Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Alice csodaországban, ami a közelben fürdöző skarmorynak nem tetszik

Go down 
SzerzőÜzenet
Skarmory

Skarmory

Hozzászólások száma : 8
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Alice csodaországban, ami a közelben fürdöző skarmorynak nem tetszik Left_bar_bleue6/100Alice csodaországban, ami a közelben fürdöző skarmorynak nem tetszik Empty_bar_bleue  (6/100)

Alice csodaországban, ami a közelben fürdöző skarmorynak nem tetszik Empty
TémanyitásTárgy: Alice csodaországban, ami a közelben fürdöző skarmorynak nem tetszik   Alice csodaországban, ami a közelben fürdöző skarmorynak nem tetszik Icon_minitimePént. Dec. 20, 2013 3:37 pm

- Skar!
Rikoltom a semmibe, ahogy egy számomra ismeretlen város fölött repülök. Ugyan szeretek egy helyen maradni, de hosszú idő után unalmas volt és egy közeli barlang beomlása a múltbéli túlzott esőzések miatt, eléggé meggyőzött arról, hogy ideje tovább állni, ugyan a viharban tudom, hogy szükségem lesz valami búvóhelyre, hiszen acélból vagyok, ha esetleg tudnám, hogy mi is az az acél, de már volt tapasztalatom viharban a repülésről, amikor megrázó élmény volt ahogy a villám belém csapott. Igaz életem folyamatos harc és így volt már csatám villám pokémonokkal, de ők egy villámhoz sehol nincsenek.
- Skar!
Régen ittam és ennem sem ártana valami, talán valami halat is találok, amikor a közelben egy tó tűnik fel a közelben. Lassan, bizonytalanul felmérem, hogy nincs senki a közelben, főleg az emberek közelsége árt a terveimnek.
- Skar!
Mondom, majd lecsapok a vízre, de csak inni akarok és a mutatványt még párszor megismétlem s amikor a szomjamat enyhítettem, akkor étel után indulok, nekem most húsra van szükségem és a közeli fán túl sok a zavaró élőlény, hogy a gyümölcsét fogyasszam. Ahogy a víz fölött repkedek meglátok egy kis halat, de tudom, hogy legalább háromszor akkorára tud nőni, ami nem biztos, hogy szerencsés, ha enni akarok belőle, meg a tüskéi sem éppen barátságosak.
- Skar!
Egy rövid számolás a vízben a hal helyére, felkiáltással a csőrtámadást vetem be, amivel a halat felnyársalom, így neki is láthatok az ebédemnek, de előtte kiviszem a partra és rövid idő alatt a csonton kívül nem is marad semmi, iszom a parton egy kortyot, majd ismét vadászni indulok, de akkor egy embert veszek észre a parton.
- Skar!
És megindulok felé, de csak óvatosan, hogy megnézzem mit csinál.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése

Alice csodaországban, ami a közelben fürdöző skarmorynak nem tetszik
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal