Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Az elválaszthatatlan páros

Go down 
SzerzőÜzenet
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Az elválaszthatatlan páros Left_bar_bleue20/100Az elválaszthatatlan páros Empty_bar_bleue  (20/100)

Az elválaszthatatlan páros Empty
TémanyitásTárgy: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeKedd Dec. 10, 2013 11:07 pm

Sinnoh újra itthon és újra úton a cél felé, hogy saját termem legyen, már egy lépést megtettem a célom felé, ugyanis már a régióban elismerték a rang kérelmem már csak pénz kellene a termemhez, amit majd építtetni szeretnék. Amióta Joeval elváltam sok minden történt velem, de nem felejtettem el, hogy megbeszéltük, hogy mikor és hol találkozunk. Először is a Hoenn régióba kellett kézbesítenem egy csomagot, ahol az út alatt összetűzésbe kerültem egy taillow-val, aki azóta a csapatom tagja, bár ez néha nem tűnik annak, hiszen most sincs a labdájában, sőt ami azt illeti órák óta nem is láttam, de a többi pokémonom se éppen szereti a labdákat, vagyis azt amelyikben tartózkodni kell, Honda csak parancsra volt hajlandó benn maradni, de erre talán egyszer került sor, abra jelenleg ugyan elő mászott, de ez is ritka alkalom volt, hiszen ő legtöbb idejét alva töltötte, taillow még parancsra sem volt hajlandó a labdában maradni, csak ha éppen olyan kedve volt, sőt néha órákra eltűnt, ahogy most is, krabby volt a legnyugodtabb pokém, ugyanis ő csak kérésre jött elő és kérésre vissza is ment, mert a gumilabdával szívesen játszanak akár órákon át, így nem igazán haladtam semmit, de nem igazán zavart, mert amíg ők jól érzik magukat, addig én is boldog vagyok, sőt a játék során mintha visszamentem volna gyerek koromba, amikor még csak Ted volt meg, bár a csapat jelenleg 6 fős és tervben van egy 7. beszerzése, hiszen a labdáim közül a legtöbb trénerrel ellentétben nekem még volt egy szabad labdám annak ellenére, hogy már elértem a határt, amivel egy tréner maximum poké számot, egyszerre magánál tarthat. Sok és hosszú megálló után meg is érkeztünk a találkozónk helyére és a lehetőleg új pokémonom lakhelyére, néhány repkedett körülöttünk, de én azt az egyet kerestem, aki majd a csapatom tagja lehet.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Hozzászólások száma : 63

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Az elválaszthatatlan páros Left_bar_bleue12/100Az elválaszthatatlan páros Empty_bar_bleue  (12/100)

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 3:35 pm

Joe nem ismerte a környéket és nehéz is volt ide találni, de megpróbálta a lehetetlent. Kétszer el is tévedt és már már attól kezdett félni, hogy nem jut időben na, nem haza, hanem oda a helyszínre, mikor végre rátalált a helyes útra.
Éppen ezért nagyon örült, mikor Charmanderrel az oldalán végre sikerült elindulni, s már csak azon kellett aggódni, hogy el ne tévedjenek megint.
Útközben ettek, ittak, jót mulattak, vidám volt a hangulat és így telt az utazás.
Joe még soha nem járt erre, de remélte jól kijönnek Yamadachival itt is és esetleg új pokémont is tudnak fogni, meg talán szórakozhatnak is.
Jó lenne!
Joe ment és ment, érezte, hogy most már csakis közel lehet a cél, ezért megszaporázta a lépteit és ment előre, hogy folytassa útját.
Aztán azon kapta magát, hogy egyszer csak oda ért, így már csak tekintetével társát kellett keresnie, s mikor megtalálta, boldog mosollyal köszöntötte.
- Helló. Rég láttalak, mi a helyzet, hogy vagy? Készen állsz egy újabb pokémonra? - vigyorgott elégedetten és a kezét dörzsölte.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:
Az elválaszthatatlan páros Left_bar_bleue20/100Az elválaszthatatlan páros Empty_bar_bleue  (20/100)

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 12:22 pm

Kiszúrtam a megfelelő starlyt, de nem igazán volt időm vele foglalkozni, hiszen egy pillanatra egy ismerős charmandert szúrtam ki, aki csak abból a szempontból lehetett furának mondani, hogy nem igazán honos ebben a régióban, így inkább tovább kerestem a megfelelő pokémont, de a charmander gazdája ebben megszakított, hiszen rám köszönt és mivel nem vagyok tapló, így én is visszaköszöntem.
- Szia! Semmi, épp a csapatom utolsó tagját keresem, elfogadták a teremvezető kérelmem és mióta elváltunk a csapatom ismét egy taggal, mégpedig egy taillowwal bővült, hamarosan megismered, vagyis biztos lehetsz benne, hogy rá fogsz jönni, amikor ő megismert.
Figyelmeztettem homályosan utalva az ismerkedési szokásaira, miközben felemelem a csípései miatt bekötözött kezeim. Honda már elől volt, Ted továbbra is a hátán volt, abra a közelemben szaglászott és prüszkölt a virágoktól, ha talált egyet, tailow lassan feltűnt a láthatáron és gyorsan közeledett, láthatólag a fejemet célozta be, de abból nem eszik, már megtanultam, hogy őfelségével vigyázni kell főleg a fejemmel és a kezemmel, így azt is tudom, hogy a becsapódás előtt le fog lassítani, ami körülbelül két perc múlva meg is történt és mivel sikerült elhajolnom előle a kezemen meg már nem volt hely, így a következő célpontja Joe lett, aki viszont nem volt felkészülve erre, így jól megcsipkedték a fejét, bár egy pár mozdulattal le is zavarhatta a madarat a fejéről, így viszont a kezemre szállt le és boldognak tűnt, mint a rossz gyerek, aki tudja, hogy rosszat csinált, de nem kap érte büntetést. Már jó párszor leszidtam, de rá kellett jönnöm, hogy egyszerűbb, ha bocsánatot kérek az emberektől, mert Virgoncot úgysem tudom megnevelni, de például a csatában jól is jöhet a dolog, így nem biztos, hogy le kéne róla nevelni.
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:
Az elválaszthatatlan páros Left_bar_bleue12/100Az elválaszthatatlan páros Empty_bar_bleue  (12/100)

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeKedd Dec. 17, 2013 3:59 pm

Joe figyelte Yamadachit és hallgatta, mit mond. Teremvezető? Ejha! Az nem semmi! Szép munka!
- Gratulálok! Örülök, hogy a kemény munka elnyerte méltó jutalmát! Sok sikert kívánok! - mondta Joe és kezet rázott társával, ha engedte amaz.
- Kicsodával? - pislogott Joe, hogy ki az új tag, de csakhamar megtudta, mert összecsipkedték a fejét. - Aú! - mondta.
- Eléggé eleven - szólt Joe és a fejét dörzsölgette, Charmander is elrejtőzött Joe mögé.
Joe elnézte Yamadachit és csapatát, boldog és népes egy csapat, így biztos sikerekben gazdag jövő lehet számukra.
- Na, akkor mi legyen, megyünk?
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeKedd Dec. 24, 2013 1:41 pm

Joe és a barátja hamarosan meg is érkeztek és a szokásos udvariaskodás után egyből társalogni kezdtünk, hogy "Mi újság veled?" és egyéb ilyen fordulatok, ha randin lennénk most jönne az, hogy " Szép időnk van." de szerencsére nem jött, hiszen ismerjük már egymást és ilyen kínos csendek nem igen voltak köztünk. Közöltem vele a hírt, hogy teremvezetővé avanzsálódtam, a tekintete a szokásos mosolyból kíváncsiságon keresztül az elismerésig változott, ami tetszett, hiszen büszke voltam magamra, de ugyanakkor erre hajtottam, edzettem és küzdöttem magam, így meg érdemeltem a dolgot. Lassan megismerkedett a madárkámmal is, aki pedig rájött, hogy az ember nem igen szereti, ha a fejét csipkedik, de még mindig nem szokott le róla, majd elfoglalta a helyét a kezemen és onnan nézelődött, majd abra mellé szállt és vele is ismerkedni kezdett, de csak barátságosan, furcsa volt a számomra, hogy csak emberekkel viselkedik úgy, ahogy, de ő dolga. A barátja vagyok és elfogadom úgy, ahogy van, hiszen erre való a barát, nekem nem tetszik az, amikor minden pokémon ugyanúgy viselkedik, hiszen nekik is van lelkük és mindenki más személyiség, akár csak az ember. Kezet rázunk, majd fel is merül a kérdés, hogy merre.
- Igen!
Válaszolok a kérdésre, majd füttyentek a csapatnak és elindulok egy irányba véletlenszerűen, hiszen én sem ismerem a helyet és bármerre kimeríthetetlen kaland lehetőség van, így nem is gondolkodom, hogy merre tovább és remélem ezzel Joenak sincs baja, ha csak neki nincs terve, mert akkor követem őt, de szerintem ő sem ismer itt semmit, úgyhogy nem igazán kell emiatt aggódni.
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimePént. Dec. 27, 2013 12:05 pm

Yamadachi válaszolt és elindultak találomra, egyy véletlenszerűen kiválasztott irányba. Ez a város is éppen olyan volt, mint a többi. Voltak nagy utcák, kis utcák, sikátorok, meg minden egyéb. Szép idő volt, sütött a nap, csiripeltek a madarak és jó volt minden. Joe őszintén örült Yamadachi sikerének, mert ilyen rövid időn belül elérni ezt a sikert nagy eredmény. Joe is álmodozott erről, de még csak tíz éves volt, nem kellett sehova sietnie. Előtte még az út és kaland és sok barát pokémon formájában.
Emberek jöttek-mentek, de pokémon ez szál se volt, nem baj. Vagyis volt, de többnyire az emberek oldalán, vagy a zsebeikben a pokémon labdákban.
Joe eltűnődött, hogy merre tovább, de nem volt ötlete, így megállt és tanácstalanul várt, várta, hogy társa döntsön.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 5:46 pm

Az irány, amerre elindultam véletlenül lett kiválasztva, egyetlen akaratlagos döntés a kérdésben az volt, hogy Virgonc is arra indult és mivel bízok a barátaimba, így követtem őt. Igaz, repülve sokkal gyorsabb, mint mi, ed tudtam, hogy vissza fog térni, ha a helyzet, a kedve vagy a hasa úgy hozza. Az épületek teljesen egyformák voltak, legalábbis külső szemlélőként nekem teljesen, de biztos vagyok benne, ahogy nekem is az otthonom, úgy az itteni házaknak meg van a saját története, amit az itteniek tudnak mi pedig csak találgathatunk, ha egyáltalán érdekel minket. Biztos sok érdekes történet van a faluban, de nekünk csak egyre van lehetőségünk, hogy megismerjük, de egyenlőre az vár ránk, így nem tehetünk jobbat, mint várunk. Ekkor feltűnt a távolban Virgonc és ismét kész volt lecsapni valamelyikünk fejére. Én már ismertem annyira, hogy tudjam mire készül, így figyelmeztettem a társamat remélve, hogy már tanult a korábbiból.
- Vigyázz a fejedre!
Miközben én is készültem arra, hogy elhajoljak a felém közeledő támadás elől, ami sikerült is és remélem a társam is el tudja üldözni a fejéről és a madár ismét eltűnik a távolban, így arra indulok, amerre utoljára láttam. Még jó párszor lecsapott és valahogy mind a kettőnknek sikerült megmenekülni a rohama elől, míg egy a falu közelében lévő rejtett hegyekkel egyetlen oldalról megközelíthető réthez értünk, ahol rengeteg különböző a régióban honos pokémon élt. Ekkor vettem észre egy táblát, ami a hely nevét jelezte, miszerint ez egy kisebb pokémonoknak fenntartott titkos rét, bár elkapás tltó táblát nem láttam így meg is kerestem az általam keresett pokémont.
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeVas. Dec. 29, 2013 7:49 pm

Joe Yamadachival sétált és mentek előre, mikor Yamadachi pokémonja megint támadást indított ellenük, de sikerült kitérnie Joenak, így elkerülte azt az igen kellemetlen érzést, hogy megcsipkedik a fejét.
Szép idő volt valóban és semmi nem zavarta a nyugalmukat, így nyugodtan készülhettek újabb pokémon beszerzésére, csak az volt a baj, hogy Joe nemigen tudta, hogy melyiket fogja el, kapja el, mert tanácstalan volt kezdő létére.
Eszébe jutott, milyen jó lenne egy pikachu!
Na, ez már valami!
Joe, lesz egy pikachud!
- Vajon lesz ott pikachu is? - érdeklődött, vagy inkább gondolkodott hangosan Joe és mentek tovább, most már Yamadachi pokémonja nem támadott, ami helyes, így helyes.
Egy rétre értek, ahol pokémonok kószáltak, Joe követte Yamadachit, remélve, hogy belebotlik egy pikachuba.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeCsüt. Jan. 02, 2014 12:33 pm

Ahogy sétálgattunk és követtük a néha megjelenő szárnyas társam útmutatását, bár azt, hogy hova is tartunk nem tudtuk, hiszen nem ismertük a helyet és azt sem tudtuk, hogy Virgonc mi alapján megy erre vagy arra, de nem érdekelt, hiszen a legnagyobb kaland a legnagyobb véletlenek során alakul ki, márpedig most a lehető legnagyobb véletlen volt az útitársunk egy repkedő taillow formájában, ami nagy kalandot sejtetett. Séta közben társam ismét jelét adta, hogy nem igazán van tisztában a régiók, jelenleg Kanto és Shinnoh régió élővilágával és pokémonjaival, de ki lehetne tisztában az összes 650 pokémonnal és az hol lakik. Én sem tudtam és nem ismertem az összes pokémon, de néhánnyal tisztában voltam, ami egy- egy régióra jellegzetes, ilyen volt a pikachu is, az kanto régió lakója.
- Nem hiszem, Shinnohban nem honos, maximum akkor találkozhatunk eggyel, ha valaki ide hozta Kantoból. Amúgy ha elektromos pokémont akarsz, ajánlani tudom neked shinxet vagy pachirisut, de van más is.
Közlöm vele a szomorú hírt, de remélem nem lombozódik le, mert van más érdekes pokémon is és szerintem nincs elég tapasztalata egy pikachu neveléséhez, hiszen különleges figyelemmel és törődéssel kell feléjük fordulni. Taillow hosszú idő után újra megérkezett, de ezúttal valahogy sikerült visszahívnom a labdájába, majd elő is hívtam és kitettem a kezem, amire le is szállt, mert ezt már megtanulta, hogy ilyenkor mi a teendő. Kinéztem a megfelelő starlyt, persze segített a pokékódexembe épített szintfelmérő alkalmazás.
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimePént. Jan. 03, 2014 4:24 pm

Joe csak őgyelgett, nem találta magát a helyét, főleg azután nem, hogy társa közölte a szomorú hírt, hogy itt valószínűleg nem lesz pikachu.
- Értem, kár, kösz - mondta szomorúan és figyelte a pokémonokat, hogy melyik lenne érdemes számára, melyik lehetne jó.
Gondolkodott azon, hogy megint elkap egy olyat, mint Yamadachi és őt követi, lehet jó taktika lenne, mert ő mindenre szakosodik, mármint Joe, de nem tudta mi legyen. Így nem volt ötlete, hogy most mihez kezdjen, így hát szóval nyitva tartotta a szemét.
Joe ment és követte Yamadachit és várt, hogy mi lesz.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeKedd Jan. 07, 2014 8:55 pm

Társamon látszott, hogy letörte a hír, hogy nem fog pikachut találni a helyen. Úgy járkált fel és alá, aki nem találja a helyét, de nem szabad azért sajnálkozni, hogy nem foghat olyan pokémont fogni, amilyet akar, majd lesz rá még alkalom, de ha egy ajtó bezárul, akkor számos másik kinyílik. Annyi pokémon van körülöttünk, hogy tud itt fogni szinte bármit. Próbálom megnyugtatni, miközben elküldtem Taillowt, hogy megtámadja a jelzett starlyt egy csőrtámadással, de innen nagyjából rábízom a harcot, miközben én Joehoz megyek, miközben figyelek a csatára, Joehoz szólok.
- Figyelj ne szomorkodj, rengeteg típusú pokémon van, csak azt tedd meg, hogy nem engem követsz, hanem saját úton indulj el.- Ekkor starly szárnytámadással indul meg, mire kiadom a parancsot: repülj fölé és energiafókusz. - Ha nem jön össze, akkor is szívesen látlak majd a termemben bármikor.
Közben Virgonc került támadó pozícióba, így el is kiáltom magam:
- Gyors támadás Virgonc!
De a starly ügyesen kitér a támadás elől, majd szárnytámadással ellentámad, ami betalál és hiába támadunk energia fókusszal, madárka kikerülte és újra támadt és ki is üti Virgoncot, ami nem is csoda, hiszen ő volt a nagyobb szintű.
- Szépen harcoltál. Virgonc vissza.
Ilyen is ritkán volt, hogy egy pokémont vissza kellett hivnom, de legalább egy kicsit ő is pihen.Ugyan a következő döntésem is, kisebb, de nem nagyon volt más választásom.
- Honda téged választalak. Parázscsapás!
A tűz meglepte és el is találta, viszont ökleléssel támadt ellen. Honda ugyan nem ismerte a támadást, de ismét támadt, ami most viszont célt tévesztett és a madár el is találta az oldalát felkarcolva azt. Honda fájdalmasan vonyított, majd újra támadt a tűzzel, ami végre kiütötte a madarat és el is kaphattam. Visszahívtam Hondát és Joe keresésére indultam, bár nem volt nagyobb bokor, így nem volt nehéz megtalálni.
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeSzer. Jan. 08, 2014 8:27 am

Joe szomorú volt igaz, de gondolkodott, hogy milyen pokémont fogjon el. Közben Yamadachi harcba szállt.
- Oké - felelte még Joe, nem baj, majd kitalál valamit.
Joe leült a fűre és gondolkodott és figyelte társa harcát, figyelte és próbált tanulni.
Ő még fiatalabb, társa idősebb és így könnyedén eltanulhatja a mozdulatokat, a taktikát, ami jól is jön, ezért résen volt és figyelt Joe.
Joe Johnson még csak most kezdte el pokémoni küldetését, így nem sok tapasztalatot szerzett, szóval társát figyelhette nyugodtan és közben szurkolt is persze, hogy sikerüljön elkapnia a pokémont, majd, ha elkapta, akkor lelkesen gratulált neki, de ez még odébb.
- Szép volt!
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimePént. Jan. 10, 2014 12:51 pm

Társamat megtalálni nem volt nehéz lévén, hogy nem volt semmi, ami a kilátást gátolta volna, így csak fel kellett néznem a harcból és meg is láttam. Nem messze volt tőlem és a harcomat figyelte. Ösztönzésemre a válasza eléggé szófukar volt, sőt mondhatni nem is igazán mondott semmit, csak egy okét. Ez felhúzott, mert ha valakit vígasztalni próbálnak és tanácsot adnak, akkor nem ez a válasz. Legszívesebben felpofoztam volna, hogy térjen már magához, mert nem érdemes ennyire érdektelennek lennie, mert nincs olyan, amit szeretne, de sem a bátyja, sem az apja nem vagyok, hogy jogom lenne hozzá, így csak magamban dühöngök, de az is elszáll, hiszen a harc heve még bennem ég és még az sem ért véget, viszont Joenak is segítem kell, hogy döntsön. Az elkapás pillanatában egy "szép volt" felkiáltás hagyta el a száját és egy pillanatra, mintha örült is volna, de aztán visszasüllyedt korábbi állapotába, ami nagyon felbosszantott, de szerencsére az örömöm nagyobb volt.
- Figyelj! Rengeteg pokémon van itt. Például az a Budew, vagy Burmyr azon a fán, esetleg a mézet gyűjtő Cumbeet, vagy elkaphatnád valamelyik fán játszó Aipomot, de a fa alatt alvó Stunkyt, esetleg a porfürdőző Hippopotast, vagy az áldozatára váró Carnivinet, de ott van Snover, de megpróbálhatsz fogni egy Finneont a tóban.
Annyi lehetőség van, majd még biztos, hogy megyünk vissza Kantoba és ha nem most akkor majd akkor tud fogni pikachut, de én már tudom, hogy mit akarok fogni és mindig úgy irányítottam a csapatot, hogy olyan helyre menjünk, ahol tudok olyat fogni, de mivel ő nem mondta, hogy mit szeretne, így nem tudok alkalmazkodni, amit közlök is vele, hogy ha van célpontja, akkor nyugodtan mondja, mehetünk oda is, ahova ő szeretne.
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimePént. Jan. 10, 2014 2:37 pm

Joe elgondolkodott társa szavain, de az volt a baj ezekkel a pokémonokkal, hogy még hírből se ismerte őket. Pikachut legalább ismerte. Így nem tudott neki fogni az akciónak, mert lehet hazavágta volna egész csapatát az egész harc, összecsapás egy esetleges pokémonnal.
Majd legközelebb esetleg.
Joe nem akart most harcolni, nem az hogy gyűlölte az ismeretlen pokémonokat, hanem feltérképezetlenek voltak előtte és ezért nem tudott mihez kezdeni velük sajnos.
Sóhajtott egyet és végig nézett a sok pokémono.
Próbálja meg?
Nem volt kedve, Pikachuhoz lenne kedve, de ő meg nem volt itt, majd talán egyszer.
Legyintett és arrébb állt.
- Bocs, most nem - mondta elszontyolodva.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeSzomb. Jan. 11, 2014 3:10 pm

Hiába ajánlottam neki bármilyen pokémont nem igazán volt oda értük. Nem igazán értettem, hogy mi lehet a baja azon kívül, hogy egy pikachut szeretett volna.Ha a csapata miatt aggódott az hülyeség, ha az ismeretlentől fél szerintem az is, hiszen a csapat nem attól jó, hogy úgy van összerakva, hogy mindenki mindenkivel passzol, hanem attól jó a csapat, ha jó a vezető és egy jó vezető akármilyen csapatból tud jó társaságot faragni, igaz Joe még nincs erre felkészülve, de akkor is ez egy jó lehetőség lenne a tapasztalat szerzésre. Láttam, hogy egy pillanatra körbenéz és mintha győzködné magát, hogy hátha jó lesz, de aztán lefagyott a lelkesedése és sikerült meggyőznie és a nem nyert. Sajnálom, de az ő döntése és nem akarok erőszakosnak lenni, de valamivel fel kellene vidítanom. Eszembe jutott, hogy ugyan hó nincs és az idő is elég kellemes, de hamarosan itt van az új év és csinálni kéne valami emlékezeteset. Ha már a társam nem akar pokémont fogni, akkor legalább ebbe bevonom. Mivel közben arrébb vonult, így utána mentem és megkérdeztem.
- Itt lesz az új év hamarosan, nem lenne kedved segíteni egy újévi buli megszervezésében?
Tudom, hogy nem igazán volt még példa és az új évet nem igazán szokták itt megünnepelni, de néha nem árt egy kis kikapcsolódás és a szervezés is jó buli, hiszen az egész akkor nyer értelmet, amikor az első vendégek belépnek a helyszínre, hiszen nem illik elsőnek jönni, így általában csoportosan érkezik mindenki.
- Vagy ha gondolod akkor elkezdhetnénk megkeresni a helyet a termemnek, ahol majd fogadhatom a jelvényre vágyó trénereket.

//Jelentkezz az eventre a kalandozóban//
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeVas. Jan. 12, 2014 4:50 pm

Joe nem tudta miért lett rossz kedve, lehet az új környezet nem okozott éppen megfelelő kedvet és várt hatást neki, mint várta volna, de majd egyszer ez is elválik és jó lesz. Nem tudta miért lett rossz kedve, de megesik az emberekkel és éppen ezért jött jól Yamadachi ajánlata, hogy új évi bulit rendezzenek.
Remek!
Még sose volt új évi bulin, szüleivel ünnepelt, de így jó lesz és most majd társaságban érezheti jól magát.
- De lenne! Remek ötlet! Csak nem sok embert ismerek, nemtom kiket hívhatnánk meg. Pokémonokat is kiengedjük? - érdeklődött vigyorogva, láthatóan jobb kedve lett, lehet elég volt az ajánlat is és máris jobb kedve lett.
- A termet ráér később is, de majd segítek, persze - mondta.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeHétf. Jan. 13, 2014 11:42 pm

Rengeteg mindent kell megszervezni egy buliba, a helyet, időpontot, ételt, italt vendégeket, akik valószínűleg a pokémonjaikkal jönnek, így nekik is kell megfelelő helyet biztosítani és persze a zene, ami mindennél fontosabb. A házigazda én lennék és szerintem meg is van a hely, Sunnyshore városban esetleg Canalaveben, valamelyikben van apának ismerőse, aki tudna hajót adni a bulira, így csak minden mást kell megszerveznünk. Igen csak felpörögtem, hogy eszembe jutott ez a dolog és Joe sem volt ellene. Mivel amúgy is el kellett látnom a pokémonjaimat ezért egy javaslatot tettem.
- Menjünk a városban lévő pokémoncentrumba, egy felülvizsgálat sosem árt a barátainknak, leülünk nyugodtan enni, megbeszélni a dolgokat és felhívom apámat, mert van egy ismerőse, aki tudna hajót kölcsönözni.
Ha nem ellenkezik, akkor el is indulok a kijelölt irányba, ahova megérkezvén egyből a pulthoz állok, ahol csak egy tréner társam van, éppen visszakapja a pokémonját így sorra is kerülök. Előhívom starlyt, Virgoncot és Hondát, hogy nekik sürgős ellátásra lenne szükségük, hiszen a csatában komolyan megsérültek és a többieket is felülvizsgáltatom. Miközben a sürgős eseteket ellátják, addig megközelítem a telefont és hívom anyáékat. Persze anya veszi fel, aki egyből kérdezgetni kezdi, hogy merre vagyok, hogy érzem magam stb én pedig kedvesen válaszolok, majd apát kérem, ami meglepi, hiszen nem nagyon szoktam vele beszélni, de aztán elmondom a tervem és adja is. Apa megígéri, hogy megpróbálkozik és ír, ha sikerült valami, így a meghívók, helyszín részben meg van, mivel a többi ezektől függ, így nyugodtan ülhetek le egy asztalhoz, hogy egyek, persze a zsebszörnyeimért aggódok, de bízom benne, hogy erősek, így nem félek az esetleges elvesztésüktől, mert tudom, hogy nem történhet meg.
- Helyszín, meghívók szervezés alatt, szerinted mi az, amit ezektől függetlenül is meg kell szervezni? A meghívókat szétszórnánk több helyszínen, hogy mindenkinek eljusson, a pokémonokat szerintem egy külön nekik kialakított részbe kéne tenni, de az sem muszáj, hiszen ki tudja, hogy melyik tréner örül annak, ha a pokéja a közelben van, így szerintem ez nyitott kérdés, de hallgatlak, hogy neked mi a meglátásod? Ételt, italt még felesleges szervezni, hiszen nincs hova rakni, elég aznap délelőtt megvenni, legkorábban előző nap délután.
Mondom el a véleményemet és várom a válaszait, észrevételeit.
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeKedd Jan. 14, 2014 10:43 am

Joe nem volt még bulin, csak szüleivel rendeztek partit, ha rendeztek éppen, mert nem voltak azok a bulizós fajták, de nem baj. Így végül is Joe csak kolonc Yamadachi nyakán, de azért majd próbál segíteni neki. Ha másban nem, hát kaja cipekedésben, vásárlásban és akkor jó lesz minden.
Kiegyenlítik a számlát és jó lesz minden, egyenletesen elosztják, hogy ki hogyan segít a másiknak, nem mindent csak társa fog végezni, de ez így van rendjén.
Joe ment Yamadachival segített neki és együtt várták a pokéménokat is.
- Nem tudom, kajára gondoltam, de, ha azt elég az utolsó napon megvenni, akkor minden oké - mondta. - Szerintem jó ez így, ahogy kigondoltad - szólt.
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeSzomb. Jan. 18, 2014 9:33 am

Nem tudom, hogy ő mennyi bulin volt, de én nem igazán, így nem is tudom, hogy jutott eszembe a dolog, de már belevágtunk akkor nincs visszaút, de szerintem egyikünknek sem fordult meg ez a fejében. A pokémonjaink is esznek, mi is eszünk, csak starly és Virgonc van veszélyben, hiszen a csatában mind a ketten komoly sérüléseket szenvedtek, Honda csak kisebb sérüléseket szerzett, az oldalán a csőr felmarta a bőrt, de valószínűleg volt már komolyabb baja is, például amikor elkaptam és akkor is sikerült megmenteni, szerintem ez csak egy karcolás ahhoz képest és ha abból felállt akkor most is feláll. Ted az asztalnál emberi ételt kapott, abra talált egy tükröt és a tükörképét próbálta hipnotizálni, de ahhoz nem kellett nagy varázslat, hiszen magától is képes elaludni, nem kellett hozzá a saját ereje és már aludt is. Nem féltettem, hogy ebbe az állapotba marad, hiszen csak valószínűleg az úgyis esedékes alvási ciklusa következett a napi 24 órából 18 órát még nem aludta le. Krabby kinn maradt a pokécenter előtti tóban, hiszen az ollója és a szokása miatt úgy döntöttem, ha nem kerül semmi olyan közelébe, amiben kárt tehet és kap ott is valami ennivalót. A pokémonok vagy benn vannak a műtőben vagy mindenki teszi a dolgát, Joe és én is eszünk, vagyis ennénk, mert még nem hozták ki a rendelt ételt, sőt igazából még pincér sem járt itt, úgyhogy amint erre jár kérek egy fél liter aloe verás limonádét, nagy adag miso levest és sushit, persze csak azután hogy Joe rendelt, már ha tudja mit is akar enni.

//Ha gondolod lassan lezárhatjuk//
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Karakterlap
Tapasztalat:

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitimeSzomb. Jan. 18, 2014 12:05 pm

Joe is észre vette, hogy nem járt még erre pincér és ezért fel kelt és utána sasszézott egynek, majd ide hívta, aztán rendelt minden jóból.
Jól tele tömték a gyomrukat és Joe jól érezte magát.
- Jó lesz a buli szerintem - mondta csak úgy. - Pokémonoknak is tetszeni fog, igaz Charmander? - vigyorgott, majd befejezte az evést és fel kelt, ivott, majd társára nézett, hogy akár mehetnének is, mert mindent lerendeztek.

//oké//
Ajánlott tartalom

TémanyitásTárgy: Re: Az elválaszthatatlan páros   Az elválaszthatatlan páros Icon_minitime

Az elválaszthatatlan páros
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal