Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Left_bar_bleue10/100[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty_bar_bleue  (10/100)

[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty
TémanyitásTárgy: [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)   [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Icon_minitimeCsüt. Jan. 16, 2014 2:34 pm

- Igen Sunkern biztos jó ötlet volt lelécelni azoktól az idegroncsoktól. - nyugtattam meg a pánikba esett pokemonom.
Valahol Ibolya város erdőségében lehettünk, magam sem tudom hol, de nem is érdekelt. Örültem, hogy sikerült lelépnem az öregektől.
- Sunkern mihez kezdjünk most? - kérdeztem a karjaim közt utazótól egyhangúan, nem mint ha nem örültem volna a helyzetnek, erről szó sem volt.
Suny csak rázta magát, hogy ő neki fogalma sincs.
- Tudod vannak ezek a koordinátorok, akik a pokemonjuk és a támadásaik segítségével kreálnak műsort... Hogy tetszik ez a foglalkozás? Szerintem jobb, mint a semmi. - kérdeztem tőle a halk hangomon, a magocskának pedig felcsillantak a szemei és helyeselte, úgy tűnik tetszik neki az ötletem.
- Sun!
- Igen tudom ki kéne jutni az erdőből, nem éjszakázhatunk itt. Főleg, hogy se sátrunk se élelmünk.
- Ez a te hibád én gondoljak mindenre?! - a pokemon csak a nyelvét nyújtotta, nem haragudott tudta, hogy milyen trénere.
- Ajh, keressünk egy folyót, azt követve csak eljutunk valahova!
Nem volt nagy feladat kitalálni, mivel hallottam valami vízfolyást a közelben. Nehezebb volt átjutni, mint gondoltam, rengetek bokron kellet átvergődni, tiszta pókháló lettem.
A nagyobb, lassú folyású patakhoz térve elgondolkoztam, közben letakarítottam a ruhám. Ennyi pókháló csak is az Ariados és Spinarak fészkekben van.
- Én idióta! - hátra néztem és az előbb említett pók pokemonok tömege állt mögöttem. - Suny ideje futni, ha nincs ellenvetésed. - a kis pokémon csak bólintott egyet nagy nehezen félelmében.
Futottam, mint valami idióta a víz folyás mellett, de a pókok nem hogy lemaradtak volna inkább még többen lettek. Suny ficánkolt a kezembe, leakart velük számolni.
- Nem! Ennyivel még te sem bírsz el. - tartottam vissza, erősebben szorítottam, nehogy kiugorjon.
A futás közben megpillantottam valakit a vízfolyás partján aki nyújtózkodott vagy mit csinált, de ez nem is érdekel.
- Segítség! - kiabáltam neki mikor már a közelében, egyébként nem vett volna észre. Egyből felém nézett és látta a történéseket. Mikor odaértem hozzá csak annyit kérdezett:
- Tudsz úszni? - kérdezte az idegen sietve.
- Ne-eem. - nyögtem ki, fennakadt a figyelmem a fedetlen felsőtestén. Megragadta a kezem és a vízbe rántott.
Csak ennyit tett hozzá:
- Én viszont tudok! - egy mosoly kíséretével.
Vissza az elejére Go down
Towa Carter
Tréner
Tréner
Towa Carter


Hozzászólások száma : 18
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Left_bar_bleue10/100[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty_bar_bleue  (10/100)

[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)   [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Icon_minitimeCsüt. Jan. 16, 2014 7:02 pm

A lányt sikeresen a part másik oldalára menekítettem, valamint magam is.
- Nem lenne kedved csatlakozni egy kicsit hozzám? A táborom nincs messze. - csak bólintott, jelenleg jobban lekötötte a pokemonja.
Vártam egy kicsit hátha elindul, de nem így volt.
- El is indulunk? - azért már érdekelt, hogy itt akarja leélni a hátralévő életét vagy nem. A lány feltápászkodott majd elindult, igaz azt sem tudta merre kell menni, na mindegy. Elébe vágtam, igaz meg sem szólalt én szakítottam meg a csendet.
- Egyééébként Carter vagyok.
- Amaya. - aztán bőbeszédű emberrel van dolgom tényleg...
- Felöltözhetnél. - tette hozzá komoran. Remekül tudsz tőmondatokban beszélni, gratula.
- Talán nem tetszik?
- Nem. - hehe, ebben hazugságot vélek felfedezni.
- A táborban van a ruhám. - hát ez dilis.
Már nem volt messze a tábor oda érve Crocky üdvözölt, de őt le kötötte Maya Sunkernje.
Mi leültünk a tűz rakás mellé.
- Kérsz valamit enni?
- Igen.
Bementem a sátramba a kajáért Amaya csak az eget bámulta, közben felöltöztem. Átnyújtottam neki egy szendvicset, majd enni kezdte. Azért igazán megköszönhette volna legalább az ételt, ha már azt nem, hogy megmentettem. Megint a síri csönd.
- Téged sokkoltak a történések, vagy tényleg ennyire antiszociális vagy? - vontam fel a szemöldököm.
Vissza az elejére Go down
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Left_bar_bleue10/100[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty_bar_bleue  (10/100)

[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)   [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Icon_minitimeVas. Jan. 19, 2014 12:59 pm

Suny, ahogy meghallotta Carter mondatát hátra hagyta Totodilet, már is ugrott oda elém.
- Sunnn-kern! - rázta a fejét. Tudta, hogy képes lettem volna neki ugrani.
- Ezt vegyük úgy, hogy meg sem hallottam! - néztem furcsán Carterre, aki meg sem mert szólalni. Sunkernen látszott a megkönnyebbülés.
Kicsit elgondolkoztam...
- Egyébként veletek alszok...
- Mi? - sokkoltam le a fiút.[/color]
- Mivel se ételünk, se sátrunk nincs így kénytelenek leszünk. - sóhajtottam.
- Nekem nem gond, ha persze nem zavar, hogy egy sátorba kell aludnunk. - Cartert miért is zavarta volna? Egy lánnyal aludhat! A perverz!
- Valahogy nem érdekel. - fogtam magam és a sátorba indultam. Már kezdett esteledni. - Fáradt vagyok!

- Hát ez nem egy könnyű esett. - mondta ki halkan gondolatait.
- Suny! - kiabáltam a sátorból, ahol már kiválasztottam a helyem, találtam egy takarót is, amibe belebújtam, kezdett lehűlni az idő. A ruháim nagyját le kellett vetnem, mivel át voltak ázva, így érthető volt miért fáztam annyira.
Vissza az elejére Go down
Towa Carter
Tréner
Tréner
Towa Carter


Hozzászólások száma : 18
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Left_bar_bleue10/100[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty_bar_bleue  (10/100)

[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)   [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Icon_minitimeKedd Jan. 21, 2014 1:49 pm

- Úgy látom otthon érzi magát. - sóhajtottam, Crocky nem tudott mit hozzá fűzni, csak pislogott rám.
A sátorba betérve mikor még semmit nem láttam egy jól irányzott fejbe rúgást kaptam. Köszi! De miért is kaptam?
- Ne leskelődj te perverz! - üvöltözött a halk hangján.
- Honnan kellet volna tudnom, hogy mit csinálsz? - nem kaptam rá választ csak Crocky próbált ki ráncigálni onnan míg nem lesz még idegesebb a lány.
Kint unva magam már nem bírtam tovább.
- Be mehetek még ma?
- Ki mondta, hogy nem? Már legalább 10 perce kész vagyok. - tette hozzá.
Szólni luxus, most komolyan? Mérgelődtem.
A sátorba benyitva egy csomó ruhát nyomott Maya a kezembe.
- Terigesd ki. - jelentette ki, mint valami rabszolgának mondta volna. Hát jó. Azért nem vagyok bunkó. Kidobáltam a ruháit a kötélre, a sajátjaim mellé.
- Ez nem hord se bugyit, se melltartót? - kérdeztem Crockyt mikor elfogyott a kezemből a ruha. Crocky elgondolkozott, de a választ megkaptuk a sátorból:
- Majd egy ilyen perverznek, mint te a kezébe merek adni? Ne álmodozz. - oké köszönöm még egyszer. Nem tudom kimentett meg, már nem azért...
Megint a sátorba vettem az irányt, reménykedve, hogy végre lefekhetek aludni. Így is lett most a sátor széléhez volt fordulva Maya. Elvolt Sunkern társaságába.
Lekaptam a felsőm és egy hálózsákba bújtam bele, a sátor másik végletében.. Maya nem akart velem kommunikálni, akkor majd én.
- Hogy kerültél az erdő közepére? Csak úgy semmi nélkül nem hiszem, hogy edző lennél. - hatás szünet következett, majd:
- Megszöktem. - okés, tényleg furább mint gondoltam, lehet börtönből szökött!
- A személyiséged alapból ilyen?
- Jó lenne, ha leszállnál rólam!
Én szálljak le rólad?! Te élősködsz rajtam... Békén is hagytam, nem érdekel mára tovább az egész tovább, bekapcsoltuk az alvás üzemmódot Crockyval.
Vissza az elejére Go down
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Left_bar_bleue10/100[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty_bar_bleue  (10/100)

[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)   [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Icon_minitimeCsüt. Jan. 23, 2014 2:47 pm

Reggel 7 óra lehetett, Carter még benne volt az alvásban. Én még pihentem egy kicsit miután fel keltem és kimentem Suny-val a friss levegőre, a ruháim megszáradtak így már volt mit felvenni. Csak kint üldögéltem és néztem, ahogy Sunkern kiélvezi a reggeli napfény energiát adó erejét. A napsugarakat élvezve, mintha kérdést tett volna fel:
- Suu~n?
- Arra célzol, hogy miért vagyok ilyen fura vele? - bólogatott a magocska.
- Megmentett és tök jó fejnek tűnik, más mint a többi ember. - a viselkedésem nem vall arra, hogy ilyen kedves legyek valakivel, mint eddig Carterrel.
Sunkern csak pislogott és a száját csókolózásra öltötte.
- Suny! - tettem össze a kezem. - Arra célzol?! Helyes, nagyon, az a test! - vörös lett a fejem. el kezdtem olvadozni. Sunkern csak vihogott.
- Ne nevess! - indultam meg felé, hogy tudatára adjam a dolgokat. Sunkern elpattogott a bokrok felé, amik az erdőbe vezettek, a mi kis tisztásunkról.
- Előlem nem menekülsz! - csörtettem át a bokrokon utána. Csak mentünk előre, bár nem kaptuk el, de valahova a bozót sűrejébe kerültünk.
- Suny! - kiáltoztam, majd csak egy robbanásra lettem figyelmes. Még erősebben kiáltoztam, majd csak egyszer Suny termett előttem és izgatottan próbált valami megértetni velem.
- Aha, tehát feladod magad! - vettem a kezembe, nem akartam bántani igazából. Suny még idegesebben próbálta a tudatomra adni, ami bántotta. Majd egy Pineco esett le elém, ami izzani kezdet.
- Fel fog robbanni! - lesokkoltam csak álltam, ahelyett, hogy elugrottam volna. Majd valami gyorsan arébb rántott a robbanás pillanatába. Carter volt az. Az eséstől alá kerültem, majd a két lábom az ő két lába között volt, mikor feltápászkodott az arcunk is olyan közel volt. Wháá! A szívem úgy dobogott. Csak ennyit sikerült kinyögnöm:
- Köszi. - kicsi meglepődöttség látszódott az arcán, nem tudom miért. Az ajka közeledett az enyémhez. Úristen olyan romantikus! De, ez túl gyors! De olyan jó lenne! De még sem! Én csak felkaptam a lábam és sikeresen eltaláltam a férfiasságát. Hirtelen ezt reagáltam le. Nem állok rá készen, az az eset mindent tönkre tett... Mire reagáltam volna valamit már megtörtént. Olyan jó volt! El sem hiszem! A csókolózást Crocky és Suny szakította meg, elkezdtek valami ott mutogatni. Még több Pineco jelent meg. Crockyt felkaptam és a fejemre tettem, Suny átkaroltam. A másik szabad kezemmel Carter kezét ragatam meg, aki még mindig a történteknél volt leragadva.
- Futás!
Vissza az elejére Go down
Towa Carter
Tréner
Tréner
Towa Carter


Hozzászólások száma : 18
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Left_bar_bleue10/100[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty_bar_bleue  (10/100)

[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)   [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Icon_minitimeSzomb. Jan. 25, 2014 1:02 am

Alig tudom még most is felfogni mi történt velem. Nem is igazán van időm rajta gondolkodni, a Pineco sereg követ minket. A sokkból észhez térve én is szedtem rendesen a lábam, Crockyt átvettem magamhoz. Egyenesen a táborhoz siettünk, ahol a sátornak estünk neki, kidobáltuk belőle a cuccainkat, majd gyors összecsomagoltunk. Addig Crocky és Suny felvette az alakzatot és megkezdődtek a partizánharcok, hogy ne törjenek be a bázisunkra, igazi történelembe illő pillanat volt. (xD) Épp, hogy csak összepakoltunk, de már menni is kellett tovább, a toboz pokémonok nem hátráltak. Futottunk, mint valami csürhe banda. Azért a Pineco-ok nem a futásról híresek, ezért sikeresen sikerült meglépnünk. Csöndben sétáltunk lihegve, valami mezei poros útra tévedtünk. Nem tudtam kiverni a fejemből, amit reggel Maya Suny-val beszélt, mert hallottam ám, és az utána történteket.
A csöndes vágtatás után egy szirten találtuk magunkat, ahonnan letekintve egy kis várost lehetett belátni.
Délkörül lehetett az idő, egészen sötétedésig csak bolyongtunk a gyönyörű városkában, a mai eseményekről szó sem esett. A butikokat nézve, Suny furcsán kezdett el viselkedni, kiugrott Maya kezéből és elindult az utcán a feje után. Őt követve a város kikötőjéhez értünk, szem elől tévesztettük. Előttünk valami hajó körvonalazódott ki a leszállt ködből, hisz már késő délután volt. A hajóból zene hallattszódott ki. Várjunk...
- Maya nem ma van szilveszter?! - tettem fel a kérdést meglepődve. Maya elgondolkozott és bólogatott. Elindultunk a hajó felé, hisz Sunkernt meg kellett keresnünk.

~No azt hiszem ez itt lezárva.~


A hozzászólást Towa Carter összesen 3 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Ápr. 03, 2015 10:14 am-kor. (Reason for editing : Towa Carter)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)   [Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya) Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
[Játék] Az aktív és a halott személyiség (Carter és Amaya)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Towa Carter
» Towa Carter
» Amaya - Pokémon
» Towa Carter
» Amaya Smith

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: JÁTÉKTÉR :: JOHTO RÉGIÓ :: Ibolyaváros / Violet City-
Ugrás: