Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Pokemon.FRPG.hu?

Go down 
4 posters

Legyünk-e mi is az FRPG.hu tagjai?
Igen
Pokemon.FRPG.hu? Vote_lcap0%Pokemon.FRPG.hu? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Nem
Pokemon.FRPG.hu? Vote_lcap0%Pokemon.FRPG.hu? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Tartózkodom
Pokemon.FRPG.hu? Vote_lcap0%Pokemon.FRPG.hu? Vote_rcap
 0% [ 0 ]
Összes szavazat : 0
 
Poll closed

SzerzőÜzenet
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Pokemon.FRPG.hu? Empty
TémanyitásTárgy: Pokemon.FRPG.hu?   Pokemon.FRPG.hu? Icon_minitimeSzer. Ápr. 17, 2013 10:53 pm

Sziasztok!

Egészen váratlan ajánlatot kaptunk, és Mistyvel úgy döntöttünk, hogy bár kezdő oldal vagyunk, nem akarunk nélkületek dönteni. Felkeresett minket az FRPG.hu, és felajánlotta, hogy bővítsük mi is a tagjaik sorát, olyan nevek mellett, mint a Mystical Future vagy a Roxfort RPG. Ez számunkra nagy lehetőség, de nagy felelősség is. Vegyük sorra, ez milyen előnyökkel és milyen hátrányokkal járna.

    – Nincs még annyira előrehaladott állapotban az oldal, éppen ezért a fórum üzemeltetője elzárkózott az elől, hogy megkapjuk az adatbázist. Nem is kötelességük odaadni, de azért megpróbáltuk. A nemleges válasz azt jelenti, hogy ott újra kell kezdeni mindent. Ez nekünk nem probléma, csak át kell másolnunk a dolgokat. Ugyan ezt ti is megtehetitek a karaktereitekkel. Feltéve, hogy újraregisztráltok.


Előnyök:

    – Az oldal reklámmentes lesz. Bevallom, engem eddig sem zavart a reklám, de van, akinek interaktívabb a böngészője… Innentől ez nem jelent problémát.
    – Utánaérdeklődtem, és legjobb értesüléseim szerint az FRPG.hu már jó ideje szünetmentesen üzemel. Bár tény, hogy eddig ezzel a szolgáltatóval sem voltak leállós problémáink.
    – A saját domain megenged jó pár technikai fejlesztést. Bár lelki szemeink előtt már flash alapú saját pokedexet vízionálunk, külön aldomainen, és bár az FRPG.hu vezetője biztosított minket, hogy legjobb tudása szerint segít minket, attól félek, nem egészen erre gondolt. Egy-két dolog (például közel végtelen hely a levelezésnek) elég vonzó tud lenni.
    – Sokkal jobb reklámlehetőségek. Büszkén törölgetjük a szemünket, valahányszor feljebb ugrunk egyik vagy másik toplistán, mert az azt jelenti, hogy kitartóan szavaztok ránk, de egy FRPG.hu-s oldal talán még több játékost vonzana.


A döntést szeretnénk a Ti kezetekbe helyezni. Mi sem látjuk, pontosan milyen nehézségekbe ütközhetünk, és milyen könnyebbségek várnak így ránk, van-e értelme a költözködésnek. Mindenesetre reménykedünk abban, hogy ha sokan összedugjuk a fejünket, abból rossz döntés nem születhet. Szóval kérlek szóljatok hozzá, mondjátok el a véleményeteket, klikkeljetek!
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Steven Borgant
Tréner
Tréner
Steven Borgant


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Pokemon.FRPG.hu? Left_bar_bleue10/100Pokemon.FRPG.hu? Empty_bar_bleue  (10/100)

Pokemon.FRPG.hu? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokemon.FRPG.hu?   Pokemon.FRPG.hu? Icon_minitimePént. Ápr. 19, 2013 12:12 am

Nos, alapvetően az egy "folytonos" reklám nem hinném, hogy sokakat zavarni szokott, főleg az adblock miatt, amit sokan használnak, deee a "reklámlehetőség" feltehetőleg azért segíthetne új emberek, potenciális játékosok vonzásában szerintem. Csak ehhez nincs semmiféle "kikötés" vagy "elvárás"? Kötelező oldallátogatottság, aktív tagok, vagy hasonló? (Lehet buta kérdésnek hangzik, de régebbről valami hasonló "gyűjtőhelyről" hallottam már hasonlót, ha jól rémlik, így gondoltam megkérdezem.)
Meg hát a fent említett potenciális fejlesztéseken múlik szerintem, hogy mi lehet ott, ami tervben van, és mi nem lehetséges. Nem hinném, hogy pár szép és/vagy egyedi fejlesztésről való lemondást megérne bármi (na jó, sok jó játékos még talán, de a fejlesztések is vonzzák gyakran az embereket Very Happy ).
Vissza az elejére Go down
Ivy Sapphire
Koordinátor
Koordinátor
Ivy Sapphire


Hozzászólások száma : 37
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Pokemon.FRPG.hu? Left_bar_bleue15/100Pokemon.FRPG.hu? Empty_bar_bleue  (15/100)

Pokemon.FRPG.hu? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokemon.FRPG.hu?   Pokemon.FRPG.hu? Icon_minitimeVas. Ápr. 21, 2013 11:36 am

Halihó smile close

Szerintem igazán kedves az FRPG.hu-tól, hogy ilyen ajánlatot adott az oldalnak smile close És szerintem ha a költözésre esik a szavazat többsége most lehet megoldani remekül ezt, hiszen még nincs teljesen kész az oldal. >.<
Én igazából jó véleménnyel vagyok erről a fórumszerverről is nem ez az egyetlen hungarianforumon működtetett szerepjátékos oldal ahol tag vagyok és szerintem szépen megy, nincs vele gond, bár akad egy - két klisés húzása időnként, legalábbis olykor admin panaszokból ezt volt sikerem visszahallani.
Személy szerint engem nem zavartak a reklámok bár ténybe tény, hogy nagyot dobna az oldal külalakján, ha nem lenne reklámfelület.
Nem tudom, hogy mennyi játékost vonzana így, hiszen a toplistán is jó pár érdeklődő képes beszállingózni, de tapasztalataim szerint legtöbben google vagy más banner cserék útján kattint a számára érdekesnek ítélt honlapra.
Azonban volt egy rész amit nem igazán értettem Embarassed


Idézet :
Ez nekünk nem probléma, csak át kell másolnunk a dolgokat. Ugyan ezt ti is megtehetitek a karaktereitekkel. Feltéve, hogy újraregisztráltok.

Vagyis az eddigi hozzászólások is elvesznek ezzel, amik már meg lettek írva?
Illetve Steven kérdéseire is érdekelnének a válaszok az elvárásra, kikötésre és hasonlókra, mert egy reklámmentes honlapot tudtommal nem olcsó üzemeltetni... legalábbis legutóbbi információim szerint. >_<

Mindenesetre részemről bármelyik megoldás megfelel én amondó vagyok, hogyha a többség úgy kívánja költözzünk, ha maradni szeretnének, akkor ne. ^.^
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net/t87-ivy-sapphire#237
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Pokemon.FRPG.hu? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokemon.FRPG.hu?   Pokemon.FRPG.hu? Icon_minitimeHétf. Ápr. 22, 2013 9:37 pm

Sziasztok!

Sajnálom, hogy várni kellett a válaszomra, nálam sajnos ilyesmi előfordul, bármennyir eis nem szeretném.

Borgant: nem, nem, minden további nélkül megkapnánk az frpg.hu-s domaint. Egyetlen fontos kikötés van - pedig próbáltam azért a mélyére látni a dolgoknak -, hogy nem mi szabjuk meg a társoldalainkat, hanem az frpg.hu dönti el, kik társulhatnak velünk. Úgy tűnik, ez egy privát, belső kör, amibe nem könnyű bekerülni. Ez nekünk nyilván dicséret, hiszen egyenes tagnak kértek fel minket, de nem tudom, mennyire tesz jót nekünk. Mármint ha nem reklámozhatunk a magunk módszerével ország-világ előtt mindnekinek.

Ivy: Oh, bocsánat, máris pontosítok akkor. Igen, hsz-ek meg minden más is elveszik, de ha megbeszélitek, át lehet azt vinni, átmásolgatni, ilyesmi. Meg az sem lehetetlen, hogy ez a honlap tovább üzemeljen, és hivatkozni lehessen rá így.
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Tsukuba Junko
Rakéta
Tsukuba Junko


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Pokemon.FRPG.hu? Left_bar_bleue10/100Pokemon.FRPG.hu? Empty_bar_bleue  (10/100)

Pokemon.FRPG.hu? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokemon.FRPG.hu?   Pokemon.FRPG.hu? Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 10:16 am

Hahó! Mire jutottatok? Mert ez a megszabott társoldal dolog egy kissé magasnak hangzik, egy frpgnek eléggé durva feltétel szerintem. Nem mindenki jár az frpg.hu-ra (többek között én sem), így sokan nehezen jutnának A-ból a B pontba.

(És elnézést az eltűnésért és a hiányzó adatlapért, próbálok valakivel egyeztetni valamit, de eddig nem jutottam sokra.)
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Pokemon.FRPG.hu? Empty
TémanyitásTárgy: Re: Pokemon.FRPG.hu?   Pokemon.FRPG.hu? Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Pokemon.FRPG.hu?
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Post-outsiders: X-men FRPG
» Pokemon Tamarillo
» Öcskös (Pokémon)
» Amaya - Pokémon
» Pokemon előtörténet-minta

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: OFF-RÉSZLEG-
Ugrás: