

Milyen lesz a kapcsolatotok
Mint két régi harcostárs. Neki olyan vagyok mint egy családtag. Valami különleges vonzalom lehet köztünk, másképp már rég elhagyott volna, mert volt már rá alkalma.

Megszerzése
Nos hát, ételt lopni jött hozzám, mikor a havasokon voltam síelni, de rajta kaptam. Megsajnáltam szegényt mert úgy tűnt már régen nem volt része ételben. Így adtam neki egy keveset. Másnap arra lettem figyelmes hogy követ engem, úgyhogy megint adtam neki, de kb. 500 m után újra mellettem járt. Megkérdeztem tőle: 
-Szeretnél velem maradni?-ő csak bambán-de aranyosan-bólogatott, ezért rádobtam egy labdát ami beszippantotta. Hát körül-belül ennyi, tudom nem hosszú, de ha csak ennyi történt nem hazudhatok...
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Snover Empty
TémanyitásTárgy: Re: Snover   Snover Icon_minitimePént. Jún. 14, 2013 3:35 pm

Érdekes pokémon, aranyos megszerzési históriával. ^^ Természetesen elfogadva! smile close
Vissza az elejére Go down
 
Snover
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Pokemonok-
Ugrás: