Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Omy - Swablu

Go down 
SzerzőÜzenet
Vendég
Vendég




Omy - Swablu Empty
TémanyitásTárgy: Omy - Swablu   Omy - Swablu Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 9:16 pm

Omy - Swablu Ani710

Fajta: Swablu
Beceneve: Omy
Neme: Nőstény
Szint: 5
Támadások: Csípés (Peck), Meglepetés (Astonish)

Jellem:
Omy egy apró, ám tüneményes pokemon. Szeret emberek társaságában lenni, sőt, még vágyik is arra, hogy valaki mindig mellette legyen. Leruleile-el tart, bárhová is megy, s általában a lány fején vagy a vállán ül.
Sokszor csicsereg, néha viszont rikácsol. Én már hozzászoktam, bár másoknak sokszor okoz Omy rikácsoló hangja fejfájást.


Fajtajellemzők:
Mivel nem igazán fél az emberektől, ezért szívesen üldögél az ő fejükön. Rengeteget törődik azzal, hogy minden tiszta legyen körülötte.
Elég hamar álomba tud ringatni bárkit, mivel szeret dalolgatni.


Rossz szokása:
Hm, Omy nem szereti a piszkot környezetében, sokszor tisztogatja meg a dolgokat kis szárnyaival. Néha már túlzásokba esik, bár nem mintha a takarítás olyan nagy gond lenne.
Ha pici szárnyai koszosak lesznek, általában elrepül egy közeli folyóhoz/tóhoz, hogy megtisztítsa őket.


Milyen lesz a kapcsolatotok:
Jóban rosszban együtt vannak. Leruleile minden erejével azon van, hogy a kis Omy napról-napra ügyesebb legyen, s támadásait fejlessze.

Megszerzése:
Leruleile épp egy réten bolyongott, mikor hirtelen valami a fejére „esett”. Nem tudtam, hogy mi az, majd mikor a feje felé nyúlt, hirtelen az orra előtt termett a „repülő kék bogyó”. Körülnézett, hátha van gazdája, de nem látott senkit...Leruleile rögtön „befogadta” a picikét.

Omy - Swablu Ani510



A hozzászólást Leruleile összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Márc. 20, 2013 10:22 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Omy - Swablu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Omy - Swablu   Omy - Swablu Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 9:49 pm

Omy igazán bűbájos pokémon, egyedül a támadásaival vannak problémák: ezek egyikét sem tudja megtanulni, kérlek nézz utána (például itt), és javítsd. Ha ezzel megvagy, szólj! Wink Köszi!
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Omy - Swablu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Omy - Swablu   Omy - Swablu Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 10:04 pm

Hupsz, elnézést. o.O Kijavítottam. smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Omy - Swablu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Omy - Swablu   Omy - Swablu Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 10:17 pm


Nah még egy kicsit! ^^ Már majdnem jó, csupán azt vedd figyelembe, hogy minden támadást csak bizonyos szinten tud megtanulni, az Éneklést Lv9-en, a Dühöngő Támadást pedig 13-as szinten. Omy viszont ezeknél kisebb szintű, így a Csípést (Peck), a Morgást (Growl) és az Ijesztést (Atonish) ajánlom, mint lehetséges opciókat.
Jah igen, ezt el is felejtettem: minden kezdő pokémon 5ös szintről indul, így azt is nyugodtan átírhatod. Wink Ha nagyon szeretnéd, maradhat 3-as (akkor hagyd ki az ijesztést), de könnyebb magasabb szintről kezdeni a kapaszkodást, így a helyedben én mindenképpen kijavítanám. smile close
Vissza az elejére Go down
Vendég
Vendég




Omy - Swablu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Omy - Swablu   Omy - Swablu Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 10:23 pm

Jaj, ne haragudj, hogy ennyi gondot okozok. silent Ismét javítva. smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Omy - Swablu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Omy - Swablu   Omy - Swablu Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 10:29 pm

Köszi szépen, így már tökéletes! smile close
Elfogadva! Wink
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Omy - Swablu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Omy - Swablu   Omy - Swablu Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Omy - Swablu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Pokemonok-
Ugrás: