Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Általános csevegő

Go down 
+14
Anita Sentry
Ivy Sapphire
Amaya Smith
Abakura Ryuu
Joe Johnson
Mordon Ismur
Annie Collins
Yamadachi
Tsukuba Junko
N.
Andy Parker
Derek
Kevin Turner
Oak Professzor
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
SzerzőÜzenet
Towa Carter
Tréner
Tréner
Towa Carter


Hozzászólások száma : 18
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeSzer. Okt. 29, 2014 10:48 am

Rám lehet számítani mint játékos. smile close
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 10:48 pm

Én is itt vagyok szivecskéim! :3
Vissza az elejére Go down
Jehova
Koordinátor
Koordinátor
Jehova


Hozzászólások száma : 19
Hírnév : 2

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue11/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (11/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Okt. 30, 2014 11:13 pm

Nem hinném, hogy szerény személyem jelentős mennyiségű aktivitással fogja tudni megtölteni majd az oldalt, de azért jelzem, hogy jah, az oldal éljen! smile close Talán kicsit egyszerűsíteni kéne a rendszeren, és minden máris király lenne, nem? Very Happy
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimePént. Okt. 31, 2014 3:30 pm

Én szívesen vállalok meséléseket is, szóval ez miatt ne aggódjatok. Esetlegesen havonta 3-4 mesét is ha úgy halad, de az eddigiekből ítélve ez 1-2 lesz. Amíg ti csinálnátok a cuccost, én elszórakoztatnám a jónépet. smile close
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Nov. 15, 2014 5:55 pm

Újra itt, ha lesz élet, akkor visszatérek Very Happy
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeHétf. Jan. 12, 2015 10:19 pm

Sad Sad
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 01, 2015 7:26 pm

Hali! Nem akarok bunkó / szemtelen lenni, de mivel nem valami aktív az oldal, bátorkodnék itt hirdetni a pokemon neveldémet, ne haragudjatok, ha ezzel nagyon szemétláda vagyok, és ha baj, töröljétek, ne kíméljetek! smile close

http://pokemoncontestreborn.gportal.hu/
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2015 9:15 pm


*kicsit húzós volt neki az egyetem mostanában*

Nembaj Annie smile close
Egyszerűsítés alatt mit értetek?
Illetve admini munkákat igyekszem ellátni, mesélésre viszont lehet megkérnélek Annie. Surprised
Ha akarunk vmit ebből. smile close
Egyik barátom kérdezte hogy mi a helyzet az oldallal, úgyhogy visszanéztem, és jahh, jelentem vagyok de tessék rám szólni ha mégse. >< Ha beindul a dolog, úgyis én is aktívabb leszek ^^
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeKedd Márc. 31, 2015 1:51 pm


Így a közeledő szünetre tekintettel, ha lesz rá érdeklődő, egy tavaszi, amolyan bemelegítő/visszatérő eventet szerveznék. Kinek lenne hozzá kedve?
Illetve szívesen fogadok minden ötletet, javaslatot, amivel többé tudjuk tenni ezt az oldalt, mint ami most. smile close Ha lesz elég lelkes játékos, külön kalandokra is lesz lehetőség, aki szeretne ilyet mesélni, vagy pályázni mesélői rangra, az kérem írjon egy pm-et! Köszi! smile close
Vissza az elejére Go down
gihi
Tréner
Tréner
gihi


Hozzászólások száma : 10
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 01, 2015 5:04 pm

Nem tudom miről van szó, de engem biztos érdekelne.
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2015 12:44 pm

Halika!

Én totálisan benne lennék. Mesélnék is, ha kell ^^ ( az az oldal amit linkeltem pedig már nagyjából kihalt >< )
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2015 12:55 pm

megpróbálkozok én is max kidobtok megint xD
Vissza az elejére Go down
Towa Carter
Tréner
Tréner
Towa Carter


Hozzászólások száma : 18
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Ápr. 02, 2015 5:24 pm

Én is jelen vagyok! smile close (Lilly!!! :*)
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 04, 2015 6:19 pm

Jelen és már várom akár az első kihívót a a termembe Very Happy
Vissza az elejére Go down
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeSzer. Ápr. 08, 2015 10:33 pm

Olyan boldog vagyok! Örülök, hogy az oldal újult erövel müködik. Remélem ezekkel az új eseményekkel szépen beindulunk.
Vissza az elejére Go down
gihi
Tréner
Tréner
gihi


Hozzászólások száma : 10
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeCsüt. Júl. 30, 2015 1:45 am

Hát most akkor nincs semmi?
Vissza az elejére Go down
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeKedd Aug. 04, 2015 11:47 pm

Úgy érzem nincs, és nem is lesz, úgy bánom, pedig annyi a lehetőség lenne.
Vissza az elejére Go down
gihi
Tréner
Tréner
gihi


Hozzászólások száma : 10
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2015 7:57 am

Pedig tényleg jó lett volna kipróbálni magam és a karakteremet egy kalandban.
Vissza az elejére Go down
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeSzer. Aug. 05, 2015 3:40 pm

Én is játszanék még, elhiheted...
Vissza az elejére Go down
gihi
Tréner
Tréner
gihi


Hozzászólások száma : 10
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 23, 2016 2:15 am

Heló.
Egy ilyen ötletem támadt ami talán kicsit kicsapja a biztosítékot, de szerintem hát ártani már nem árthat. Maga ez az oldal jól ki van találva és reménykedem, hogy néhány aktív tag is van. Viszont ez nem elég. Kéne még egy pár akik közt talán lesz legalább egy aki hajlandó lesz az oldalt mesélésekkel vagy hasonlókkal életben is tartani. Viszont mivel hát ez nem nagyon megy ha nem is csinálunk semmit és nem csinálunk semmit ezért az alábbi ötletem támadt.
PRPG oldalak közti közös játék. Ez által kicsit meg lennének a karaktereink mozgatva és talán az ötlet folytán kicsit másoknak is kedve lenne ehhez. Én magam személyesen az http://xmenreneszansz.hungarianforum.net/ -re gondoltam. Ott van élet és láttam is a kalandok oldalon ami ilyen játékoknak volt nyitva egy fül viszont nekik sem volt még egy sem. Szerintem nyitottak lennének. Az ő világukban gyakori, hogy valaki egy másik dimenzióba kerül úgyhogy nekik nem hiszem, hogy gondot okozna és nem lenne világidegen. A Pokemonban is voltak különleges képességű emberek.
Jó lenne ha nem pangana az oldal.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeHétf. Május 23, 2016 10:44 am


Végülis kipróbálható Surprised
Ha van tag ott, aki akarna játszani itt is olyasmi formában, hogy egy másik dimenzióból került ide, nekem egyelőre elég, ha regisztráció után az ETben feltünteti linkkel a másik oldalon lévő adatlapját, és már kezdheti is a játékot. Persze pokémont ígyis csak szintpontokkal tud majd szerezni magának, de szerintem ez nem lesz probléma.

Illetve más: ha van, aki szeretne kalandokat mesélni, dobjon egy pm-et és mesélhet. Én nagyon nem érek most rá sajnos az oldalra, de ha van aki besegít-mesél, akkor haladgathat ez az egész még így is talán. smile close
Vissza az elejére Go down
Amaya Smith
Koordinátor
Koordinátor
Amaya Smith


Hozzászólások száma : 27
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeVas. Dec. 22, 2019 11:29 pm

.
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 5 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 5 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitimeVas. Feb. 28, 2021 3:33 pm

Sziasztok! Ha bárkit érdekel, a pokemoncontestreborn.gportal.hu hamarosan újraindul, és nagyon szívesen várunk mindenkit. 😊
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános csevegő - Page 5 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 5 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános csevegő
Vissza az elejére 
5 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5
 Similar topics
-
» Általános Szabályzat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: OFF-RÉSZLEG-
Ugrás: