Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Rhodos Bison

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Rhodos Bison
Koordinátor
Koordinátor
Rhodos Bison


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 2

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Rhodos Bison Left_bar_bleue11/100Rhodos Bison Empty_bar_bleue  (11/100)

Rhodos Bison Empty
TémanyitásTárgy: Rhodos Bison   Rhodos Bison Icon_minitimeSzer. Szept. 04, 2013 11:18 pm

Név: Rhodos Bison
Nem: Férfiú
Rang: Koordinátor
Kor: Huszonegy (21)
Régió: Unova
Kezdő pokémon: Larvesta


Célja az életben
Hát remélem a teremtőm jó okkal alkotott meg, sokat szidom őt. Szerettem a szépet, szeretem a jót. Egyszer egy nagy művész megfogalmazta, hogy számára mit jelent a szépség. Azt mondta, hogy a szépség a részek olyan összessége, amelyhez nem kell semmit hozzátenni, sem elvenni belőle, sem bármit megváltoztatni rajta. A célom egyszerű, látni ezt, vagy megteremteni. Koordinátorként szerintem nem is lehet más.

Kedvenc időtöltése
Gondolkodás, mi már – már rossz szokásommá is vált. Ha valami egyszerű, azt túl gondolom, ha valami bonyolult, azt hamar feladom. Szeretem időnként megfigyelni a dolgokat. Miként fújja a szél a fák leveleit, vagy milyen mimikát ölt egy – egy ember arca különböző helyzetekben. Megmosolyogtat.

Milyen a viszonya a pokémonokkal
Szeretem őket. Ennyi? Ja.

Milyen típus a kedvence
Víz és bogár. Őket tartom a legkülönösebbnek, nem mintha a többi nem lenne az, de mégis, ők mások a számomra.

Sorolj fel három dolgot, ami mindig feldobja
- A szép és ha azt minél kevesebb megerőltetés nélkül létrejön
- A csend
- Egy szép fenék

Sorolj fel három dolgot, amit nagyon utál
- Károkozás
- Ha takarva van valami szép, különleges
- Visszautasítás

Jellem
A gondolataimnak nem igazán szoktam hangot adni. Fölöslegesnek érzem, hogy szóljak. Vagyis helyzettől függ, de nem szoktam panaszkodni, ha az további problémákat szül. Túlélem. Szeretem a jót, szépet, kényelmeset. Időnkénti lustaság, kedvtelenség, mi miatt gyakran kell keresni valamit, vagy valakit, hogy motivációt kapjak. Szeretem a szépet. Sokszor mondtam már ezt, de így van. Lehet az egy épület, növény, pokémon, vagy ember. Ó, egy szép lány és más emberré változok. Nem viszem túlzásba azért, de egy érintésért sokat megteszek. Hangulattól függ, de gyakran flegma vagyok.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Rhodos Bison Empty
TémanyitásTárgy: Re: Rhodos Bison   Rhodos Bison Icon_minitimeSzer. Szept. 04, 2013 11:38 pm


Megmosolyogtató előtöri, átjön a hangulata is. ^^ Mit is akartam még írni? Ja igen: szép. És ez el is mond mindent. smile close Elfogadva! Wink

Kezdésnek 10 (elkölthető) szintpontot kapsz, illetve 5 pokélabdát és 1500 PD-t, azaz PokeDollárt. A karaktered 10-es tapasztalattal indul.
Játékostársakat ebben a topicban és chaten kereshetsz, illetve jelentkezhetsz kalandra vagy versenyre is, ha szeretnél.

Már csak annyi a dolgod, hogy kezdő pokémonodnak előtörténetet, karakterednek meg adatlapot készíts, és indulhat is a móka!
Jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Rhodos Bison
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Rhodos Bison
» Rhodos - Larvesta
» [Élmény] - Rhodos: Az elindulás

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Edzők-
Ugrás: