Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Ötletek és vélemények

Go down 
+2
Kevin Turner
Oak Professzor
6 posters
SzerzőÜzenet
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitimeKedd Nov. 20, 2012 2:00 pm

Írd le véleményed az oldalról, vagy mondd el, ha lenne valamilyen ötleted a fejlesztésére.
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Ötletek és vélemények Left_bar_bleue15/100Ötletek és vélemények Empty_bar_bleue  (15/100)

Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 7:58 pm

Nem tudtam jobb helyre írni :S bocsesz.

Szóval: Houndoom és Houndoor-nál a Nemzetközi PokéDex-nél Dark-Fight típus van írva, pedig mind a kettő Dark-Fire típus. Csak gondoltam szólok, hogy később ebből ne legyen félre értés Wink
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitimeSzer. Márc. 06, 2013 8:04 pm

Oh köszi szépen, javítva! Wink
Vissza az elejére Go down
Matt Villiers
Koordinátor
Koordinátor
Matt Villiers


Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Ötletek és vélemények Left_bar_bleue10/100Ötletek és vélemények Empty_bar_bleue  (10/100)

Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 7:12 pm

Én is észleltem egy hasonló hibát: Landorus Normal-Psychic típusnak lett elkönyvelve, holott Ground-Flying típusú. Smile
Vissza az elejére Go down
Derek
Tréner
Tréner
Derek


Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 100
Tapasztalat:
Ötletek és vélemények Left_bar_bleue16/100Ötletek és vélemények Empty_bar_bleue  (16/100)

Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 7:42 pm

trollkodás:Szerintem ha beküldenék magamról egy képet és azt raknánk be bannernak az oldalra, ugrásszerűen megnövekedne a létszám... Laughing Laughing
szerintem
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 9:22 pm

Köszi Matt, javítva! Wink

Derek... no comment XD
Vissza az elejére Go down
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Ötletek és vélemények Left_bar_bleue10/100Ötletek és vélemények Empty_bar_bleue  (10/100)

Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitimeSzer. Jan. 22, 2014 2:10 pm

A bűnszervezeteknek külön fül, ahonnan minden működő bűnszervezet témájába eltudnánk jutni. A témájában a szabályai, céljai, tevékenységei lehetnének elérhetőek. Valamint a bázisokról információk. Esetleg ebben a témában néhány helyszín, ahol lehetne tevékenykedni.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Ötletek és vélemények Empty
TémanyitásTárgy: Re: Ötletek és vélemények   Ötletek és vélemények Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Ötletek és vélemények
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: OFF-RÉSZLEG-
Ugrás: