Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Noelene Pride

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Noelene Pride
Tréner
Tréner
Noelene Pride


Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Noelene Pride Left_bar_bleue10/100Noelene Pride Empty_bar_bleue  (10/100)

Noelene Pride Empty
TémanyitásTárgy: Noelene Pride   Noelene Pride Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 10:59 pm

Név: Noelene "Noel" Pride
Nem:
Rang: Tréner
Kor: 20
Régió: Kanto
Kezdő pokemon: Charmander

Célja az életben
Mindenkinek megvan a maga helye ebben a hatalmas világban, így természetes, ha a lány meg szeretné lelni azt, ami majd élete hátralevő részében boldoggá teszi. Ahhoz, hogy megtalálja, pokemontrénerként át akarja utazni az általa ismert, és felfedezett régiókat. Több tapasztalat birtokában akár termet is nyithatna, vagy életét a zsebszörnyek gondozásának szentelhetné. Annyi lehetőség van odakint, a nagyvilágban, és oly rövid az élet. Ha nem az időn múlna, Noel akár több mindent magára vállalna, de ez nem ilyen egyszerű. Csakis egyetlen olyan elfoglaltságot keres, amelyet hosszabb távon, akár az élete végéig is művelhetne. Szívére hallgatva járja az élet ösvényét, és ha úgy érzi, megtalálta azt, amit örömmel fog művelni, lelki megnyugvásra lel.

Kedvenc időtöltése
Kíváncsi természete okán igazán szeret kint, a szabad ég alatt lenni, a maga körül található életformákat vizsgálva. Legyen az növény vagy pokemon, a természet mindig is lekötötte a lányt, különösen ha már estére járt az idő. Este több élőlényt érez maga körül, habár ez a napszak a csendességről, a végtelen nyugalomról híres. A csend segít lenyugtatni a testet, és a lelket egyaránt, az estéből áradó nyugalom pedig az elmélyült gondolkodás szövetségese.

Milyen a viszonya a pokemonokkal
Sosem tekintette rabszolgának, vagy alantas lényeknek a pokémonokat, mégis vannak fenntartásai, hogy csak úgy odamenjen akár egy befogott, idomított példányhoz, simogatás céljából. Fenntartásai vannak, hiszen idomított zsebszörny vagy sem, még a legjámborabb Growlithe-ra is rájöhet az öt perc, és ösztönből megharap valakit, aki még ki sem váltotta a teremtmény dühét. Személyes tapasztalat fűzi hozzá, ami bár igen rég történt, de okult belőle. Ellenben a szabadban még az idomítatlan pokemonok közelében sem retten el. Tapasztalatok birtokában jobbára a fenekén marad, még ha egy feldühödött Rhyhorn-nal is néz szembe. A harag elleni orvosság nem más, mint a türelmes szeretet. Úgy van: a lány úgy hallotta, a pokemonok belelátnak az ember lelkébe, így érzik, hogyan vonzódik hozzájuk. Fenntartásai ellenére az irántuk érzett szeretetet nem tudja leplezni.  

Milyen típus a kedvence
Nem tud különbséget tenni, egy tűz és egy víz pokemon között. A típus csak megkülönböztetés, valójában minden pokemon egyenlő, legalábbis a leány szemében. Ő csakis a jellem alapján különbözteti őket, milyen típusúak. Van, amelyik mimózalelkű, rosszindulatú, naiv, udvarias, tapintatos, kedves. Ő csakis személyiség szempontjából osztja típusokra ezeket a csodálatos teremtményeket.

Sorolj fel három dolgot, ami mindig feldobja

- Egy nyom, mely rávezeti, mit is kezdjen a maga életével.
- Harmónia. A test és a lélek tökéletes kiegyensúlyozottsága, a természet törhetetlen nyugalma. Akár a telihold, úgy tölt be mindent a vadon éji békessége.
- A szeretet a legnagyobb hatalom a világon, melyet még a határtalan gonoszság sem gyűrhet le.

Sorolj fel három dolgot, amit nagyon utál
- Az erőszak, és a testi fölénnyel való visszaélés nyers gonoszságra, lelki gyengeségre utal, de ha nem törik meg a jég, a lavina tovább zúdul: az erőszak még több gyűlöletet szül, amit még szeretettel is nehézkes megfékezni.
- A természetnek megvan a maga rendje, és ha ebbe valaki közbeavatkozik, az megtöri az élet törékeny körforgását. A halálra ítéltnek meg kell halnia, és aki életre van rendeltetve, az még a legszörnyűbb kórokkal is dacolhat.
- A határozatlanság szintén lelki gyengeség előjele, és ha valaki nem dönt egy határos időn belül, azon életek múlhatnak.

Jellem
Egy kiegyensúlyozott, életre termett lányról beszélünk, aki élete célját szeretné felkutatni. Köveket tör, hegyeket renget, patakokat szárít, de mindenképpen rá akarj jönni, Arceus mire is teremtette. Gyakran az éji boltra nézve, a csillagoktól vár megoldást, de tudja, ennél többre lesz szükség. Társaságszerető ember, persze a maga módján. Csakis akkor beszél, ha fontosat, közölni valót kíván mondani, amúgy meg a természet erejére támaszkodik, ami egyetlen dologból meríthet: a harmóniából. A tökéletes egyensúly eléréséhez pedig igazán könnyű - persze kinek mennyire - feltétele van: a csend. Aki igazán csendes, tisztelettudó, és kezesen bánik a pokemonokkal, - egyszóval jóindulatú személy - az igen hamar megnyerheti Noelene barátságát.

Bármi extra
Büszke lennék, mert az a nevem? Nem vagyok. Mire is lehetnék büszke? Gyerekkoromra, ahol meggondolatlanul barátkoztam a pokemonokkal? Nem vettem figyelembe, mit is érezhetnek, és ez okozta azt, hogy jobban átgondoljam az életben ért dolgokat. A szüleim azt mondták, csupán baleset volt, de én nagyon jól tudtam: csakis én lehetek a felelős a történtekért. Az az Arcanine csupán a kölykeit védte, amikkel csupán játszani szerettem volna. Életre szóló jelet égetett belém. A hátamba. Úgy nézett ki, mint egy csillag, és nem is akármilyen. Még a baleset után is sokat néztem azt a fényes pontot, melyet a tudósok nyelvén Arceus szemének neveztek. A puszta látványa elég volt ahhoz, hogy aztán átgondoljam, mit is kezdjek az életemmel. Világot akartam látni. Meg szerettem tudni, miért élek. A mennyei pokemon nem véletlenül adott nekem életet. Kicsiként mindig is látni akartam őt. Meglátni, hogy megkérdezzem tőle, miért is élek. A seb eléggé felnyitotta a szememet ahhoz, hogy elinduljak a saját utamon. Lássuk, vajon tényleg megláthatom-e a jövőmet.


A hozzászólást Noelene Pride összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Szept. 01, 2013 4:08 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Noelene Pride Empty
TémanyitásTárgy: Re: Noelene Pride   Noelene Pride Icon_minitimeSzer. Aug. 28, 2013 11:45 pm


Szia,
Nagyon szép és kiegyensúlyozott ET, jó volt olvasni! ^^ Természetesen elfogadva! ^^

Kezdésnek 10 (elkölthető) szintpontot kapsz, illetve 5 pokélabdát és 1500 PD-t, azaz PokeDollárt. A karaktered 10-es tapasztalattal indul.
Játékostársakat ebben a topicban és chaten kereshetsz, illetve jelentkezhetsz kalandra vagy versenyre is, ha szeretnél.

Már csak annyi a dolgod, hogy kezdő pokémonodnak előtörténetet, karakterednek meg adatlapot készíts, és indulhat is a móka!
Jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Noelene Pride
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Noelene Pride

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Edzők-
Ugrás: