Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Bulbasaur

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Coden Flues
Tréner
Tréner
Coden Flues


Hozzászólások száma : 17
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Bulbasaur Left_bar_bleue10/100Bulbasaur Empty_bar_bleue  (10/100)

Bulbasaur Empty
TémanyitásTárgy: Bulbasaur   Bulbasaur Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 11:04 am

Fajta:Bulbasaur
Beceneve: Nem adtak nekik, bár Coden néha Álomszuszéknak hívja a sok alvása miatt.
Neme: Hím.
Szint: 5 Lvl.
Pokelabda: Egy átlagos labda,amibe gyakran beszáll, főleg hogy még többet aludjon.
Támadások:

öklelés (tackle) 
morgás (growl)



Jellem
Némileg intelligens és néha parancs nélkül támad az ellenségre, ami megjegyzem, nem épp a legjobb taktika.Az emberekkel kedves és néha nagyon kíváncsi.De még így is rengeteget alszik.

Fajtajellemzők
Ő az első  bulbasaur, akivel találkoztam. Mást nem tudok mondani.

Rossz szokása
Nagy gond nincs vele, csak sokszor alszik.

Milyen lesz a kapcsolatotok
Olyan nekem mint egy család tag. Nem tudom, hogy ő is ezt érzi-e, de szerintem igen.

Megszerzése
Épp aludtam, amikor lépteket hallottam odakintről. Kinéztem az ablakon és láttam, hogy az alatt sétált végig. Anya és apa még aludt, ezért egyedül mentem ki. Kezemben egy pokélabda volt, amit régebben a nagypapámtól kaptam ajándékként.
Megközelítettem a Bulbasaurt, mire az elkezdett az erdő felé rohanni. Követtem és közben céloztam és a pokélabdát feléje dobtam. A következő pillanatban egy villanás és a labda bezárult.A lény már benne volt és én a zsebembe tettem.
Aztán később össze barátkoztunk és azóta is barátok vagyunk.

Plusz: Hogyan is kerülhetett ebbe a régióba?

Nem tudom biztosan, hogyan került ide a Bulbasaur, de szerintem valaki szándékosan hozta ebbe a régióba az eredeti helyéről. Nem tudom miért, de szerintem ez történt.


A hozzászólást Coden Flues összesen 5 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Jún. 26, 2013 1:37 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Bulbasaur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bulbasaur   Bulbasaur Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 5:20 pm

Szia,
Bulbasaur előtörténetét sajnos nem tudom elfogadni a támadásai miatt. Minden pokémon csak a szintjéhez képest tud támadásokat tanulni, és mivel Lv5-ös, így egyelőre csak az öklelést (tackle) és a morgást (growl) tudja elsajátítani. Bővebb információk a bulbasaurokról ITT. Ezen felül figyelj oda a nemkívánatos enter-ekre, mivel így nem olvasható túl jól a szöveg. Szólj, ha ezeket javítottad (a támadásokat az adatlapon is)! ^^ Köszi!

A másik, amit a karakter előtöridnél már írtam, hogy valamilyen módon magyarázd majd meg, hogy egy bulbasaur hogy került Hoennbe, illetve kezdő régiódnak jelöld meg Kantot, ha ez a megoldás jobban tetszik. smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Bulbasaur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bulbasaur   Bulbasaur Icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 12:06 am

Köszi, hogy átírtad a támadásokat és beleírtad hogy miért van Hoennben bulbasaur. Annyit kérnék még, és ez a többi posztodra (pl élmény) is igaz, hogy a mondatközi random entereket kérlek vedd ki a szövegből! ^^" Meg az adatlapodon is írd át Bulba támadásait. Köszi!

Tipp: ha a mondatvégi írásjelek után teszel szóközt, sokkal szebb és tagoltabb lesz a szöveg, érdemes erre időt fordítani.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Bulbasaur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bulbasaur   Bulbasaur Icon_minitimeSzer. Jún. 26, 2013 1:53 pm

No, hát fogalmam sincs hogy van ez, de a lényeg hogy ezt most azért elfogadom. smile close A további írásaidból majd hagyd ki kérlek a shift-entereket. ^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Bulbasaur Empty
TémanyitásTárgy: Re: Bulbasaur   Bulbasaur Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Bulbasaur
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Bulbasaur -> Ivysaur -> Venusaur

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Pokemonok-
Ugrás: