Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Lewis Sentry

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Lewis Sentry
Tréner
Tréner
Lewis Sentry


Hozzászólások száma : 3
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Lewis Sentry Left_bar_bleue10/100Lewis Sentry Empty_bar_bleue  (10/100)

Lewis Sentry Empty
TémanyitásTárgy: Lewis Sentry   Lewis Sentry Icon_minitimeKedd Okt. 29, 2013 4:41 pm

Név: Lewis Sentry
Nem: Férfi
Rang: Tréner
Kor: 10 éves
Régió: Kanto
Kezdő Pokémon: Pikachu

Célja az életben:
Szeretné feltárni a pokémonok adta lehetőségeket, főleg az energiatermelés szempontjából.

Kedvenc időtöltése:
Szereti húgát néha cukkolni, de csak játékból. Ezen kívül szeret írni és olvasni is.

Milyen a viszony a pokémonokkal?:
Alapvetően a társainak tekinti őket.

Milyen típus a kedvence?:
Elektromos és szellem típusú.

Sorolj fel három dolgot, amely mindig feldobja!:
-A húga
-Egy új kütyü
-Szép lányok

Sorolj fel három dolgot, amit nagyon utál!:
-A hétfők
-Akik bántják a húgát
-Ha egy lány kikosarazza

Jellem:
Kedves, és megbízható. A lányok iránti érdeklődése elég korán megjelent. Szeretne egy gyönyörű barátnőt, akit szerethet.

Előtörténet
Pallet Townban születtem. Van egy húgom, őt Anitának hívják. Engem a pokémonok adta lehetőségek érdekelnek igazán, ezért eltökéltem, hogy trénerként tanulmányozni fogom őket. Nem igazán érdekel, hogy győzök-e. Ám az már inkább, hogy pokémonjaim és húgom jól legyen. Nagyon szeretem az elektromos kütyüket, ezért érthető, ha az elektromos pokémonok érdekelnek igazán. Egyszer a húgomat megtámadta egy szellem típusú pokémon. Mutattam neki, hogy a legtöbbjük nem ártalmas, de szegény még mindig fél tőlük. Azért szeretnék szellem típusú pokémont is, mert meg szeretném mutatni, hogy milyen békések is tudnak lenni igazából, és hogy ne féljen tőlük.
Eljött az idő, hogy válasszak egy pokémont magamnak. Sajnos elektromos nem volt, ezért nem választottam pokémont. Megkaptam a többi felszerelést, amivel még pokémon nélkül nem tudok mit kezdeni. De ez hamar megoldódott. Láttam hazafele menet, hogy az erdő erősen villódzik. Odamentem, és egy súlyosan sérült Pikachu-t találtam. Azonnal berohantam Oak professzorhoz. Szerencsére sikerült meggyógyulnia. Lábadozása alatt mindig meglátogattam, és amikor felépült, akkor önként csatlakozott hozzám. Oak professzor be is helyezte egy pokélabdába. A húgom megvárta míg Pikachu teljesen felépült, így együtt indultunk neki a nagy kalandnak.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Lewis Sentry Empty
TémanyitásTárgy: Re: Lewis Sentry   Lewis Sentry Icon_minitimeHétf. Nov. 04, 2013 6:06 pm


Szia,
Bocsánat, hogy idáig tartott, nem néztem a módosítást. Az előtörténeted elfogadom.

Kezdésnek 10 (elkölthető) szintpontot kapsz, illetve 5 pokélabdát és 1500 PD-t, azaz PokeDollárt. A karaktered 10-es tapasztalattal indul.
Játékostársakat ebben a topicban és chaten kereshetsz, illetve jelentkezhetsz kalandra vagy versenyre is, ha szeretnél.

Már csak annyi a dolgod, hogy kezdő pokémonodnak előtörténetet, karakterednek meg adatlapot készíts, és indulhat is a móka!
Jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Lewis Sentry
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Lewis Sentry adatlapja
» Anita Sentry
» Anita Sentry adatlapja

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Edzők-
Ugrás: