Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Általános csevegő

Go down 
+14
Anita Sentry
Ivy Sapphire
Amaya Smith
Abakura Ryuu
Joe Johnson
Mordon Ismur
Annie Collins
Yamadachi
Tsukuba Junko
N.
Andy Parker
Derek
Kevin Turner
Oak Professzor
18 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
SzerzőÜzenet
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 7:19 pm

Akkor is össze kéne dobni vmit. Mit szóltok?
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 11, 2013 8:58 pm

Tőlem mehet csak találjunk ki valamit xD
Vissza az elejére Go down
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 12:01 pm

Kanto régióban egy pokémon vadászat v nemtom.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 12:20 pm

Pokémon vadászat mehet, úgyis kéne lassan pokémont fogni. smile close
Vissza az elejére Go down
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeKedd Aug. 13, 2013 1:42 pm

Akkor írj és írok én is, vmelyik városba, mondjuk Palet, vagy hogyan írják.
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 12:28 am

Sokszor eltűntem, és visszajöttem azzal, hogy beállok, de mindig közbe szólt valami, sajnos. Most viszont ismét szemezgettem az oldallal, és látom, hogy nem kicsit inaktív. Élünk még? Van még miért kapaszkodni?
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Aug. 15, 2013 8:09 am

Szerintem csak nyár van, nyaralunk, haverokkal lógunk és megőrülünk, lesz itt még élet, de nem ma smile close
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimePént. Aug. 16, 2013 7:11 pm

Joe megírtam a Kezdőt Palett városba smile close
Vissza az elejére Go down
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeVas. Aug. 18, 2013 2:31 pm

Oké, majd írok én is.
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue10/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (10/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeHétf. Aug. 19, 2013 9:19 pm

hosszú-hosszú inaktivitásom után ismét visszatértem
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 1:22 pm


Csak egypár észrevétel: a szabályzat az ismerkedős, sima játékokra és a kt-kra is érvényes, tehát kérlek titeket legyen meg az a 250 szó reagonként. A rövidebb hozzászólások, főleg az ilyen 2-3 sorosak kalandoknál nem fognak jutalmat érdemelni, kt-kon és sima játékokban pedig fele jutalom fog járni értük.

Ezen felül még egy javaslat, ezt nem muszáj alkalmazni, csak jótanács: a reagok sokkal szebbek, ha sorkizártat alkalmaztok, tehát ha kész a reag, beküldés előtt jelöljétek ki, és kattintsatok a második blokk utolsó ikonjára, a szöveg előtt és után meg fog jelenni a justify felirat. Meg színezhetitek is a hozzászólásaitokat, ha akarjátok, olvasható színekkel persze. smile close
Vissza az elejére Go down
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 3:55 pm

Jó újra látni téged Misty Very Happy. Hol voltál? smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:37 pm

Erdélyben, túrázgattunk meg ilyesmi ^^ De mostmár leszek, remélhetőleg netmegszakadás nélkül. smile close
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:37 pm

Nem mindig van 250 szónyi irhatnékunk, azért van, h néha rövidebbek a posztok, próbálok minél hosszabbat, ahogy szerintem mindenki
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:38 pm

Ja amúgy tőlem mehet az Át a kőtengeren kaland tovább, ha Ismur is feltűnik még.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:39 pm

Yama, környezet, karaktered gondolatai, meghát rengeteget lehet írni ha kint van a pokémonod is, lévén máris 2 karaktert irányítasz 1 helyett. :)A 250 annyira nem vészes. ^^

Edit: oké, akk megvárjuk Mordon itt van-e, és úgy tervezek akkor. smile close
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:44 pm

Én pl mit irányítsak egy fejemen ülő szörgombolyagon. Leírom, h ül és vigyáz arra, h ne essen le
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:47 pm


xD Szerintem megoldható, hehe, de ezer más dolog is van. smile close De nyugi, ha elsőre nem is fog menni, idővel belejössz és már számolni se kell és észre se veszed, hogy 300 fölött jársz. Wink Csak akarni kell, és jönni fog magától. smile close
Vissza az elejére Go down
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 5:01 pm

Misty írta:
Erdélyben, túrázgattunk meg ilyesmi ^^ De mostmár leszek, remélhetőleg netmegszakadás nélkül. smile close
Na, az jó, örülök.
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 7:22 pm

Yama, nem felvágásból, de olvass el néhány postot Aura-tól, vagy tőlem, rögtön rá fogsz jönni, hogy mi mindent lehet írni, és én tanácsolom, hogy ne ide a szövegmezőbe kezd el, hanem Word-be, akkor észre sem fogod venni, hogy mennyi lett, plusz a Word megszámolja neked, hogy hány szó. Én pl ha Word elé kerülök és megerőltetem magam, bőven lesz 2-4 oldalas post is belőle.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 9:00 pm

Első olyan oldalam, ahol számolnom kell a reag osszát, eddig 1 oldalon voltam, ahol kötelező volt a x számú szó kiírása, eddig csak úgy voltam, ha a mesélő ennyit kért, akkor annyit kellett írno, de nem volt minimum határ. Max annyi, h akkor is írjunk 5 sort, ha nincs miről.
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue15/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (15/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 10:39 pm

Nem támadólag írtam, ha neked így jött le, elnézést, semmi ilyen szándék nem volt benne. De a Word ebben tényleg nagy segítség tud lenni.
Vissza az elejére Go down
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 6:35 pm

Mivan Yamadachival? Miért nem ír?
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue20/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (20/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeSzer. Szept. 04, 2013 8:44 pm

Itt vagyok, bocsi, h nem írtam, ma/ holnap írok, mert tegnap vizsgám volt és arra tanultam, így nem nagyon volt időm smile close
Vissza az elejére Go down
Joe Johnson
Tréner
Tréner
Joe Johnson


Hozzászólások száma : 63
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Általános csevegő - Page 3 Left_bar_bleue12/100Általános csevegő - Page 3 Empty_bar_bleue  (12/100)

Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitimeCsüt. Szept. 05, 2013 4:50 pm

Nembaj, remélem a vizsgád jól sikerült. Hajrá.
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Általános csevegő - Page 3 Empty
TémanyitásTárgy: Re: Általános csevegő   Általános csevegő - Page 3 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Általános csevegő
Vissza az elejére 
3 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next
 Similar topics
-
» Általános Szabályzat

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: OFF-RÉSZLEG-
Ugrás: