Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Abakura Ryuu

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Abakura Ryuu Left_bar_bleue10/100Abakura Ryuu Empty_bar_bleue  (10/100)

Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu Icon_minitimeKedd Dec. 04, 2012 4:27 pm

Név: Abakura Ryuu
Nem: férfi
Rang: Tréner, ám midnen vágya, hogy teremvezető legyen
Régió: kanto
Kezdő pokemonjaim: Pichu, Caterpie, Pidgey, buizel (konventtált)

Célja az életben
A leghíresebb pokemon edzővé, és a legkedveltebb teremveztővé, miután megszerezte ezt a rangot magának.

Kedvenc időtöltése
Csak az edzésnek, a saját technikák kifejlesztésének, a kardforgatásnak és a teremvezetői álmom előkészületeinek élek.

Milyen a viszonya a pokemonokkal
Barátjának tekinti társait, és esze ágában sincs követni az úr-szolga viszonyokat.

Milyen típus a kedvence

Villám és Sárkány

Sorolj fel három dolgot, ami mindig feldobja
- edzés
- barátkozás
- Pokemonok

Sorolj fel három dolgot, amit nagyon utál
- tolvajok, rablók, bűnözők
- ha bántalmaznak egy Pokemont, felnőttet, öreget vagy gyereket,
- szemtelensége

Jellem:
kedves, barátságos, ám ha látja, hogy rossz akaratú ember ügyköd körülötte (pl. lop, verekedik, fenyeget valaki), akkor gyorsan elveszti önuralmát és kegyelem nélkül legyőzi ellenfelét.

Bármi extra
15 évvel ezelőtt születtem a Kanto régióba, és már akkor látszott, hogy szeretni fogom a Pokemonokat. Egy tenyésztő család születtem, akik villám, és sárkány típusú Pokemonok szaporítására specializálódtak, így nem csoda, hogy ez a két elem vált az én kedvenceim közé is. Alig tíz évvel később megkaptam a Tréner rangot, és szüleim kérésére kaphattam egy Pichut, mint legelső Pokemonom. Így 5 évvel később el is hagytam szülővárosomat (Pallet Town-ot) és be akarom teljesíteni a nagy álmomat, hogy teremvezető lehessek. menet közben sok új érdekességet sikerült megszerezni, azaz, hogy jobban mondjam Pokemont. Alig 2 hónap alatt a csapatlétszám 3 főre emelkedett, ugyanis sikerült elkapnom egy Caterpiet és egy Pidgeyit, akik sajnos máig sem jönnek ki túl jól. Hosszú idő telt el, míg mindegyikünk nagyjából megszokta a másikat, és aztán egy kisebb kiruccanás közben egy Buizellel találkoztam. Rögtön megtetszett nekem a úriaskodó Pokemon, így megkérdeztem tőle akar-e csatlakozni. A meghökkentő az volt, hogy igen könnyedén meg tudtuk ezt beszélni ,és bármi harc nélkül sikerült újabb fővel gazdagodni a csapatomnak. A megnőtt csapattagoknak hála már egyre közelebb értem ahhoz, hogy sikerüljön a teremvezetői álmom. Ám előbb meg akarom szerez ebben a régióban az összes fellelhető jelvényt!


A hozzászólást Abakura Ryuu összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jan. 29, 2013 9:04 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu Icon_minitimeHétf. Jan. 28, 2013 9:58 am

Szia Ryuu! Nincs semmi akadálya, hogy a Pichudat áthozd, azonban ahhoz még egy-két dologban meg kéne egyeznünk. Arra kérlek, hogy a karakterkonvertálóban jelezd, milyen támadásai voltak a hunos Pichudnak, ha volt esetleg adatlapja, linkeld is.
Az előtörténeted egyébként hibátlan! smile close
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu Icon_minitimeKedd Jan. 29, 2013 9:30 pm

Rendben van! Ne felejts el adatlapot is kreálni magadnak, illetve az előtörténeteket írni a pokemonjaidnak, mielőtt játékba vinnéd őket.
10 szintpont üti a markodat, és már állítom is át a profilod. Természetesen elfogadva!
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Ajánlott tartalom





Abakura Ryuu Empty
TémanyitásTárgy: Re: Abakura Ryuu   Abakura Ryuu Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Abakura Ryuu
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Abakura Ryuu
» Abakura Ryuu pokémonjai
» [KT] Ryuu vs Yamadachi

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ELŐTÖRTÉNETEK :: Elfogadott Edzők-
Ugrás: