Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Alice Icberg

Go down 
SzerzőÜzenet
Alice Iceberg

Alice Iceberg

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Alice Icberg Left_bar_bleue10/100Alice Icberg Empty_bar_bleue  (10/100)

Alice Icberg Empty
TémanyitásTárgy: Alice Icberg   Alice Icberg Icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 10:58 pm

Név: Alice Iceberg
Nem: Nő
Rang: Tréner
Kor: 17
Régió: Shinnoh
Kezdő pokemon: Growlithe
Tárgyak: Egy táska amiben mindig van pár könyv, némi élelem és víz. Egy jégcsap alakú nyaklánc ami egyfajta családi jelkép.

Célja az életben:
Szeretnék a legjobb, legerősebb és legkeményebb teremvezetővé válni az összes régióban fellelhető vezető közül, hogy ne csak egy szimpla akadály legyek. Rajtam keresztül csakis a legelszántabb és legkitartóbb trénerek juthatnak majd át. Ehhez persze rögös út vezet és szeretnék a lehető legtöbbet megtudni a pokemonokról, az emberekről és a köztük kialakuló kötelékekről. Tudni akarom, hogy az ember és a pokemon miként képes egymásnak vállvetve harcolni, kielemezni a lehető legtöbb stratégiát, hogy ha egyszer teremvezető leszek kellő tapasztalattal állhassak ki mások ellen.

Kedvenc időtöltése:
Célom elérése lévén a kedvenc időtöltésem az utazás a pokemon harcokban való részvétel. De persze trénerként imádom gondozni a pokemonjaimat, játszani, törődni velük és egyben tanítani és edzeni őket. Emellett a másik fő időtöltésem az olvasás. Teljesen mindegy, hogy krimi, fantasy, romantikus vagy szakkönyv a lényeg, hogy minél hosszabb legyen.

Milyen a viszonya a pokemonokkal:
Szeretem a pokemonokat és fontosnak tartom a köztünk lévő kötelékek ápolását. Mindig szakitok időt arra, hogy velük foglalkozzak. Nem tartom szükségesnek, hogy minél több pokemont birtokoljak, csupán néhányat de viszont velük szeretnék sokkal mélyebb kapcsolatot teremteni az átlag pokemon-tréner köteléken túl.

Milyen típus a kedvence:
- Tűz

Sorolj fel három dolgot, ami mindig feldobja:
- Egy új könyv
- Ha a pokemonom egy új mozdulatot tanul
- Új embereket megismerni
- Új pokemont látni
- Győzni egy csatában

Sorolj fel három dolgot, amit nagyon utál:
- Veszíteni
- Ha valaki rosszul bánik egy könyvel
- Ha nem tudok a pokemonom kedvében járni
- Ha valaki nem vesz komolyan egy ütközetet
- A nagy hőséget
Jellem:
Szeretem a rendet és a fegyelmet amit már a megjelenésemmel próbálok sugallani. Mindig kihúzva magam, egyenesen járok, igyekszem minél határozottabban és választékosabban de ugyan akkor tisztán és érthetően megfogalmazni a mondani valóm. Persze ez nem jelenti azt, hogy egy karót nyelt, sznob csitri lennék. Ugyan úgy el tudok lazulni mint mások, főleg a pokemonjaim társaságában de ha harcról, edzésről vagy a kötelességem teljesítéséről van szó akkor nem ismerek tréfát.

Bármi extra:
A shinnoh régióban, Snowpoint cityben születtem és cseperedtem fel így meglehetősen hozzászoktam a hideg környezethez, sőt mondhatni egyenesen imádom a havas, télies tájakat és kifejezetten utálom a trópusi éghajlattal rendelkező helyeket. Ettől eltekintve valahogy mégis sokkal inkább vonzódom a tűz típusú pokemonokhoz, talán pont azért mert az első pokemonom is egy ilyen típus szakítva a családi hagyománnyal akik a városhoz illő módon jég és víz típusú pokemonokat (innen kaptuk a nevünket is) neveltek. A családomban több teremvezető is megfordult így talán nem csoda, hogy az én álmom is az, hogy egyszer én is az legyek.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
N.

N.

Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Alice Icberg Empty
TémanyitásTárgy: Re: Alice Icberg   Alice Icberg Icon_minitimeHétf. Dec. 09, 2013 11:49 pm

Egy tréner, aki nem szereti a hőséget, de kedvencei a tűz pokémonok. Határozottan tetszik!  ^^  Az előtörténet természetesen elfogadva, örülök, hogy több helyen kifejtetted a gondolataid az egyszavas válaszok helyett. smile close

Kezdésnek 10 (elkölthető) szintpontot kapsz, illetve 5 pokélabdát és 1500 PD-t, azaz PokeDollárt. A karaktered 10-es tapasztalattal indul.
Játékostársakat ebben a topicban és chaten kereshetsz, illetve jelentkezhetsz kalandra vagy versenyre is, ha szeretnél.

Már csak annyi a dolgod, hogy kezdő pokémonodnak előtörténetet, karakterednek meg adatlapot készíts, és indulhat is a móka!
Jó játékot! Wink

Alice Icberg
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal