Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Drake Donovan

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
gihi
Tréner
Tréner
gihi


Hozzászólások száma : 10
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 4
Tapasztalat:
Drake Donovan Left_bar_bleue10/100Drake Donovan Empty_bar_bleue  (10/100)

Drake Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Drake Donovan   Drake Donovan Icon_minitimePént. Jan. 23, 2015 10:07 pm

név: Drake Donovan

nem: férfi

rang: tréner

kor: 19

Régio: Kanto

kezdő pokémon: Bulbasaur

célja az életben: Tapasztalatszerzés majd egy olyan pokémonfarm létrehozása ahol a pokémonok békében élhetnek egymás közt és vadon fejlődhetnek.

kedvenc időtöltése: A zenélés. Gitározik.

milyen a viszonya a pokémonokkal: Úgy gondolja, hogy minden pokémon alapvetően jó és társas lény. Az ami miatt szerinte egy pokémon árthat valakinek az vagy a mestere parancsa lehet vagy pedig a magány. Az előző esetben a mestert kell meggyőznie, az utóbbiban pedig a pokémonnal összebarátkozni, legrosszabb esetben befogni. Az ő szemléletében a pokémonok erőszakos befogásának az a célja, hogy utána megnyugodjanak abban a tudatban, hogy nincsenek egyedül.

milyen típus a kedvence: Számára minden pokémon ugyan olyan. Szeretne minden pokémont kiismerni és mindegyikkel jó mesternek lenni.

három dolog ami mindig feldobja: -zenélés
-teázás
-a természet

három dolog amit nagyon utál: -ok nélküli erőszak
-a hangoskodást
-a rosszindulatú megjegyzések

jellem: Mindig nyugodt és barátságos. Senkit sem ítél el ha valamilyen hibát követett el, inkább segíteni szeretne ilyenkor. A legfontosabbak számára a pokémonok.

bármi extra: Az apja is pokémon mester és tőle vette át ezt a mentalitást.

A tizenöt éves Drake csendben figyeli ahogy az apja a pokémonjaival gyakorol. Elmélyülten gondolkozik. Mikor végül az apja egy kis pihenőt ad nekik akkor megkérdezi a fiát.
-Min gondolkoztál olyan nagyon fiam.
-Csak azon, hogy neked miért vannak harci pokémonjaid is hiszen azok folyton csak verekednek. Az erőszakos pokémon pedig rossz.
Az apa elmosolyodott. Rámutatott Machamp-ra majd a Drake mellett ülő Bulbasaur-ra.
-A pokémonok mind mások és mások. Akárcsak mi az emberek. Viszont egyvalamiben biztos vagyok. Hogy egyikük sem szeret magányos lenni. Tele vannak szeretettel mind. Csak mind másképp mutatja ezt ki és van amelyiknek nehezebb a bizalmába férkőzni.
-Ez van a harci pokémonokkal is? Bizalmatlanok?
-Nem, hallgass csak végig. Ők is szeretnek tartozni valahova nekünk pedig edzőknek az a dolgunk, hogy egy helyet szerezzünk nekik ahova tartozhatnak. És ehhez nem csak nekik kell idomulniuk hozzánk hanem fordítva is. Machamp mikor még megismertem még csak egy Machop volt. Számára az volt a fontos, hogy minél erősebb legyen és többet tapasztaljon. Mikor én ezt megértettem akkor segítettem benne. Az után Machoke lett belőle. Ekkor kicsit elbízta magát és az edzést is elhanyagolta. Ha én nem vagyok ott neki akkor azon a szinten maradt volna. De én segítettem minél erősebbnek lenni neki és sok munkával tovább is fejlődött Machamp-á. És az erejét a harcban szereti megmutatni. De ő nem azért harcol, hogy másoknak ártson hanem mert élvezi és ezért olyan ellenfelet is keres. Ezt nehéz volt megértenem nála de, sikerült. Ő nem gonosz hisz senkinek sem árt. És az ilyen kis harcokat nem vonhatom meg tőle hisz ő ilyen. Tőled sem vonhatnám meg a zenélést csak mert azt gondolom, hogy az egy csúnya dolog. Machamp a harc közben a legboldogabb én pedig segítek neki, hogy a legjobb legyen.
Akkor Drake tanult valamit. Egy olyan dolgot ami után már más szemmel nézett a pokémonokra. És most, hogy úgy érzi felkészült ő is elindult a mesterré válás rögös útján.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Drake Donovan Empty
TémanyitásTárgy: Re: Drake Donovan   Drake Donovan Icon_minitimeCsüt. Márc. 19, 2015 8:50 pm


Szia,
Rövidsége ellenére igazán mély tartalommal rendelkező előtörténetet írtál, gratulálok hozzá. smile close Illetve utazásod első lépésének megtételéhez is, ugyanis az előtörténetedet elfogadom.

Kezdésnek 10 (elkölthető) szintpontot kapsz, illetve 5 pokélabdát és 1500 PD-t, azaz PokeDollárt. A karaktered 10-es tapasztalattal indul.
Játékostársakat ebben a topicban és chaten kereshetsz, illetve jelentkezhetsz kalandra vagy versenyre is, ha szeretnél.

Már csak annyi a dolgod, hogy kezdő pokémonodnak előtörténetet, karakterednek meg adatlapot készíts, és indulhat is a móka!
Jó játékot! Wink
Vissza az elejére Go down
 
Drake Donovan
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Drake Donovan pokémonjai

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Edzők-
Ugrás: