Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Hiányzások

Go down 
+9
Tequilla
Sophie Nightfall
Cheren
N.
Ivy Sapphire
Annie Collins
Tsukuba Junko
Andy Parker
Oak Professzor
13 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next
SzerzőÜzenet
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeHétf. Szept. 10, 2012 9:04 am

Eltűnsz egy kis időre? Ne felejtsd el itt jelezni a többieknek.
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Andy Parker
Tréner
Tréner
Andy Parker


Hozzászólások száma : 30
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : A semmitől egy picit messzebb.

Karakterlap
Szintpont: 90
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue16/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (16/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimePént. Feb. 08, 2013 8:16 pm

Kevin megkért, hogy mondjam meg: meghalt a számítógépe, így előreláthatólag 1-2 hétig nem tud írni.
Vissza az elejére Go down
Tsukuba Junko
Rakéta
Tsukuba Junko


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue10/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (10/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 12:19 pm

Jelzem, hogy holnapig biztos nem tudom feltenni az adatlapom. Nem akarom, hogy úgy tűnjön, nem szándékozom befejezni.
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue15/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (15/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimePént. Ápr. 05, 2013 6:17 pm

Szeretném jelezni, hogy mostantól fogva 2 napig nem tudok aktívan itt lenni, mert vendégeink lesznek.
Vissza az elejére Go down
Ivy Sapphire
Koordinátor
Koordinátor
Ivy Sapphire


Hozzászólások száma : 37
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue15/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (15/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimePént. Ápr. 12, 2013 7:35 pm

Sziasztok~

Nos, azt hiszem itt az ideje szólnom erről… >.< Alig egy hónapom van vissza a vizsgákig emiatt az időm, amit írásra tudok szánni igencsak lecsökkent, közrejátszanak ehhez beadandók, tanulnivalók és személyes okok is, amit itt nem firtatnék >-< Mindenesetre igyekszem rendszerezni a dolgot és írni mindenfelé, főleg a határidős helyekre, ahogy az időm és energiám engedi, de ha valahova mégis késnék és nem kívántok várni nyugodtan hagyjatok ki az adott játékból. Esetleg, ha tényleg rendkívül fontos lenne, hogy írjak Privát Üzeneten keresztül, esetleg skypen nyugodtan lehet szólni róla és meglátom, mit tehetek az ügy érdekében.

Megértéseteket köszönöm!

Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net/t87-ivy-sapphire#237
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeVas. Ápr. 14, 2013 9:11 pm


Nos, helyzetjelentés a pm-ek és egyéb infók alapján, plusz egy kis útbaigazítás és összegzés:

Léghajós kaland: Aurára várunk, ám megszüntetem a sorrendet, így a többieket megkérem, írjanak
Kardforgatós kaland: a mesélő jelentette indokolt hiányzását, a türelmeteket kéri
Event: mivel senki sem írt a határidőre (amiből még van pár óra amúgy), most az egyszer meghosszabbítom a határidőt, egészen szerda estig! aki addig nem ír következő körben pótolhatja, de szeretnék posztokat látni a következő napokban oda!

Edit: adtam plusz 1 napot, és csak 2 poszt... na nem baj, mindenki élvezze csak ki a jó időt, vasárnapig lehet írni. Valamint jelzem azt is, hogy az eventben még 1 kört tervezek, amiből lehet kettő lesz, illetve pótlásra az event végéig van lehetőség! Értelemszerűen minden körre 500 szót számoljatok. ^^
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue15/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (15/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzomb. Május 11, 2013 9:52 pm

Sziasztok!

Most nem tudom meddig, de nem tudok írni, mert a gépem állandóan kékhalált kap a telefonomról meg egy kínszenvedés megírni akár egy 10 szavas mondatot is, ráadásul nincs időm - se a családomnak pénze, most nagyon rosszul állunk anyagilag, de remélem megoldódik - a géppel vacakolni, hogy valamelyest jobb legyen a helyzet, mert tanulnom kell, sajnos nem állok valami jól , és nem szeretnék pótvizsgázni. Ezt elkerülendő, ne haragudjatok meg de bizonytalan ideig nem fogok tudni írni! Misty, tudom, hogy megígértem, hogy írok az eventre, de nem tudtam már.. Tőled külön bocsánatot kérek, amiért nem tudom végigvinni a húsvéti eseményt, pedig nagyon szerettem volna... Még ha lenne ami ösztönözne, hogy időt szakítsak ide is esténként picit ügyeskedni, de akárhogyan próbálkozom csak nem akar aktívkodni az oldi, így átadom magam én is ennek az év végi online- téliálomnak és mindenkinek sikeres évvégi időszakot kívánok! Puszika (:
Vissza az elejére Go down
Cheren
Mesélő
Mesélő
Cheren


Hozzászólások száma : 21
Hírnév : 3

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 3:14 pm

Elnézést kérek a hosszan tartó hiányzásért, ennek számos okai vannak. Akik a Kardforgató kalandban vannak és ha egyáltalán oldallátogatók, azok légyszíves dobjanak egy PM-et arról, hogy szeretnék-e folytatni a játékot vagy egyáltalán érdemes-e! Köszönöm!
Vissza az elejére Go down
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall


Hozzászólások száma : 47
Hírnév : 3

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue16/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (16/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 10:22 pm


Visszatértem!
Nem, igazából ez így nem igaz, mert el se mentem, de eközben meg még egy ideig biztosan nem fogok írni, amíg nem rendeződik egy-két égető dolog. Hú, közben látom Annie folytatja a bogárfogósat, és itt van Cynthia is... szóval igyekszem, ahol rám vártatok, ott elnézést. Az eventre utolsónak szeretnék írni, Mistyvel megbeszéltem. smile close

Mindenkinek jó tanulást vagy pihenést, ki mit élvez vagy nem élvez éppen! Nemsokára összeszedem magam én is... reményeim szerint...
Vissza az elejére Go down
Tequilla
Pokemon
Tequilla


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 9
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue6/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (6/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeVas. Jún. 02, 2013 1:40 pm

Sziasztok..
Bocsánat mindenkinek, aki rám vár, de mostanában valami nem jó a gépemmel, és ez miatt nemigazán tudok feljönni. Amint helyrerázódik minden, írok mindenhova. (nem mintha sok helyre kellene.. de azért idegesítő az, ha valakit megvárakoztatnak..)
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue20/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (20/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzomb. Jún. 15, 2013 12:18 pm

Keddig nem leszek még és bocsi az eddigi távolmaradásért is.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue20/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (20/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeKedd Jún. 18, 2013 3:32 pm

Na visszatértem, már csak az ég ment meg attól, h ne átkerüljek fizetősre :)Mai nap során mindenhova írok, ahova kell.
Vissza az elejére Go down
Cheren
Mesélő
Mesélő
Cheren


Hozzászólások száma : 21
Hírnév : 3

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 12:54 pm

Elnézést, hogy eddig nem szóltam a hiányosságomról. Felmerült 1-2 problémám, - különösen a határidőket illetően - úgyhogy egy ideig nem tudok posztolni. Amint lesz elég időm, erőm és főleg(!) ihletem, érkezik a mesélés Nemesishez. Még egyszer elnézést a kellemetlenségért!
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 11:50 am

Sziasztok!
Holnap délután-estefelétől nem leszek a következő szombatig (tehát júli 13-ig), nem tudom lesz-e net ahová megyünk, de nem ígérek semmit. Ha bármi sürgős probléma van az oldallal kapcsolatban ez idő alatt, nyugodtan keressétek Oak professzort! ^^ Mesélés még ma vagy holnap fog menni a kőtengereshez, és ha bármi kérdés felmerül, még holnapig írhattok. Addigis további jó nyarat mindenkinek! ^^
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeVas. Júl. 14, 2013 11:03 pm

Megjöttem, kicsit késve tudtam gép elé ülni, de már itt vagyok! ^^
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimePént. Aug. 23, 2013 6:00 pm


Nah fiúk-lányok, kicsit sem volt net az előző hetekben írni meg nem írtam hogy nem leszek, ezért elnézést. ._. De örülök, hogy nélkülem is aktívkodtatok, akkor nyárnak mindjárt vége, ideje kicsit felrázni az oldalt! Wink
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue20/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (20/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 8:31 am

Hétvégén nem nagyon leszek, vagyis jóval kevesebbet, mint szoktam smile close
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue20/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (20/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 6:53 pm

Jövő héttől, 9-e, minden 2. héten fogok posztolni és jóval kevesebbet is leszek fenn az oldalon. Remélem nem baj, ha szükséges, pl egy kaland határideje miatt, akkor sürgősségi posztot adok, de remélem 1,5- 2 hetente elég lesz a poszt. Tanulni szeretnék és ebbe nem fér bele a heti 4-5 poszt, maximum heti 1 poszt.
Vissza az elejére Go down
Andy Parker
Tréner
Tréner
Andy Parker


Hozzászólások száma : 30
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : A semmitől egy picit messzebb.

Karakterlap
Szintpont: 90
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue16/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (16/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 6:43 am

Hopp. Egy nagyobb kihagyásom volt, de még szándékomban áll játszani. Szóval mostantól igyekszek aktív lenni. ^^"
Vissza az elejére Go down
Jehova
Koordinátor
Koordinátor
Jehova


Hozzászólások száma : 19
Hírnév : 2

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue11/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (11/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimePént. Szept. 27, 2013 9:35 pm

Sziasztok! A hétvégén igyekszem írni mindenhova! Ez tudtommal két játék:

- A nagy légszabadítás
és
- A Sötét Torony titkai

Köszi a türelmet! smile close
Vissza az elejére Go down
Jehova
Koordinátor
Koordinátor
Jehova


Hozzászólások száma : 19
Hírnév : 2

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue11/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (11/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimePént. Okt. 04, 2013 9:01 am

Sziasztok!

Már másodszor írok, ráadásul saját magam után. Sajnos a posztjaim még mindig csúsznak. Erős bocsánatkérések mondom ezt. Egy dolog biztos: írni akarok, írni szeretnék, de egyelőre nem tudok. A játékokat be akarom fejezni, semmi kedvem félbehagyni, de egyelőre nem tudok annyit gép előtt pötyögni, hogy reagokat gyártsak. Sajnálom és... türelmeteket kérem Sad
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue20/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (20/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeVas. Okt. 20, 2013 1:08 pm

A következő héten nem szeretnék feljönni, így a mai nap során mindenki megkapja a posztját, de 2013. 10. 27-ig nem leszek fenn.
Vissza az elejére Go down
Ivy Sapphire
Koordinátor
Koordinátor
Ivy Sapphire


Hozzászólások száma : 37
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Hiányzások Left_bar_bleue15/100Hiányzások Empty_bar_bleue  (15/100)

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimePént. Okt. 25, 2013 8:15 pm

Sajnos a szünetem nagyobbik része intenzív tanulással fog telni :/ Vizsgaidőszakom van, így ritkásan leszek az elkövetkező 2-3 hétben, tartozásaimat igyekszem megírni! >.< De ez igazából idő/energia függő >.< Előre is elnézést kérek azoktól, kik postot várnak tőlem! >.<
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net/t87-ivy-sapphire#237
Cheren
Mesélő
Mesélő
Cheren


Hozzászólások száma : 21
Hírnév : 3

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzer. Okt. 30, 2013 1:42 pm

No, sziasztok!

Masszív idő- és ihlethiánynak lehettetek a tanúi, amiből még az előbbi most is igaz. Nem tudom, pontosan hogyan tervezem tovább a meséléseimet, - ez az eventre és a kardforgatós küldetésre vonatkozik - de még a lezáratás és az újraindítás sem kizárt. Minden esetre innentől fogva igyekszek kellő időt az oldalra szánni, és amint letudom a vizsgámat, valószínűleg jóval többet tudok játszani is. Köszönöm az eddigi türelmeteket!
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitimeSzer. Dec. 11, 2013 8:03 pm


Sziasztok,
Vizsgaidőszak kezdődik, így a mesélésem szinte biztos, hogy nem fog menni. :/ Ezért elnézést, innentől küldihelyet nem foglal az a kaland, nyugodtan jelentkezzetek másra is! Hisz van két lelkes mesélőnk! ^^ Az adminisztrációra persze igyekszem hagyni időt...

... viszont készüljetek, mert ha vége a vizsgáimnak, érkezik a Kalos Régió az összes új pokémonnal! \o/
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Hiányzások Empty
TémanyitásTárgy: Re: Hiányzások   Hiányzások Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Hiányzások
Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: OFF-RÉSZLEG-
Ugrás: