Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 [Élmény] Coden utazásai

Go down 
SzerzőÜzenet
Coden Flues
Tréner
Tréner
Coden Flues


Hozzászólások száma : 17
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Élmény] Coden utazásai Left_bar_bleue10/100[Élmény] Coden utazásai Empty_bar_bleue  (10/100)

[Élmény] Coden utazásai Empty
TémanyitásTárgy: [Élmény] Coden utazásai   [Élmény] Coden utazásai Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 6:08 pm

Az útra kelés

A hátizsákomat már szinte tele pakoltam, amikor észrevettem, hogy kezd esteledni.
-Fiam, biztos hogy ma akarsz útra kelni?-kérdezte tőlem anya és a vállamra tette a kezét.Bulbasaur a pokelabdájában volt, és aludt.
-Igen.Végül is nem esik az eső.-mondtam anyának és egy óra múlva már a közeli erdő felé igyekeztem és közben az eget figyeltem.A Hold fényesen ragyogott le a földre, utat világítva nekem.
A hátizsákom nem tűnt nehéznek a benne lévő sok holmi ellenére. A zsebemből elő húztam a Pokedexemet és ellenőriztem, hogy működik-e. Az állapota tökéletes volt és jól is működött. De most nem láttam a közelben egy pokemont sem, így el is tettem egyből.Tudtam, hogy az utam még az elején jár. És hogy rengeteg veszéllyel kell majd szembenéznünk a sikerhez vezető úton.
Vissza az elejére Go down
Coden Flues
Tréner
Tréner
Coden Flues


Hozzászólások száma : 17
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Élmény] Coden utazásai Left_bar_bleue10/100[Élmény] Coden utazásai Empty_bar_bleue  (10/100)

[Élmény] Coden utazásai Empty
TémanyitásTárgy: Coden utazása-Petalburg City   [Élmény] Coden utazásai Icon_minitimeCsüt. Jún. 27, 2013 11:46 am

Petalburg City

Petalburg Citybe az utazásom harmadik napján értem el.
A város nyugodtnak tűnt és békésnek.A házak egymástól távolabb feküdtek és két tó is volt errefelé.
Én a nagyobbik tóhoz indultam, hogy a partján megpihenjek.Sok ember mellet elhaladtam, mire oda el
értem, de megérte, mert a víz felszíne gyönyörűen csillogott a napfényben.Néhány csónak is volt ott
és benne halászok ültek, várva a zsákmányra.De eddig láthatóan nem fogtak semmit, mert komoran a
csónak szélén ültek és alig figyeltek a vízre.
Én a part menti fűbe ültem le, mivel padot sehol se láttam a közelben.A fű alacsony volt és egyenes.
Épp elszundítottam volna, amikor valaki rám kiáltott:
-Hé, álljál fel és küzdj meg velem!
A kiáltás irányába néztem és meglepetten tapasztaltam, hogy egy fehér hajú lány kiáltott rám.A ruha,
ami rajta volt, hófehér volt, fekete virág mintákkal.Lábán fehér cipő volt, de azon nem volt minta.
A lány szeme viszont éjfekete volt.
-Te ki vagy?-kérdeztem tőle, miközben felálltam.
-A nevemet nem mondom meg, csak ha legyőzöl engem.-mondta komoly hangon a lány, aki amugy 16
évesnek látszott.Alacsonyabb volt nálam.
-Ha ezt akarod.-mondtam neki és hátráltam 10 lépést.A lány pedig  5-öt.Előhúzott a derekán lévő kék
övből egy pokelabdát és a földre hajította.
-Charmander, jöjj elő!-kiáltotta, mire a labda szétnyílt és egy igen egészéges Charmander jelent meg.
Én is előhúztam az egyik pokelabdámat és a Charmander felé hajítottam:
-Bulbasaur, gyere elő!-kiáltottam és most egy Bulbasaur jelent meg fényes villanással a Charmandertől
6 lépésnyire.
-Charmander!Karmolás!-kiáltotta a lány mire Charmander Bulbasaur felé ugrott és közben megkarmolta
annak arcát.Utána visszament a lány elé, támadásra készen.
-Szóval így állunk?-kérdeztem és láttam, amint a Bulbasaurom arcán a karmolás nyom lassan eltűnik.
-Bulbasaur, morgás!-kiáltottam, mire Bulbasaur rámorgott ellenségére, az pedig hátrálni kezdett.Láttam
amint a lány dühösen rám tekint és ezt kiáltja:
-Charmander, Karmolás!-mire Charmander újra megkarmolja Bulbasaurt, ezúttal a lábánál.Bulbasaur épp
hátrált volna, de a sérült lába miatt elesett és alig tudott felállni.Közben a lány elmosolyodott.Én ezt a
mosolyt dühös arccal válaszoltam.
-Úgy tűnik, győztem.-mondta, de ekkor Bulbasaur felpattant.A seb még ott volt a lábán, de nem őt ez
már nem zavarta.
-Ne kiabáld el.-mondtam neki gúnyosan.-Bulbasaur, öklelés!
Bulbasaur felöklelte Charmandert, a lány pedig ezt felelte:
-Szerintem elég a harcből.Te győztél.-mondta és visszahívta Charmandert.Én is Bulbasaurt.
-Egyszer még találkozni fogunk.-mondta a lány és elrohant, kezében pokelabdájával.
-Mi a neved?!-kiáltottam utána, de a lány már eltűnt a messzeségben és én is tovább indultam.
Vissza az elejére Go down
Coden Flues
Tréner
Tréner
Coden Flues


Hozzászólások száma : 17
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Élmény] Coden utazásai Left_bar_bleue10/100[Élmény] Coden utazásai Empty_bar_bleue  (10/100)

[Élmény] Coden utazásai Empty
TémanyitásTárgy: [Élmény] Coden utazásai   [Élmény] Coden utazásai Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 8:26 am

Fortree City

Ez a város többnyire a fák felett húzódott.A házak egy-egy magas fa lombjába voltak építve és hidak kötötték össze őket.
-Ez a város csodálatos.-mondtam egy 10 év körüli fiúnak, aki a hídon állt és épp a távolba tekintett.Ő is így gondolhatta, mivel alig észrevehetően bólintott.Csak ekkor pillantottam meg egy feliratkozási táblát az egyik fa törzsén.A város térképe volt rajta és alatta az eddig itt járt pokemon edzők nevei virítottak és én is felírtam a nevemet.Még néhány percig szemléltem a térképet, utána átrohantam a hídon, tovább a többire.A hidak régiek voltak, mégis kibírtak akár egy vihart is.Azért volt a város a fákra építve, mert itt a banditák nem tudták elérni őket.
Épp tovább indultam volna, amikor az egyik híd, mégpedig az, amin a fiú is volt, elszakadt.A híd két fele a két fa törzse felé dőlt.A fiú a jobb oldalin kapaszkodott meg és próbált felmászni, de nem sikerült neki, mivel túl fáradtnak tűnt.
-Maradj ott, felhozlak!-kiáltottam neki és elkezdtem a leszakadt híd jobb felén leereszkedni.Alattam a fiú kapaszkodott meg és felfelé nézett.
-Máshova nem is tudnék menni.-válaszolta miközben melléje ereszkedtem.Ekkor egy fura hang ütötte meg a fülemet és felnéztem.Odafent a kötelek kezdték megadni magukat a gravitációnak, ezért sietnem kellet.Megfogtam az egyik kezemmel a fiút, a másikkal elkezdtem feljebb mászni.Már majdnem felértünk, amikor az egyik kötél elszakadt és a híd rész lejjebb zuhant.A másik kötél is alig tartotta már őket.Letekintettem.Mélyen alattunk egy kis mező terült el, itt-ott néhány sziklával.Nem lett volna túl jó zuhanó célpont.Újra elkezdtem felfelé mászni, és csakhamar fel is értünk.A fiút letettem.
-Köszönöm.-motyogta és elrohant.Felkaptam a táskámat és még késő délután elindultam tovább, a többi város és régió felé.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





[Élmény] Coden utazásai Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Élmény] Coden utazásai   [Élmény] Coden utazásai Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
[Élmény] Coden utazásai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Coden Flues
» Coden Flues adatlap
» [Élmény] Utak
» [Élmény] Új játék indítása!
» [Élmény] Ajándék az égből jön

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: JÁTÉKTÉR :: HOENN RÉGIÓ-
Ugrás: