Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kevin Turner pokémonjai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Kevin Turner pokémonjai Left_bar_bleue15/100Kevin Turner pokémonjai Empty_bar_bleue  (15/100)

Kevin Turner pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Kevin Turner pokémonjai   Kevin Turner pokémonjai Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 2:33 am

//Remélem jó helyre tettem ezt Embarassed//

Fajta: Cyndaquil
Beceneve: Alfa
Neme: Hím
Szint: 5
Helyszín: Még anya ajándékozta nekem, kb két, talán három évvel ezelőtt, nem sokkal azután, hogy apának nyoma veszett.

Jellem
Jellem leginkább Kevin-ére hasonlít. Az évek során nagyon sok mindent átvett „gazdájától”, ám ettől függetlenül egyedi jellemvonásokkal is bír. Alfa például roppant mód csökönyös, és makacs. Ha valami neki nem fekszik, akkor azt nem csinálja meg, akár tetszik, akár nem. Ezen felül bolondul a tiramisu-ért*, ezzel pedig bármikor le lehet kenyerezni. Idegenekkel általában kissé agresszívan lép fel, ám ha valakin érzi, hogy jók a szándékai, ahhoz aképpen is fog viszonulni.

Fajtajellemzők
Fajta jellemzőit messze maga mögött hagyta, nyoma sincs a Cyndaquil-okra jellemző aprócska gyávaságnak, félsznek. A kinézetében két dolog tűnhet fel az embernek, ahogy ránéz. Az első, és ami leginkább szembe tűnik, hogy a bal szemén egy függőleges vágás éktelenkedik. Ez egy harci seb, melyet még vad pokémonként szerzett, az eredete mind máig ismeretlen. A másik pedig, hogy a hátán a négy pötty helyett öt található. Négy a megszokott helyen, egy pedig középen. Ennek szintén ismeretlen az oka.

Rossz szokása
Egy kevés tiramisuval is könnyen lekenyerezhető, és bármit megtenne érte. Emellett az idegenekkel, és ismeretlenekkel szemben agresszív, kivéve, ha érzi rajta a jó szándékot. A rossz szándékúakat, vagy a számára unszimpatukis embereket és pokémonokat gondolkodás nélkül gyújtja fel.

Milyen lesz a kapcsolatotok
Nem lesz séta galopp. Anya nem adott semmilyen instrukciót, és én sem kértem tőle, hisz úgy az igazi, ha rendesen kiismerjük egymást, és magunk jövünk rá a másik titkaira, gyengeségeire és erősségeire. Jelenleg se veled, se nélküled kpacsolat, Alfa sokszor mond nemet, és még több alkalommal tagadja meg az utasításokat, kéréseket. Később azonban ráébred, hogy Kevin végig rendesen bánt vele, ő mégis olyan volt, amilyen, és ezt majd szeretné szépen lassan törleszteni, így sokkal kezesebbé válik majd.

Megszerzése
Mielőtt útra keltem, hogy beteljesítsem a célom, anya adta, hogy mégse pokémon nélkül vágjak neki a nagy utazásnak.
Vissza az elejére Go down
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Kevin Turner pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kevin Turner pokémonjai   Kevin Turner pokémonjai Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 10:47 am

Tökéletes helyre írtad, én pedig örömmel bólintok rá! Elfogadva! Látom, hogy adatlapodra már fel is írtad. Mivel első pokemonod, ezért semmilyen levonás nem jár érte.
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
 
Kevin Turner pokémonjai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yamadachi pokémonjai
» Mordon Ismur pokémonjai
» Joe Johnson pokémonjai
» Aura pokémonjai
» Ivy Sapphire pokémonjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Pokemonok-
Ugrás: