Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

[KT] Ryuu vs Yamadachi

Go down 
SzerzőÜzenet
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[KT] Ryuu vs Yamadachi Left_bar_bleue20/100[KT] Ryuu vs Yamadachi Empty_bar_bleue  (20/100)

[KT] Ryuu vs Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 9:19 am

Cím egyértelmű Ryuu és Yamadachi harca fog itt lezajlani
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu

Hozzászólások száma : 25

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
[KT] Ryuu vs Yamadachi Left_bar_bleue10/100[KT] Ryuu vs Yamadachi Empty_bar_bleue  (10/100)

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 12:24 pm

Hosszú út vége felé járok hála az égnek. Vagy már 3. napja tart az út Kanto régióból Johto felé. Egy nyaralás kupont nyertem egy összecsapás végén egy tök kezdő sráctól. Hát bár nem repestem az örömtől barátaim annál inkább utazni akartak, és addig nem hagytak békén, míg bele nem mentem. Főleg Buizel volt besózva, így a végén bele kellett egyeznem. Naná… nem is volt más választásom, mert barátaim szó szoros értelmében fogva tartottak. Caterpie fonalai fogtak te, Buizel bevizezett, közben Pichu villámmal rázogatott, eközben meg érezhettem magamon Pidgey karmainak hegyét. Miután végre megérkeztünk én úgy dőltem ki a hajóból, annyira elgémberedtem, illetve annyira megszoktam a hullámok okozta rengéseket. Búcsút intve a hajónak megindultam, de alig mentem távolabb éreztem, hogy valamit elfelejtettem. Mikor barátaim felé fordultam láttam is. Ahelyett, hogy követtek volna a kikötőtől alig 1 km-re lévő kis strand felé igyekeztek. Felnyögtem, és elindultam utánuk. A nap hátralévő részében annyi szórakoztatásom volt, hogy láttam miként játszanak a többiek. Buizel otthonosan úszott a vízben, és többször is delfin módjára kiugrált a vízből. Pichu bombákat dobott elég érdekes módon, ugyanis Pidgey a karmai közé fogta, majd elengedte jó magasból, és ebben a magasságban kezdett el gömbölyödni Pichu, és szép nagy csobbanással ért a vízbe. Hogy a francba képes egy ilyen kis Pokemon ekkora csobbanásra… a lényeg azonban nem így volt. És ekkor jött a megmentő. A távolból egy srác képét véltem felfedezni. Gyorsan felpattantam az eddig székül szolgáló kőről, és odaszaladtam hozzá.
- Héj te. – intek oda neki, majd mikor odaérek elé gyors hadarással elkezdek beszélni – Ugye Trainer vagy nem? Szuper. Nem lenne kedved egy Pokemon csatához? Csak te meg én… kérlek… muszáj valami izgalom egész nap csak untam a fejemet… egy pillanat… - hátrafordulok és hátrakiabálok – Pidgey azonnal tedd le Caterpie-t! Tudod, jól hogy nem tud úszni, és a kaja témát már megbeszéltük! HA még egyszer a csőrödből kell kivenni komolyan mondom, leragasztom. Pichu te meg óvatosan vizezzél, mert a végén kisülsz. – ekkor visszafordulok – Bocs csak mint látod, elég sok bajom van velük… na szóval mit szólsz?
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:
[KT] Ryuu vs Yamadachi Left_bar_bleue20/100[KT] Ryuu vs Yamadachi Empty_bar_bleue  (20/100)

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimeKedd Aug. 20, 2013 6:27 pm

Nos ismét Johtoban, ahol volt egy- két kalandom már, de most nem tudom mért tértem ide vissza. Ted továbbra is a fejemen gubbasztott egy finom ebéd után. Nem tudom mért, de valahogy a partra akartam menni, hogy ebéd után pihenjünk. Kibéreltem az egyik napágyat a parton, a közelben vettem gyümölcsöt és üdítőt, meg egy könyvet, hogy olvassak, majd ha azt megunom, akkor fürödjek a vízben. Na mondanom sem kell nem kellett sokat várnom, hogy megtaláljon egy tréner, hogy küzdjek meg vele. Velem ellentétben neki 4 pokémonja is volt, ami így nem tűnt fair küzdelemnek, de ha csak 1v1t vállal, akkor benne vagyok, bár a megszólítás nem igazán tetszett, azért válaszoltam.
- Hello. Igen tréner vagyok, legyen, de csak ez az egy pokémonom van.
Közben megfordul és a pokémonjait egytől egyik leszidja, ami nem tetszik, mivel én a barátaimnak tekintem őket, én nem szeretem korlátozni őket, bár mondjuk annak én sem örülnék, ha a Pidgey felfalná Caterpiet. Mivel már válaszoltam, így remélem, hogy nem kell elismételnem magam, ha mégis akkor csak annyit mondok: "Igen, igen, de csak 1 pokémonom van."
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu

Karakterlap
Tapasztalat:
[KT] Ryuu vs Yamadachi Left_bar_bleue10/100[KT] Ryuu vs Yamadachi Empty_bar_bleue  (10/100)

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimeCsüt. Aug. 22, 2013 1:39 pm

- Ez az!
Örömömben éljeneztem, majd hátrafordultam, és füttyentettem. A barátaim szépen sorjában odasétáltak hozzám, és picit szomorúan, de figyeltek rám.
- Na, srácok... – guggolok oda hozzájuk – Egy gyors harcot végrehajtunk, majd utána mehettek vissza szórakozni, ha akartok. Ki szeretne harcolni egyet?
Buizel rögtön elhúzta az orrát, és visszabandukolt a vízbe. Pidgey szemeit forgatva inkább elrepült… Caterpie, meg hátrálni kezdett, hisz nem tartotta magát elég erősnek, és eléggé megviselte Pidgey játéka. Egyedül pichu szemében láttam a tüzet, ami az én szememben is égett. Elmosolyodtam.
- Hát igen… Rád mindig lehet számítani drága barátom. – simogatom meg Pokemonom kobakját.
Gyorsan elővettem egy törölközőt, és teljesen áttöröltem villám pokemonom, hogy egy csepp víz sem maradt rajta, bár egy kicsit felborzolódott a szőrzete. Egy kis fazonigazítás után odaállok a srác elé.
- Nyugi, amúgy én is így akartam. Nem szeretem az igazságtalan harcokat. Na, akkor készen állsz? – szólok neki, majd kezet nyújtok – Amúgy Abakura Ryuu vagyok. kezdő trainernek tartom magam, de minden álmom, hogy teremvezető legyek.
Távolabb futottam, és miután megálltam az eddig karjaimban nyüzsgő Pokemonomat szabadon engedtem, aki máris két lábra ugrott, és édesen elkezdett egyik lábáról a másik lábára ugrálni, és a Teddyursa felé nézett.
- Te kezdesz. – szólok.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 1:45 pm

a srác érdekesnek tűnt, főleg, hogy az 5 pokémonja közül egyetlen egy volt hajlandó harcolni. Nem tűrtem volna, hogy a barátaim így cserben hagyjanak, igaz nem tartott volna sokáig a haragom, hiszen a barátainak megbocsát az ember, ha a szórakozást választják a harc helyett, ami valamilyen szinten szórakozás.
- készen állok. A nevem Yamadachi. Én is kezdő tréner vagyok és én is teremvezető szeretnék lenni, valamikor apámtól fogom átvenni az ő termét.
Rengeteg tapasztalatom van a harcokban, hiszen volt rá lehetőségem, hogy apa pokémonjaival harcoltam a pecsétre hajtó mesterekkel, igaz apa tanácsaival, így ritkán vesztettem, de az más, hiszen Teddel még nem volt komoly harcom. Elővettem a pokékódexem, mire az elárulta, hogy egy pichuval állok szembe, aki főleg elektromos támadásokat alkalmaz. Gyorsan átgondoltam, hogy miket tud Ted és felállva megkaptuk a kezdés jogát.
- Ted sírj.
Adom ki az első parancsot, ami csökkenti a pichu sebességét és védelmét, azzal, hogy megsajnáltatja a pokémont, így most csak várok az ellentámadásra.
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 5:02 pm

A srác Yamadachiként mutatkozott be, és ő is teremvezető szeretne lenni. Ez így érdekes lesz. Rögvest támadott is, és így Pichu telibe kapott egy... Sírást? Öhm.. na mindegy. Bár drága Pichum igencsak kételkedett abban, hogy meg kell-e támadni, én utasítottam egy támadásra.
- Pichu mutasd meg neki hogyan kell aranyosság válni. Gyerünk vesd be az Bűbájosságot!
Pichu felém néz mjad a Teddy felé. Eltakarja kezecskéivel a szemeit, amit előzőleg behunyt, és hirtelen nagyra nyitja. A hatalmas boci szemeivel, és édes mosolyával tényleg nagyon ennivaló volt, és még oldalra is döntötte a fejét, miközben kezeit háta mögött kulcsolta össze. Imádni való volt. ÉS ekkor esett a felismerés, hogy Pichuval akár még Szalag versenyekkel is mehetnék. Akárhogy is de most ide kell koncentrálnom.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:12 am

Ellenfelem ugyanahhoz a tervhez nyúlt, mint én, hogy összezavarjon, de nem eszik olyan forrón a kását. Nem ismerem a Pichu képességeit, de nem is kell, hiszen a nyerés a jó taktika választásától függ, nem az ellenfél ismeretétől, igaz az sem hátrány, de tudni kell, hogy nem szabad lebecsülni senkit, még akkor is, ha egy ilyen aranyos és kicsi pokémonnal harcol.
- Ted ne zavarjon össze a támadás.
Erre a bájolás hatása alatt álló maci, igaz kevésbé került alá, mintha pichu nőstény lenne, így könnyebb is volt kizökkenteni.
- Nyald meg ő cukiságát.
Adom ki a következő parancsot a támadásra, ami ismét egy újabb fura támadás. ~Ez a harc kezd átmenni komédiába, de még nem szabad komolyra venni a dolgot.~
N.

N.

Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 2:20 pm

A küzdőteret lezárom.

Kérlek benneteket, hogy a 250-es reagminimumot tartsátok be máskor! Mindketten 2 reagszámot és 100 PD-t kaptok a félbehagyott játékért.

Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: [KT] Ryuu vs Yamadachi   [KT] Ryuu vs Yamadachi Icon_minitime

[KT] Ryuu vs Yamadachi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal