Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.

HomeHome  CalendarCalendar  Gy.I.K.Gy.I.K.  KeresésKeresés  TaglistaTaglista  CsoportokCsoportok  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

Share

Játékostárs kereső

Go down 
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor

Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:34 pm

Ha szívesen játszanál, de nincs kiszemelt célpontod, a legkönnyebben itt találhatsz partnert magadnak.
Vissza az elejére Go down
Felhasználó profiljának megtekintése http://pokemon.hungarianforum.net
Ivy Sapphire
Koordinátor
Koordinátor
Ivy Sapphire

Hozzászólások száma : 37
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue15/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (15/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 6:31 am

Szívesen elkezdeném karakterem kalandos útját más játékosok társaságában. smile close A jelentkezőket PÜ-ben várom, ötletem van pár alapszituációnak. smile close
Felhasználó profiljának megtekintése http://pokemon.hungarianforum.net/t87-ivy-sapphire#237
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall

Hozzászólások száma : 47
Hírnév : 3

Karakterlap
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue16/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (16/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 6:32 pm

Ezennel kihívnám Kevint és Alfát egy naaaaagy Cyn Vs Cyn meccsre! Twisted Evil Persze csak ha nem félnek kiállni! Razz

Valamint aki vevő egy viszonylag gyors iramú KT-ra, akár valamelyik köztes területen, az dobjon egy pm-et! Wink Köszi!
Felhasználó profiljának megtekintése
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner

Hozzászólások száma : 36

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue15/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (15/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 9:34 pm

Dehogy félek Very Happy Megleptél ezzel, de legyen Very Happy Részletek? Very Happy
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall

Karakterlap
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue16/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (16/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Feb. 22, 2013 10:16 pm

Helyes-helyes! Razz Hát, részleteket még nem tudok, de gondolom Johto, ha már mindketten ott vagyunk... a karim valahol a Lake of Rage, Mahogany town közelében (fölötte a hegyekben) bóklászik éppen smile close Akkor valamikor írok egy kezdőt oda, ha az neked megfelel. smile close De előtte azért váltsunk egy pm-et hogy jó-e ott stb.
Matt Villiers
Koordinátor
Koordinátor
Matt Villiers

Hozzászólások száma : 15

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue10/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (10/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 11:49 am

Egy bátor önkéntest keresnék egy kaland erejéig (a részletek privát körülmények között). Smile
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins

Hozzászólások száma : 51

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 12:22 pm

Bár bátor az nem vagyok , de szívesen kalandoznék! Razz

EDIT: Most veszem észre, hogy te unovai vagy én meg johtoi . Embarassed De azért még érdekel a dolog, hátha megoldható! :3
Matt Villiers
Koordinátor
Koordinátor
Matt Villiers

Karakterlap
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue10/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (10/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 12:31 pm

Rendben van, Ivy-vel privátban beszélgettem, ha gondolod/gondoljátok, hárman is elleszünk egy kalandban. Szerintem semmi gond sincsen azzal, hogyha más régióból vagyunk. Smile

EDIT: Unova régió lenne a legalkalmasabb helyszín, mit szólsz hozzá?
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 4:25 pm

Én részemről benne vagyok, jöhet a privi a részletekről, ha ti is. smile close ( És igen, Unovába is kiutaznék egy kis kalandért cserébe! Razz )

A hozzászólást Annie Collins összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Márc. 09, 2013 8:25 pm-kor.
Matt Villiers
Koordinátor
Koordinátor
Matt Villiers

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Márc. 09, 2013 7:04 pm

Nagyszerű, akkor megvolnánk. Smile Amint lesz időm rá, megírom a kezdő posztot. Annyiból rögtön ki tudod venni a további részleteket. ^^
Brandon White
Tréner
Tréner
Brandon White

Hozzászólások száma : 6

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 10:05 pm

Játékostársat keresek.
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 10:03 pm

Vevő lennék KT-ra vagy ismerkedős játékra, bárkivel bármikor és bárhogyan, bármilyen témában. Razz Akit érdekelne, dobjon meg egy PM-el , és megbeszéljük a dolgokat. smile close 2, max. háromnaponta reagot tudok biztosítani! ( azt hiszem )
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Hozzászólások száma : 172

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue20/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (20/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 2:23 pm

Játékostársat vagy ellenfelet keresek játékra. Bármi mehet, ismerkedés, harc stb nekem mindegy, még csak ismerkedek az oldal játék részével. Reag nem tudom, h lesz még
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue20/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (20/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 2:07 pm

Szívesen venném valakinek a kihívását. Mivel csak egy pokémon van, jó lenne 1 v 1 harc. Ezt is ki kell próbálni.
Devilis
Tréner
Tréner
Devilis

Hozzászólások száma : 9

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Május 12, 2013 8:18 pm

Én valami kalandot, valami izgalmat, valami megváltást keresek.
Mordon Ismur

Mordon Ismur

Hozzászólások száma : 35

Karakterlap
Szintpont: 45
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Jún. 07, 2013 7:18 pm

És megváltalak! XD
Mesélj, mire gondoltál?Very Happy
Leonardo "Frosty" Spero
Tréner
Tréner
Leonardo

Hozzászólások száma : 6

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 9:37 am

Én is szeretnék belekezdeni egy kalandba új karakteremmel. smile close Várom a jelentkezőket!
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson

Hozzászólások száma : 63

Karakterlap
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue12/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (12/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeSzomb. Júl. 27, 2013 5:54 pm

Helló én is játszanék.
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu

Hozzászólások száma : 25

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 9:25 pm

egy kis KT edzésre keresnék vállalkozót smile close nem vérre megy, csak ha a másik fél is akarja Twisted Evil
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 9:44 pm

Ha gondolod, akkor én játszom veled KT-t
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 3:26 pm

Ideje kicsit felpörgetni a dolgokat... KT-partnert keresek, 2-4 naponta biztosan tudok reagolgatni, lehet gyakrabban is, sulitól függ majd. smile close
Mordon Ismur

Mordon Ismur

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimePént. Szept. 06, 2013 3:43 pm

Én vállalkozok XD
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 9:55 am

Okok, akkor majd írj kezdőt valahová, hmmm régió és város végülis mindegy, de ha választanom kellene, johto vagy kanto. ^^ Köszi smile close
Mordon Ismur

Mordon Ismur

Karakterlap
Tapasztalat:

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeVas. Szept. 08, 2013 5:15 pm

Nekem bármelyik megfelel:D Úgy is jó volna egy kis akció meg bukdácsolás XD
Rhodos Bison
Koordinátor
Koordinátor
Rhodos Bison

Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 2

Karakterlap
Tapasztalat:
Játékostárs kereső Left_bar_bleue11/100Játékostárs kereső Empty_bar_bleue  (11/100)

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitimeHétf. Szept. 09, 2013 4:44 pm

Harc elől még lehet elfutnék az ötös szintű lángoló hernyómmal, de egy ismerkedésben lehet benne lennék.
Mondjuk még maradnék unovában, de ha erről van szó, akkor vándorolok :]
Ajánlott tartalom

Játékostárs kereső Empty
TémanyitásTárgy: Re: Játékostárs kereső   Játékostárs kereső Icon_minitime

Játékostárs kereső
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next