Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Abakura Ryuu pokémonjai

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Abakura Ryuu pokémonjai Left_bar_bleue10/100Abakura Ryuu pokémonjai Empty_bar_bleue  (10/100)

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Abakura Ryuu pokémonjai   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 6:10 pm

Abakura Ryuu pokémonjai Pichu
Pichu

Fajta: Pichu
Beceneve: -
Neme: hím
Szint: 5
Helyszín: Kanto/Pallet Town
Pokelabda: Pokelabda
Támadások: Charm (Bájolás), ThunderSock (Villámcsapás), Tail Whip (Farokcsóválás)

Jellem
Barátságos, szeret enni, ám ilyenkor nagyon aranyos eszik. Általában mellettem szokott lenni, nem nagyon szeret a Pokelabdájában lenni. Ám mikor tudom, hogy harcolni fogok visszahívom labdájába, amit viszont nem nagyon szeret.

Fajtajellemzők
Pichu egyáltalán nincs jóban fajtársaival, mivel nekik köszönhető balsorsa a múltjában, mivel a családtagjai megtámadták, és majdnem megölték. Egy gondozó vette magához Pallet Town közelébe, és elvitte Oakhoz aki aztán nekem adta. Emellett a víz iszonya valami miatt nem jött ki rajta, és imád fürödni a hideg vízben, ám utána kicsit rázós hangulatú, és kisebb megbetegedések is elkövetkezhetnek.

Rossz szokása
Egyedül a úszkálás a rossz szokása, ugyanis utána aztán lehet ápolni jó darabig.

Milyen lesz a kapcsolatotok
Szinte elválaszthatatlanok vagyunk, és mindkettőnk nagyon rosszul érzi magát, ha távol maradunk a másiktól. Pichu imád a hajamban aludni, miközben én kutyagolok.

Megszerzése
Konvertált pokemon. Ő volt az én kis kezdő Pokemonom, akit Pallet Townban kaptam meg.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Abakura Ryuu pokémonjai Left_bar_bleue10/100Abakura Ryuu pokémonjai Empty_bar_bleue  (10/100)

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Caterpie   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 6:22 pm

Abakura Ryuu pokémonjai Caterpie_www.kepfeltoltes.hu_
Caterpie
Fajta: Caterpie
Beceneve: -
Neme: hím
Szint: 5
Helyszín: Kanto/Pallet Town körüli erdő
Pokelabda: Pokelabda
Támadások: Tackle (Öklelés), String Shot (Húrlövés)

Jellem
Visszahúzódó, csöndes, ám harckor felpezsdül, és nagyon belead mindent a harc során.

Fajtajellemzők
Nem nagyon különbözik a fajtársaitól.

Rossz szokása
-

Milyen lesz a kapcsolatotok
A legjobb szó rá az "Elmegy", ugyanis se jó, se nem rossz a kapcsolatunk, ám hallgat rám.

Megszerzése
Konvertált pokemon. Alig indulásunk után 1-2 nappal találtam rá Caterpie-ra egy fa ágában. éppen almácskát rágcsált, amikor megpillantottuk Pichuval. Egyetlen csapással leterítettük, ami kicsit csalódottságot okozott, de befogtam a Pokemont, és elhatároztam, hogy segítek neki kicsit edzeni, hogy megerősödjön, és továbbfejlesszem Butterfree-vé, ám előbb Metapod alakja vár rám.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Abakura Ryuu pokémonjai Left_bar_bleue10/100Abakura Ryuu pokémonjai Empty_bar_bleue  (10/100)

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Pidgey   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 6:46 pm

Abakura Ryuu pokémonjai Pidgey
Pidgey

Fajta: Pidgey
Beceneve: -
Neme: nőstény
Szint: 5
Helyszín: Kanto/Pallet Town körüli erdő
Pokelabda: Pokelabda
Támadások: Tackle (Öklelés), San-attack (Homoktámadás)

Jellem
vad, nehezen fogad szót, ám csak edzés közben. Tétre menő küzdelemkor midig rám hallgat.

Fajtajellemzők
Nincs különböző elváltozások csak annyi, hogy jobban szereti a növényeket a hús helyett. Ezenkívül egy kicsivel gyorsabb fajtársainál, ám gyorsabban ki is fárad emiatt.

Rossz szokása
Caterpie kergetése, ám tudom, hogy nem enné meg.

Milyen lesz a kapcsolatotok
Nem olyan jó, és mondhatnánk úgy is, hogy pocsék. ha nem megy élesbe a harc, akkor egyáltalán nem hallgat rám ,csak néha napján, de fontos harcokban nem hagy cserben, még ha kicsit keményfejű is.

Megszerzése
Konvertált pokemon. Hatalmas csata volt az a nap, mikor találkoztam Pidgey-vel. Büszke voltam arra a pillanatra. éppen kemény edzést tartottam mindannyiunknak. Pichu folyamatosan támadta Caterpie-t, aki kikerülgette lázasan támadásait, és jómagam erőnlétét is növeltem katonai fekvő támaszokkal. Pidgey egy fa lombjában bújt el és minket nézett. Kis bajt akart keresni, így nekünk rontott. Karmaival rám támadt, és egy szép karmolást nyomott vájt bal karomba (még máig viselem a nyomát, és kicsit gyengébb ott az izmok). Mind Pichu, mind Caterpie feldühödött, és nekirontott a madár Pokemonnak. Nagy harc és súlyos sebek árán sikerült legyőznünk Pidgey-t. A csata után mindannyiunknak kellett 2 hét pihenés.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Abakura Ryuu pokémonjai Left_bar_bleue10/100Abakura Ryuu pokémonjai Empty_bar_bleue  (10/100)

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Buizel   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimeSzer. Jan. 30, 2013 7:10 pm

Abakura Ryuu pokémonjai Buizel_www.kepfeltoltes.hu_
Buizel

Fajta: Buizel
Beceneve: -
Neme: hím
Szint: 5
Helyszín: Kanto/Cerulean City körüli tavak környékén
Pokelabda: Pokelabda
Támadások: Growl (Rikoltás), SonicBoom (Hangrobbanás)

Jellem
Nyugodt, megfontolt, de harc során néha önfejű, ám barátkozó típus. Szeret úgy viselkedni, mint egy fő úr, és néha úgy is viselkedik, mint egy kényes kék vérű (nyafog bizonyos dolgok láttán, hogy ez hozzá ne illik, illetve fen hordja az orrát).

Fajtajellemzők
Fajtársaival ellentétben neki nem minden mindegy... sőt elvárja, hogy mindenből a legjobbat kapja, és emiatt nem örül az egyszerű Pokeladbára, mert ő Mesterlabdát akart.

Rossz szokása
A fentebb említett mindenből a legjobbat akaró viselkedése

Milyen lesz a kapcsolatotok
A legjobb szó rá az "Elmegy", ugyanis se jó, se nem rossz a kapcsolatunk, ám hallgat rám.

Megszerzése
Konvertált pokemon. Egy kisebb nyaralás szerűség közben akadtam erre a Pokemonra. Éppen társat keresett, és kiszemelt engem. Hosszú órák fárasztó beszélgetése után végre csak sikerült meggyőznöm, hogy jobb lesz neki mellettem, és ezt ő is belátta. Habár nem örült a sima Pokelabdának, de végül beletörődött. Legvégül sikerült befogni, de aztán egy jó órát kellett szundítanom, mert túl meg kellett erőltetnem agyamat Buizel meggyőzéséhez.
Vissza az elejére Go down
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu pokémonjai   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 11:55 am

Hibátlan, elfogadva!

(Pichu)
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu pokémonjai   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:11 pm

Mondatkezdő kis és nagybetűkre tessék odafigyelni, bár biztos elírás csak az az egy ilyen hiba. Magyarosításokat (húrlövés helyett fonállövedék) már chaten megbeszéltük, elfogadva!

(Caterpie)
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu pokémonjai   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:15 pm

Helyesírás, Ryuu, helyesírás! Tessék máskor majd odafigyelni rá! Elfogadva!

(Pidgey)
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu pokémonjai   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:18 pm

Szia Buizelre Kanto régióban igen csekély az esély. Kérlek írd át Sinnohra. Mivel konvertált pokemon, ez semmilyen felelősséget nem ró rád nézve, de a mi oldalunk rendszere miatt fontos. Egyébként elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Abakura Ryuu pokémonjai Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu pokémonjai   Abakura Ryuu pokémonjai Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abakura Ryuu pokémonjai
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yamadachi pokémonjai
» Joe Johnson pokémonjai
» Kevin Turner pokémonjai
» Aura pokémonjai
» Ivy Sapphire pokémonjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Pokemonok-
Ugrás: