Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Anita Sentry

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Anita Sentry
Tréner
Tréner
Anita Sentry


Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Anita Sentry Left_bar_bleue10/100Anita Sentry Empty_bar_bleue  (10/100)

Anita Sentry Empty
TémanyitásTárgy: Anita Sentry   Anita Sentry Icon_minitimeCsüt. Okt. 17, 2013 10:41 pm

Név: Anita Sentry
Nem: Lány
Rang: Tréner
Kor: 10
Régió: Kanto
Kezdő Pokémon: Charmander

Célja az életben
Nagyon kedveli a Tűz és Repülő típusú pokémonokat. Szeretné elérni, hogy híres Tűz és Repülő típus tréner legyen.

Kedvenc időtöltése
Szeret olvasni (főleg pokémon könyvek), a szerelésben és bütykölésben jeleskedik, valamint a pokémonjai edzésére, gondozására is fordít elegendő időt.

Milyen a viszonya a pokémonokkal
Barátként tekint rájuk, a Szellem típusúaktól fél

Milyen típus a kedvence
Tűz és repülő típus

Sorolj fel három dolgot, ami feldobja
- Szülei, barátok
- Pokémonjai
- Egy kis egyedüllét néha

Sorolj fel három dolgot, amit nagyon utál
- Nem szereti, ha piszkálják, vagy a szeretteit (család, barátok, pokémonok), esetleg valaki más(oka)t
- Szellem típusú pokémonok
- Kudarcok

Jellem
Egy kedves, bátor, de csöndes lány, aki nem fél a kalandoktól sem, de némi piszkálás könnyen kihozza a sodrából és nemtetszését azzal mutatja ki, hogy meghatározatlan ideig levegőnek nézi az illetőt. Az idő haladtával megnyugszik ugyan, de az illetőnek akkor is bocsánatot kell kérnie.

Előtörténet
Pallet townban születtem. A 10 éves korom előtti éveket olvasással töltöttem, de töltöttem nemkevés időt két dologra, amiben nagyon jó vagyok: szerelés és bütykölés. Anya tanított engem a pokémonokról is, ami tetszett nekem. Ezért elkezdtem pokémon ismeretterjesztő könyveket olvasni. Egy téli estén egyedül sétáltam az utcán. Rajtam kívűl nem volt kint senki, csak a hó ropogott a csizmám talpa alatt. Egy hógolyó talált el, majd körbenéztem és nem láttam senkit. Azt hittem, hogy a tettes gyorsan elbújt, hogy ne lássam. De nem foglalkoztam vele, mentem haza, mert már kezdtem nagyon is fázni. Percekig mentem, majd elkezdett esni a hó. Sálamat már az arcomra kötöttem, hogy némileg felmelegedjen. Pont ekkor bukkant elő egy Haunter és rámijesztett. Nagyon megijedtem és hazáig futottam, a Haunter szerencsére nem követett. Otthon anyáék megnyugtattak, de nekem ez elég volt, hogy életem végéig féljek a Szellem típusú pokémonoktól. Később eljött az idő, hogy elmenjek Oak professzorhoz. Én Charmandert választottam. Megkaptam még a pokékódexemet és 5 pokélabdát. Ezután elköszönve Oak professzortól, elindultam Charmanderrel, hogy elkezdjük az utazásunkat.


A hozzászólást Anita Sentry összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Vas. Dec. 15, 2013 3:31 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Anita Sentry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anita Sentry   Anita Sentry Icon_minitimePént. Okt. 18, 2013 7:28 pm


Szia,
Az előtörténetedet elfogadom.

Kezdésnek 10 (elkölthető) szintpontot kapsz, illetve 5 pokélabdát és 1500 PD-t, azaz PokeDollárt. A karaktered 10-es tapasztalattal indul.
Játékostársakat ebben a topicban és chaten kereshetsz, illetve jelentkezhetsz kalandra vagy versenyre is, ha szeretnél.

Már csak annyi a dolgod, hogy kezdő pokémonodnak előtörténetet, karakterednek meg adatlapot készíts, és indulhat is a móka!
Jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
Anita Sentry
Tréner
Tréner
Anita Sentry


Hozzászólások száma : 12
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Anita Sentry Left_bar_bleue10/100Anita Sentry Empty_bar_bleue  (10/100)

Anita Sentry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anita Sentry   Anita Sentry Icon_minitimeVas. Dec. 15, 2013 3:31 pm

Kész a módosítás smile close
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Anita Sentry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Anita Sentry   Anita Sentry Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Anita Sentry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Anita Sentry adatlapja
» (JÁTÉK) Anita és Alice
» Lewis Sentry
» Lewis Sentry adatlapja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Edzők-
Ugrás: