Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Nido

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Steven Borgant
Tréner
Tréner
Steven Borgant


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Nido Left_bar_bleue10/100Nido Empty_bar_bleue  (10/100)

Nido Empty
TémanyitásTárgy: Nido   Nido Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 12:37 am

Fajta: Nidoran♀
Beceneve: Nido
Neme: Nőstény
Szint: 5.
Pokelabda: Pokelabda
Támadások: Growl, Scratch (Fajta jellemző Passzív: Poison Point)

Jellem:
Kissé félénk minden új találkozásnál, de alapvetően kedvesen szokott viselkedni mind emberekkel, mind más pokemonokkal. Gyakran szokott éhenkórászt játszani, így azzal könnyen le tudja a számára ismeretlenek kezdetekkor kenyerezni. Emellett viszont féltékeny típus, így nem szereti, ha túl sokat foglalkozom mással helyette.

Rossz szokása:
Én szemszögömből az, hogy szinte bárkitől elfogad ételeket, nem a legnyugtatóbb, ha netán egy városban vagyunk épp. Emellett a féltékenysége sem lesz túl pozitív majd több pokemonnal.

Milyen lesz a kapcsolatotok:
Főleg pozitív, bár furcsa mellékdolgokkal, lévén nekem fontos, hisz' ő az elsőm, akivel együtt vagyok és leszek, míg ő kötődő típus.

Megszerzése:
Édesanyám segítsége által szerzetem meg. Tudta: imádom a Pokemonokat, kiskorom óta csodáltam őket, érdekelt minden apró kis mozdulatuk. Így kaptam meg tizenhat évesen Nidot, hogy ő ismerőseinél érdeklődött, és egy Professzor, akinek a mai napig nem tudom a nevét, adta neki a kis Nidorant. Persze nagyon örültem, mikor édesanyám beállított a szobámba egy pokelabdával a kezében. Bár először, mikor kiengedtem a labdából, félt a kis társam, hamar megkedvelt. Így sikerült több, mint egy évet együtt eltöltenünk, mire elhagytam szülővárosom, hogy minél több Pokemont megismerhessek.

Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Nido Empty
TémanyitásTárgy: Re: Nido   Nido Icon_minitimeCsüt. Ápr. 04, 2013 3:44 pm

Bár az ability-ket egyelőre nem vezettük be hivatalosan, örülök, hogy még erre is figyeltél. Helyes kis pokémon, sok sikert a kijátszásához! Wink Elfogadva! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Nido
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Pokemonok-
Ugrás: