Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Tenshi (audino)

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Kaname Yukino
Tréner
Tréner
Kaname Yukino


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Tenshi (audino) Left_bar_bleue10/100Tenshi (audino) Empty_bar_bleue  (10/100)

Tenshi (audino) Empty
TémanyitásTárgy: Tenshi (audino)   Tenshi (audino) Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 2:59 pm

Spoiler:

Fajta: Audino
Beceneve: Tenshi (天使, angyal)
Neme: nőstény
Szint: 5
Pokelabda: egy, átlagos pokélabdát használok hozzá
Támadások: pound / zúzás, growl / morgás, helping hand / segítő kéz, refresh / frissülés

Jellem
Egy részben olyan, mintha Yuki a saját tükörképét látná a pokémonban, de azért mégis vannak kisebb szépséghibák ami miatt ez az egészen érdekes elmélet felborul. Kedves, és barátságos pokémon, és gyakran visszahúzódó és magába forduló, de ez csak attól függ, hogy milyen napja van. Ha a rosszabbik feje van fent, akkor mindenkit szétver aki a céljai elé áll, ha pedig a természetesebbik feje van fent, akkor iszonyat kedves, barátságos, és hiperaktív. Az idegeneket kifejezetten szereti, főleg ha emberekről van szó. Ez az egy tulajdonsága ami egy kicsit szokta bökni a gazdája csőrét.

Fajtajellemzők
Méretileg egy kicsit kisebb, mint az átlag, de ezen kívül semmi egyedi nincs a kinézetében. Személyiségileg talán egy picit túlságosan is hiperaktív, és harcias, és előbb lehetne elképzelni őt egy csatatéren, mint a kórházban egy segédként.

Rossz szokása
Bár viszonylag nem is lehetne rossz tulajdonságnak hívni, de igényli más emberek társaságát, még akkor is ha a trénere nem igazán ért ezzel egyet. Nem ritka, hogy ha meglát egy idegent akkor odaszalad hozzá, és elkezd vele ismerkedni. Szereti a figyelmet, és azt ha figyelnek rá, és ezt néha elég érdekes módon szokta kimutatni.

Milyen lesz a kapcsolatotok
Társak, partnerek, barátok, bajtársak, lelki társak. Sokféle képen lehet őket nevezni, de egy ami biztos, hogy egymásra mindig számíthatnak, és soha nem fogják elhagyni a másikat. Ami köztük van az különleges, és lemásolhatatlan. Az sem ritka, hogy anélkül képesek egymást megérteni, hogy a másik jelezné mit akar.

Megszerzése
Az egész úgy kezdődött, hogy nem akartam tréner lenni, és így az unovában található kezdőpokémonokból sem kértem, köszönöm szépen. Ha az a feltétele az egésznek, hogy vagy a koordinátor vagy a teremvezető posztot kell választanom, akkor inkább maradok pokémon nélkül. Viszont mivel már elértem akkor a tizedik életévemet, neki kellett kezdenem valaminek, mert csak úgy otthon ülni nem engedtek. Tehát részmunkaidős állást vállaltam a közeli PokéCenterben, hogy legalább ilyen módon tudjak segíteni a zsebszörnyeknek, ha máshogyan nem. Joy nővér sok olyan fontos dolgot tanított itt nekem, amiket alkalmazni tudtam máshol is, például a poklébadák fajtáit, a berry-k hatásait, és a különféle gyógyszereknél is megmutatta, hogy mikor ajánlatos mit használni. Azonban a centerben nem csak a nővérrel ismerkedtem meg, hanem egy kedves pokémonnal is, aki egy audino volt. Joy nővér szerint egy tréner hagyta itt a centerben, mert neki már nem kellett, és úgy vélte, hogy talán itt több hasznát tudják majd venni, de ez az audino nem olyan volt mint a fajtársai, hiszen semmi érzéke nem volt a gyógyításhoz, és mindig is inkább a harcias énje kerekedett felül a segítőkész énje felett. Elég szoros kapcsolatba kerültem vele az ott töltött napjaim során, míg végül annyira megkedveltük egymást, hogy egyik reggel már úgy várt, hogy szeretne az én pokémonom lenni. A nővér nem ellenezte a zsebszörny akaratát, és én is örültem volna végre egy útitársnak, akivel végre megkezdhetem az utamat az ismeretlen felé. Már aznap összeszedtem a felszereléseimet, és útnak is indultam az audinoval, akinek azóta a Tenshi nevet adtam, hiszen olyan volt nekem mint egy őrangyal, aki megadta nekem a kezdőlökést az álmaim eléréséhez..

Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Tenshi (audino) Empty
TémanyitásTárgy: Re: Tenshi (audino)   Tenshi (audino) Icon_minitimeVas. Márc. 17, 2013 3:44 pm

Igazán különleges Audinot alkottál, örömmel bólintok rá, elfogadva! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Tenshi (audino)
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Tenshi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Pokemonok-
Ugrás: