Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke

Go down 
+5
Kevin Turner
Mordon Ismur
Adel
Sophie Nightfall
Cheren
9 posters
SzerzőÜzenet
Cheren
Mesélő
Mesélő
Cheren


Hozzászólások száma : 21
Hírnév : 3

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeKedd Jún. 11, 2013 7:03 pm

Reagminimum: 500 szó
Résztvevők:


Sophie Nightfall (Zekrom)
Andy Parker
Leonardo "Frosty" Spero (Kyurem)
Ryder (Virizion)
Mordon Ismur (Terrakion)
Adel (Dialga)
Kevin Turner (Mewtwo)
Yamadachi (Lugia)
Matt Villiers (Suicune)



Sorrend: Egyelőre nincsen
Határidő: Június 25. (2 hét)

Gyönyörű, nyári napnak ígérkezett, azonban nemigen tudjátok átadni magatokat a jó időnek. Most egészen más dolog köt le benneteket: híre ment, hogy a sinnohi Michina városában fényűző ceremóniát tartanak, melynek okát és történetét csak a környékbeliek ismerik. Erre az ünnepélyre mindenképpen el akartok menni, függetlenül attól, mennyire távol vagytok Sinnohtól. Egy láthatatlan erő arra ösztönöz, hogy részt vegyetek a fesztiválon.

Mire a Michina körüli vidékekre érkeztetek, már hallhatjátok a város lelkesnek tűnő zsibongását. Arra számítotok, hogy egy vidám ünnepre mentek. Magatok is azok lehettek, mikor különböző hely vagy idő szerint, egy kikövezett domboldalról megpillantjátok Michinát. Élettől pezsgő kis városka volt. Meglehet, hogy nem ilyen látványra számítottatok, ugyanis régi időket ébreszthet mindnyájatokban, mikor megpillantjátok. Valószínűleg nem is tudjátok Michina város történetét. Azonban a részletek átgondolására nem nyílik lehetőségetek. Egyedül csak pokemonjaitok vannak/lehetnek a közeletekben, mikor olyasmi történik veletek, ami nem mindennapi: szellemet láttok. Az alakok pontosan akkor jelennek meg, - néhány fényfoszlányból összeállva, különböző jelenségek formájában - amikor elindulnátok a lejtőn, Michinát megközelíteni. Csakis ti látjátok őket, még a pokemonjaitok sem. Valószínűleg nemigen akarjátok elhinni, amit láttok, de közben érdekel benneteket, mégis mi történhetett. Egy közös volt a szellemképekben: Michina város felé igyekeztek, miközben titeket buzdítottak a tovahaladásra.

Sophie

Előtted egy fiú jelenik meg, egy kék villámlás közepette. Fél fejjel alacsonyabb nálad, de valamiért mégis felnőttesnek tűnik. Ujjatlan, feketéhez közelítő kék ruhát hord, fején csuklyával, így a szemét nem láthatod. Bőre viszonylag sötét volt, de nem az a nap barnított szín jellemezte. Rövid nadrágot hordott és fel is tűnhetett neked, hogy lábán nem volt cipő. Megtartotta tőled az ötlépés távolságot. Keresztbe font karokkal állt, csendben, a tekintetedet fürkészve.
- Kezdődik. - szólalt meg végül. Kifejezetten fiatalos hangja volt, amiben halálos nyugodtság és komolyság tükröződött. - Aztán ne sírj ott nekem...
Ennyit mondott, s fényfoszlánnyá bomolva mintha Michina felé akart volna terelni. Elég vakmerő vagy ahhoz, hogy kövesd a "rémalakot"?

Leon

Az előtted előbukkanó alak egy jégcsap eső kerete között bukkant elő. Nem volt egy szokványos megjelenés az előkelő, hercegnek is mondható férfiútól. Bozontos, aranyszőke haj, régimódi öltöny és köpeny, elegáns cipő jellemezte. Kezén egy pár fémkesztyűt, fején kalapot hordott. Aranybarna szeméből egyfajta jóindulat, de nagy részben komolyság sugárzott. Valamiért talán szomorúnak is tűnt, amit egy mosollyal próbált leplezni.
- Hamarosan... végső nyugalom... - mondta megigéző hangján, azzal el is tűnt. Majdnem ugyanúgy, ahogy felbukkant, de a fényfoszlány egyenesen a városka felé tartott. De a tény nem volt más: ott hagyott megzavarva, saját gondolataid rabságában.

Ryder

Talán a legszebb belépőnek voltál tanúja, mikor sűrű levélvihar közepette egy női alak jelent meg előtted. Csuhás ruházata alapján csakis papnő lehetett, bár nem szerzetes módján hordta magán, hanem inkább mint egy ponchót. Persze az alatt viselt egy ujjatlan, sötét ruhaneműt. Az ő korában sem ismerhették a cipőt, ugyanis a papnő is mezítláb járt. Hosszú, szőkésbarna haja csak úgy süvített a szélben, ami még valószerűbbé tette a szellemet.
- Nem sokára. Nem sokára... - lágyan trillázó hangja vízhangot ütött és mihelyst el halkult, újabb levélviharral együtt eltűnt a szemed elől, Michina felé igyekezve. Káprázott volna a szemed? A nő gyönyörű, mégis félelmetes volt.

Mordon

Sziklacsuszamlásnak hitted, de helyette számodra is egy alak tűnik fel a szemed előtt. Egy karmazsinvörös ruhát viselő harcos áll az elporladt sziklák helyett, oldalán egy büszke Arcanine-al. A férfi arcán csaták számos sebét viselte, kezdve azon, hogy jobb szemére vak volt. Egyik karját úgy tartotta, mintha törött volna. A másik kezében egy igen méretes kardot fogott, pengéjét a földbe szúrva, arra támaszkodott. Vörösesbarna szemében idegesség, nyugtalanság tükröződött. Rád nézett, kihívóan mosolygott. Az Arcanine-ja sejtelmesen morgolódott, miközben a harcos mögött ült.
- Az ezeréves szenvedés véget fog érni. - szólalt meg mély, méltóságteljes hangon, majd egy kisebb porvihar közepette el is tűnt, a pokemonjával együtt, útját Michina felé véve. Mégis mit jelenthetett az, amit mondott neked? Csak egyféleképpen tudhatod meg.

Adel

Bizonyára úgy hitted, a szemed káprázik, mikor egy különös dimenzió kapuból egy fényfoszlány röppent elő és emberalakká bontakozott ki. Egy régmúlt idei lovag volt, teljes páncélzatban. Fején nem hordott sisakot, így láthattad, hogy egy harmincas éveiben járó férfi volt az. Komoly vonások jellemezték és kissé el is bizonytalaníthat, mikor mélyfekete szemeivel téged figyel. Sötétkék haját úgy igazgatja meg, mintha öt perce vívott volna meg egy csatát és nem jutott ideje a szépségápoláshoz. Kezét az oldalán viselt kardra támasztja, mintha csak elő akarná húzni.
- Kevés az idő. Fuss, fuss, fuss... - büszke, délceg hangja megtörtnek tűnt. Elhalkult és úgy tűnt el, ahogyan érkezett is, bár a fényfoszlány nem tért vissza a dimenziókapúba, hanem Michina felé igyekezett.

Kevin

A fényrobbanás, ami közvetlenül előtted történt, majd' megvakított. Csakis nagy pislogásokkal tudtad látásodat helyreállítani. De vajon képzelődtél, mikor a fény helyén egy kislány állt? Csupán a derekadig ért. Virágcsokrot tartott a kezében és kedvesen hunyorított. Sötétbarna szemében azonban a végtelen szomorúság, bánat, csalódottság tükröződött. Vállig érő, dús, vörösesbarna haját megigazgatta, de tekintetét nem vette le rólad. Kifejezetten a korodban élőnek bizonyult, tehát nem a régmúlt lakosa lehetett, ha erre gondolsz. A mosoly nem tartott sokáig. Szemében könnyek gyűltek és kétségbe esetten nézett rád.
- Nagyon fáradtak vagyunk... - mondta szipogva. - Hagyjatok egy kicsit pihenni... - azzal fényfoszlánnyá válva Michina városa felé vette az irányt.    

Yamadachi

Arra számíthattál, hogy az előtted feltörő víztölcsér el fog áztatni. Azonban nem így történt: a téged érő víztömeg átment rajtad, ami azt jelentette, valóban egy szellemmel találkoztál. Egy kedves arcú, idős asszonyka állt tőled nem messze. Tipikus öregnéni forma volt, csupán a viselete volt szegényes, papinak mondható. Keserűen mosolygott, miközben karját széttárva mintha hívogatott volna.
- Segíts rajtunk. Jöjj, jöjj, jöjj... - hangja szinte rokonszenvesnek tűnhetett. A segítségkérés azonban igazán komolyan hangzott, kedves kérlelése ellenére. Ahelyett, hogy egy víztölcsér formájában eltűnt volna, tiszta fénnyé válva a közel eső Michina városkába tartott.

Matt

A te alakod buborékok formájában jelent meg előtted. Ismerős neked? Pontosan nem tudod eldönteni, ugyanis a vízbuborékok állandó fodrozódása bizonytalanná teszi az alakot. Egy meleg kuncogásra leszel figyelmes.
 - Annyira régóta várok rád. - mondta lágy hangon. Egyáltalán nem tartott sokáig a megjelenése. Fényfoszlánnyá alakulva, ahogy a többi szellemalak, úgy ő is a város felé szált. Mit gondolsz? Érdemes-e utána szegődni ennek a titokzatos jelenségnek?


A hozzászólást Cynthia összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szomb. Jún. 22, 2013 7:35 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall


Hozzászólások száma : 47
Hírnév : 3

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue16/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (16/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeSzomb. Jún. 15, 2013 9:33 pm


A vörösen izzó nap hívogatóan, lüktetőn fénylett, végighúzva vérző kezét a közeli hegység gerincén. A fák kontúrja elmosódott, narancssárgába öltöztetve a tájat, s ahogy hátranéztem, a mögöttem húzódó, sík horizontból csupán egyetlen, fekete árny nézett vissza rám. Alkonyat. Hamarosan minden szürke lesz, s midőn eltűnnek a nappal repülő lények, nyugtató csönd telepszik a környékre.
Már alig vártam.
A távolban sárga-piros fénypont rohant fel a dombon, s bár lihegését nem hallottam, képes voltam átérezni minden rezdülését. Furcsa és megmagyarázhatatlan kapcsolat volt, mely minden együtt töltött nappal egyre csak mélyült. Felálltam, s a leérkezés fájdalmát figyelembe se véve ugrottam le a fa ágáról. Sok dolgunk volt. Indulnunk kellett.

Sose kedveltem a rendezvényeket. Rögtön a tömeget juttatta eszembe, és a sok érdektelen embert, akik azt se tudják, milyen csodába születtek bele. Akik hiába néznek, a neonok fénye elvakítja őket, és csak önmagukat képesek átélni. Eszükbe sem jut az Új, a láthatatlan, és éppen emiatt, sose fognak megérteni minket. Az érzés kellemetlen gondolatokat ébresztett, így megszaporáztam lépteim. Továbbra sem tudtam, merre járok, ám nem is érdekelt. Akinek nincs otthona, sosem tud eltévedni igazán. Felfutottam az emelkedőn, összeszorított foggal hárítva a könnyeket, megrázva a fejem, és csak futottam, futottam, gyorsabban és gyorsabban, szélsebesen, otthagyva a tudottat, az ismeretlen felé, mely megnyugtat, és elfeledteti velem, amire egyszerre kell és nem szabad emlékezni. Kezemben összegyűrt térkép mutatta Sinnoh városkáit, lábam mellett Akahi taposta a füvet, ám egyikre sem figyeltem. A sors keze. Más nem lehetett, hiszen az egész elgondolás a véletlen műve volt csupán, egy dohos, kopott jegyzetfüzet egy öreg fa odvában, egypár odafirkantott szóval, az erdő sűrűjében, távol a járt utaktól. És én minden erőmmel belekapaszkodtam, szinte élvezve, ahogy sodor az ár, amibe saját magam ugrottam bele. Nem is volt kérdés, ott a helyünk.
- Nézd – megálltam, kezemmel a hely felé mutatva. Különös elégedettséget éreztem, ahogy a viskók tetejét fürkésztem, hunyorítva, hogy minél jobban átadhassam magam a látványnak. Mosolyogtam, hosszú órák óta először, s lehajoltam Cyndaquilhez, hogy az ölembe vegyem. Sütött a nap, egyetlen felhő sem volt sehol. Mégis villámlott.

Nem mozdultam, s pár pillanatba beletelt, mire kiszáradt ajkaimat mozgásra bírtam. Nyeltem egy nagyot, de továbbra sem szóltam, hangok nem jöttek ki a torkomon. Láttam is őt, meg nem is, abban viszont biztos voltam, hogy engem bámul, s bár a szemét nem láthattam, tudtam, hogy az enyémet fürkészi. Enyhe borzongás futott végig rajtam, s midőn a lágy szellő meglebegtette ruháim, megszólalt a fiú. Hangja távolinak tűnt, mozgása lassúnak, lénye azonban élénken pulzált, valós jelenlétét közvetítve felém. Szerettem volna megnézni a kezeim között lévő, aprócska pokémon reakcióját, ám tekintetemet szinte vonzotta az idegen, képtelen voltam levenni róla a szemem. Mintha az idő is megállt volna egy rövidke ideig, visszarepítve a múltba, még a születésemen is túl, egy olyan világba, amelyre csak halvány szürkeségként emlékeznek az ősi pokémonok. Megjelenése éles ellentétben állt a jelennel, és hirtelen úgy éreztem, én se vagyok idevaló. Magamhoz szorítottam Akahit, szavak nélkül kommunikálva vele, ám mozdulataimban nyoma sem volt a bizonytalanságnak. Elmosolyodtam.
- Én, sírni? Hisz ismersz… - feleltem csöndesen az árnynak, majd, követve őt, lassan továbbindultam. Mosolyom nem múlt el, végig velem maradt az úton, biztatva és emlékeztetve a percre, amit soha nem kell, és soha nem is fogok elfelejteni.
Vissza az elejére Go down
Adel
Tréner
Tréner
Adel


Hozzászólások száma : 6
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue10/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (10/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeHétf. Jún. 17, 2013 11:49 am

Kitörve az erdőből a síkságra erős napsütés és meleg fogadott. Az izzadság gyöngyözött a homlokomon így a levegő legenyhébb hűs leheletét is megéreztem. Ismerős érzés ez mikor az egyedül éveken át a családi rezidenciában, mindig az üvegfalú könyvtárban tengettem az napjaimat. Tudtam jól, hogy a meleg képes az elmét befolyásolni. Egy furcsa ötlet volt ez hogy majd az üvegházszerű klíma majd javítja a képzelőerőmet ezáltal, így az olvasott könyvek tartalma majd jobban megelevenedhet a fejemben. Hát igen. Ennyire szörnyű volt az a két magányosan töltött év abban börtönben amit apám otthonnak nevezett és az örökségemnek titulált.


Szóval a meleg. Biztos a meleg. Már órák óta szelem lépteimmel a tájat. Fáradt vagyok, szomjas és a nap tüze éget. A legésszerűbb magyarázat ezért az lenne, hogy ami az imént történt valószínűleg egy délibáb volt semmi több. De ezt nem csak láttam. Éreztem is. Olyan érzés fogott el, olyan önbizalom hogy hittem bármire képes lennék ebben a pillanatban. Hirtelen harcra vágytam, kihívásra, egy leküzdendő akadályra. Úgy éreztem, ha most csatát vívnék bárkit magam alá gyűrnék. Egy érzés. Valószínűleg ezt érezhették a letűnt korok harcosai is a csatáik előtt. Bárcsak ezzel az erős harci szellemmel állhatnék most apám előtt. De amint ez a gondolat átfutott a fejemen már le is lankadt a lelkesedésem, és helyét átvette a kíváncsiság. Én biztos láttam egy lovagot ahogy előbukkan a semmiből. A kérdés hogy más is láthatta volna? És ha nem, én miért?
-"Sóhaj" (Az tarisznyájába nyúl és megragad egy pokélabdát)
-Előjöhetsz barátom. Már itt vagyunk. (Kiengedi Piplupot)
-"Piplup, Piipluuup!Very Happy (Úgy tűnik örül hogy újra látja Adelt)
-Fel tudsz egy kicsit frissíteni. Úgy érzem most szükségem lenne rá.
-Piplup!Very Happy "Blu" (kis vízgömböt köp Adel arcára)
-Ah köszönöm. (mosolyogva megsimogatja Piplup fejét)
-Piplup!^^
-Haladjunk tovább. Közel a város. Már hallani a zajokat. Tudom eddig nem tűntem nagyon lelkesnek a fesztivállal kapcsolatban, de most valamilyen oknál fogva nem hagynám ki semmiért se. Nem veszlek majd fel, szóval tartsd a lépést rendben?
-Piplup! (úgy tűnik nincs kivetni valója)


Felkelve Piplup mellől látta a fényfoszlányt amiből nemrég még egy a lovag alakja bontakozott ki. Úgy néz ki visszatért ebbe a formába.
-Ezt nem hiszem el! Ez több mint káprázat.
Adel egy bizonytalan lépéssel közelített a gömb felé mire az látván a reakcióját eltávolodott felőle és sietve Michina felé szált.
-Gyere Piplup!
Tovább haladtak a város felé üldözőbe véve a különös fényt. Dobok, fuvolák, sípok és a helyiek énekének hangja tölti be az étert. A fesztivál zajai egyre hangosabbak ahogy minél közelebb jutnak céljukhoz. 


A hozzászólást Adel összesen 2 alkalommal szerkesztette, legutóbb Csüt. Jún. 20, 2013 11:15 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
Cheren
Mesélő
Mesélő
Cheren


Hozzászólások száma : 21
Hírnév : 3

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 9:38 am

Közeleg a határidő és eddig csupán két ember írt. Irgum-burgum!
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Hol is vagyok?

Karakterlap
Szintpont: 45
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue15/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (15/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 11:39 am

-Úgy se kapsz el! Úgy se kapsz el!- Mondtam kacarászva, miközben néha hátratekintetem a mögöttem recsegve és suhogva mozgolódó bokrokra, amiknek így is érdekes hangjai lihegéssel keveredtek azon hosszú, hegyoldalon fekvő, néhol fákkal tarkított, általam kiötlött útszakaszon, amit nyomomban lihegő barátommal együtt jártunk már egy ideje. Furcsa volt számomra, ez a heves kalandvágy, ami már akkor bennem tombolt, mintha az égiek is kalandosnak tervezték volna ezt a napot. Persze ez ellen semmi ellenvetésem nincs, csak hát mások néznek flúgosnak, ha kalandvágyra hivatkozva, valami veszélyesbe kezdek mindenféle felkészültség nélkül.
Miközben szorgalmasan agyaltam ezen szövevényes gondolatmeneten, már-már filozófiai magasságokba törve, megfeledkezem a bokrok között caplató kis cimborámról, aki kapott a fennemlített, filozófiailag mélyenszántó pillanatomon, és amikor már szavakba öntöttem volna a gondolatmenetem eredményét, a semmiből ismét bokrok zörgése hallatszott, amiket a hátamra nyomuló apró lábak, pontosabban mancsok nagy erejű lökése követett, aminek következtében nagyot estem, egyenesen előre, az avaros talajra, de szerencsémre nem volt semmi a talajon amiben megüthettem volna magam, vagy okos fejemet, sőt, inkább puhán landoltam, hála természetanyácska évek során gondosan előkészített erdei talajának, ami más, kifejezetten hasznos tulajdonságokkal is bír, de ez egy másik mese. A lényeg az, hogy pajkos cimborám lihegve ott ölt az oldalamon, a talajon vízszintesen kényszerpihenőjét tartó szerény személyem mellett, miközben a hátamon nyugvó csomagba próbált bebocsájtást kiharcolni fejének, hogy ételhez jusson. 
-Ejnye, most elkaptál, de legközelebb elég lesz ha szólsz vagy valami, ha esetleg tápos leszel haver.- Beszéltem barátomhoz, majd feltérdeltem a földről, és megvakartam narancssárga alapon fekete csíkos bundáját, amitől azonnal eldobta magát, és elkezdte élvezni a törődés eme formáját. Miután befejeztem kis pajtim felvidítását, felálltam, majd ledobtam a hátamról a málhát, és elkezdtem benne kotorászni, majd elővettem két fém ételes dobozt, majd felbontottam azokat, és az egyiket Haramia elé toltam, aki amint meglátta az eledellel teli dobozt, csillogó szemekkel állt fel a földről, és kezdett neki az ebédje majszolásának, bár én kevésbé voltam ilyen izgatott, amikor megláttam mi is van az én tálkámban. Felhúzott szemöldökkel nyúltam bele a tálba, kiemelve a benne lévő vörösesbarna falatkát, majd jól szemügyre vettem azt, majd hangosan elkezdtem gondolkodni.
-Ha a pokemoneledeles tál nálam van, akkor nálad csak az én babfőzelékem lehet igaz?- Bár a válasz egyértelmű, mivel gondolatmenetemet Haramia részéről Hangos cuppogó, nyammogó hangok támasztják alá gondolatmenetemet, amitől kicsit meghasadt a szívem, mivel direkt magam számára raktam el ezt a finomságot, de most már nem lehet mit tenni, és mindennek tetejében még éhes is voltam, tekintetem a tálban lévő eledelre fordult, elindítva egy gondolatot, ami arra ösztökét, hogy a kezemben lévő falatkán kísérletezzek. A kezem, amiben addig a fennemlített falatkát fogtam, lassan haladt a szám felé, végül behelyezte a számba a falatot, én pedig elkezdtem rágcsálni, és meglepetésemre elég finom volt, annak ellenére hogy sokan óvva intettek tőle.
-Hmm. Ez nem is rossz. Egész tűrhető az íze.- Mondtam vidáman, majd belemarkoltam, és a tálkában maradt maradékot pedig eltettem, és elkezdtem a felmarkolt alkalmi ebédet elfogyasztani Haramia társaságában, aki pár perces főzelék ellen vívott csatájában kudarcot vallott, és úgy dőlt el mit egy zsák krumpli, ezzel diszkréten jelezve, hogy jóllakott, meghagyva az eredeti ebédemnek körülbelül a felét.
-Ejnye! Neked aztán van étvágyad!- Mondtam, miközben az utolsó falatot eszegettem, és a megmaradt ételt raktam el Haramia orra elől, megóvva őt egy esetleges gyomorrontástól. Miután összeszedtem azt a kevés holmit, amit kipakoltam, továbbindultam, a gyomomban bandukoló cimborámmal, aki unottan, teli hassal követett engem, az egyre furcsább aromájúvá váló hegyi levegőben. Végül leesett a tantusz hogy mi is okozza ezt a fertelmes bűzt, és ennek fennhangon adtam szót.
-Ez meg mire volt jó! Tisztára büdös van!- Kiabáltam befogott orral, megjegyezve egy életre a tanulságot, miszerint Haramia és a bab egy gyilkos kombináció a légkörre nézve, bár miután hangos sziklarecsegés és kövek pattogására lettem figyelmes, az egész másodlagossá vált. Már épp el készültem ugrani, de a sziklacsörömpölés abbamaradt. Értetlenül körbenéztem, de a sziklák sehol sem voltak, sőt helyette egy alaposan lestrapált, félszemű alak állt velem szemben, az oldalán egy nagyra nőtt Growlithe-tal, miközben talán valami vicceset láthatott, de mosolya jellegéből talán rossz meglátás lehet, és valami ezer éves szenvedésről beszélt, amit nem tudtam hova tenni.
-Az nem hosszú idő egy kicsit?- Kérdeztem, reménykedve valami válaszban, de ehelyett úgy eltűnt, pontosabban az emberi alak tűnt el a nagyra nőtt Growlithe-tal egyetemben, és porfelhő formájában elindult, persze mivel volt felé még egy pár kérdésem, az alak nyomába szegődtem, én nem kis meglepetésemre egy városba vezetett, ahol ment a mulatozás magas fokon, mondhatni igazi ünnepi forgatag volt, de ez nem akadályozhatott a csóka felkutatásában, mivel Growlithe könnyedén megtalálja.
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue15/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (15/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 1:52 am

Már napok óta töprengem azon, hogy mit kéne kezdeni ezzel. Anya mesélt egy eseményről, amit Michina városában rendeznek minden évben. Ez a Sinnoh régióban van, ami nem épp a szomszéd, de azt mondta jó móka lesz. Egy erdei tisztáson feküdtem éppen, Alfa pedig valamivel odébb héderezett a hátán fekve.
- Ne nagyon ereszd el magad, még a végén lángot fogsz és felgyújtasz itt mindent. – szóltam oda a cyndaquil-nek, aki csak halk morgással válaszolt. Ez a napos idő tökéletesen megfelelt arra, hogy feltöltődjön. Egy félig teli kulacsot kaptam elő felülésem közben, azzal a céllal, hogy kortyolok belőle.
- Készülj, mert hamarosan indulunk. – egy hangosabb morgás, és Alfa fordult egyet, jelezve, hogy semmi kedve útra kelni. Összepakoltam, és a hátizsákom átdobtam a vállamon.
- Na akkor induló! – szóltam Alfa-nak, de nem reagált, így egyedül döntöttem, és felkaptam. A legközelebbi vonat állomáson szálltam fel a Michina-ba tartó járatra. A baj csak az volt, hogy nem közvetlen a városban tesz le, hanem a várostól kicsit odébb, de annyi baj legyen.
Amint a vonat megállt, felkaptam a félálomban horkoló Alfa-t, és megindultunk a város felé. Az állomásról kilépve, egy dombra kellett felmászni, de innen már látható volt Michina. Első gondolatom, hogy gyönyörű, attól függetlenül, hogy a régi időket próbálták tükrözni vele. A hangulat már felfelé menetelt folyamatosan, ami jó volt.
- Ma bulizunk! – ráztam fel Alfa-t, hogy ő is vessen egy pillantást a városra, ám erre az volt a reakciója, hogy megharapott és sikerült kiszabadulnia a kezemből.
- Te átokfajzat! – néztem rá mérgesen, de végül nem folytattam ezt a vitát, mert ennyi erővel magammal is vitázhatnék. Intettem a pokémonnak, hogy jöjjön, és elindultam lefelé a leejtőn. Alig tettem pár lépést, amikor valami akkorát villant, hogy hiába csuktam be a szemem, a szemhéjamon keresztül égette ki a retinámat, és ennek tetejébe éreztem, hogy még a szemem is kifolyik. Amint a fény elült, próbáltam javítani a látásomon, dörzsölgettem a szemem, és rájöttem, hogy csak a könnyem folyt ki. Nagyot sóhajtottam a megkönnyebbüléstől. Nagyokat pislogtam, mire végre elértem azt a határt, hogy valamelyest legalább egy homályos képet látok, aztán szépen lassan tisztulni és élesedni kezdett a kép. Amikor végre visszanyertem a látásom és megpillantottam az előttem álló kislányt, aki csak úgy hopp, ott termett, hátra hőköltem, és majdnem elestem a láb alatt tartózkodó Alfa-ban. A kislány virágcsokrot tartott a kezében, és nem ért feljebb a derekamnál. Szemeiből szomorúság tükröződött. Megigazgatta a haját, de közben egy pillanatra sem vette le a szemét rólam. A viselete alapján semmi köze a régi korokhoz, ez viszont tényleg szomorú így. Egy csalfa mosoly, mely azonnal szerte is foszlott, és szemeiből könnyek csordultak ki.
- Ne, ne, csak ne sírj. Mi a baj? – kérdeztem, és leguggoltam, hogy a fejünk egy magasságban legyen.
- Nagyon fáradtak vagyunk... – mondta szomorúan, és közben szipogott. - Hagyjatok egy kicsit pihenni... – tette hozzá, majd egy fényjelenséggé válva megindult a város felé.
- Hé, várj már! De hát én nem is csináltam semmit! Kislány! Hahó! – ekkor eszembe jutott valami, de volt egy olyan érzésem, hogy nem fog beválni.
- „Állj meg kislány, és mondom a választ, csak adj időt nekem...” – kezdtem bele, mire Alfa felmordult, és láttam, hogy rövid mellső lábaival a fejét fogja, miközben ingatja azt.
- Mi van?! Te nem láttad? – nézek rá, de nem válaszol sehogysem, inkább hallgat, mint a sír.
- Hát jó, ha nem hát nem. – ő akarta. Ismét felkaptam, de megpróbáltam úgy, hogy ne tudjon megharapni, mint az előbb, és megindultam a fény jelenség után.
- Hahó, várj meg! – kiáltottam utána.
Vissza az elejére Go down
Ryder
Tréner
Tréner
Ryder


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue10/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (10/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 12:19 pm

Az izzó, szinte elviselhetetlen napsütés elől a kedvenc búvóhelyemre menekültem, az fák, a bokrok labirintusába, egy erdőbe. Ilyen időben eléggé megszomjazik az ember és társa, a fülemet megcsapja egy az erdőt átszelő kis folyó.

- Gyere Forrest frissítsük fel magunkat!

Gyors léptekben közeledtünk a hang forrása felé, már csak egy bokrot kellet volna átugranom, amikor hirtelen megakadt a lábam az egyik fa gyökerében , így a hihetetlen ugrásom helyett egy nagyot huppantam a földre, bever minden olyan testrészemet amit be lehet. És abban a pillanatban megláttam, talán életem egyik legszebb látványát:
A csodaszép kristálytiszta folyó felett a víz és a közeli fák levelei kavarodásában egy női alak jelent meg előttem, fényes aurába burkolózva. Haját a szél, mint a fák lombjait borzolta, a bőre, mint a  gyémánt, olyan tiszta volt. Zöld ponchót hordott, alatt egy fekete ujjatlan ruhaneműt hordott. Egy kicsit papnőre emlékeztető stílusa volt.
A fejem kongásától és a a folyó csobogásából nem sikerült kivennem mit akart mondani ,de egy  mondatfoszlányt sikerül kiragadnom :


-Nem sokára... Nem sokára..- suttogta, majd egy kisebb szélviharban tovatűnt, mint egy szellem.

-Te,te ,te is láttad?!- fordultam oda kicsi  Pokemonomhoz megnyugvásért, hogy nem bolondultam meg.
-Tree! -rázta meg határozottan a fejét.

Akkor két azaz, három lehetőség maradt, de harmadik nem igazán tetszene. Tehát vagy a melegtől hallucinálok, a második  az,hogy amikor elestem bevertem a fejem és a sérülés miatt látok szellemeket, és a harmadik, hogy megbolondultam.


Kicsit zaklatott állapotban négykézláb odamásztam a folyóhoz.Megmostam az arcomat, és megtöltöttem a kulacsomat, közben Treecko lubickolt a folyóban. 
Miközben minden dolgot amibe csak lehet vizet lehet tölteni magamhoz ragadtam újabb hangokra lettem figyelmes, ha ez még egy látomás lesz akkor én visszafordulok, gondoltam magamban.

De mivel kíváncsi természet voltam hajtott a vérem ,így elindultam újabban a hang forrása felé.
Amikor eszembe jutott,hogy az ide felé vezető úton, a szél elém sodort egy szóró lapot, amin egy fesztiválról volt szó valamilyen városban.
Az erdőből kiérve megpillantottam Michina városát. A város gyönyörű színekben pompázott és hangos üdvrivalgások, trombita szó és boldog hangok áramlottak ki.
De az izgatottság nem tudta elnyomni, az előbb látott szellemképet. Mintha erre indult volna, mielőtt tovaszállt. És mit akart közölni velem? És miért csak én láttam? Talán tényleg csak beképzeltem?
Túl sok kérdés kavargott a kótyagos fejemben, de úgy gondoltam 1-2 választ megtalálok az ünneplő tömeg között, így nyakamban a barátommal elindultam kideríteni a titkot.
Vissza az elejére Go down
Matt Villiers
Koordinátor
Koordinátor
Matt Villiers


Hozzászólások száma : 15
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue10/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (10/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeSzomb. Jún. 22, 2013 8:33 pm

Azt hiszem, óriási hiba volt a sinnohi Michina városát megkörnyékezni. Egyáltalán minek is jöttem én Sinnohba, ebbe a jókora porfészekbe? Messze, nagyon messze jártam a szülőföldemtől, s ugyan nem látszott rajtam, azért némi honvágyat éreztem. Pedig sokkal jobban éreztem magamat messze, a bácsikám házától. Jobbára száműzöttként kellett otthagynom Unovát, ám mégis a szívem vasmarokra szorult, mikor egy utolsó pillantást vetettem a kiskorom óta ismert tájakra. A minden lében kanál Cordelia persze faggatni akart "bajomról", de elég volt néhány szigorúbb szavat intézni hozzá, hogy ideiglenesen befejezze az utánam való koslatást.
Kedvem szegve, Unovától távol kellett valami, amitől ha egy kicsit is, de jobb kedvem lesz. A kietlen, üres utakat járva egy szállóba tévedtem, csupán egyetlen egy éjszakára. Bár engem nemigen érdekeltek a pletykák, ámbátor az egyiktől kifejezetten érdeklődő lettem. Egy trénercsoporttól azt hallottam, hogy egy régi ünnepélyt tartanak, bár arról fogalmam sem volt, pontosan mit is celebráltak. Úgy éreztem, nemigen van más választásom annak érdekében, hogy igen pocsék kedélyállapotomból kilábaljak. Kifejezetten izgatott lettem a váratlan utazástól, amit géppel tehettem meg. Az ottani fogadós rokonával, még ha érdekből is, de kifejezetten összehaverkodtam. Másnap, kora hajnalban már össze is kellett készülődnünk az induláshoz. Még sosem utaztam repülővel, ami annál élénkebbé tette a cirka négy és fél órányi légi utazást. Kissé elpilledtem az út végére, ám még nem voltam a célomnál. A "haver" azonban nem Michinába kívánt elmenni, hanem máshol akadt dolga, s csupán baráti szándékból tett le a város közelében. A szószátyár habitusától megszabadulva kifejezetten megkönnyebbülten éreztem magamat. Egyedül vágtam át a sűrű erdőn, miközben kénytelen-kelletlen, ám Cordyt muszáj volt a labdájában tartanom. Ismét hisztizett és ami rosszabb, olyan hangosan tette, hogy nem lett volna csoda, ha nem támad le a vadon összes pokemonja. Egykedvűen ballagva a múlton elmélkedtem. A szép és rossz emlékeken egyaránt a keserű szomorúság tört rám. Felkavart állapotom miatt nem tudtam tovahaladni. Leheveredtem egy jegenye tövében, hogy addig is kifújjam a megtett út fáradalmait. Az emlékektől felfokozott lelki állapotom miatt észre se vettem, ahogy a légzésszámom jelentősen megnőtt. Szememet lehunyva igyekeztem mindezt csillapítani, kisebb-nagyobb sikerrel. Egyáltalán nem értettem, miért pont akkor jutott eszembe a húgom. Olvastam olyan emberekről, akik egyetlen érintéssel képesek gondolatokat vagy emlékeket fölidézni, de mivel nem voltam parafenomén, abszurdumnak véltem a hipotézisemet. Orrnyergemet masszírozva nyugtattam magamat, s közben nem is figyeltem, ahogyan a pulóverem zsebéből kigurul a vidra pokemon labdája. A gomb lenyomódva Oshawott kijött helyéről, és már folytathatta volna a hisztijét, ha nem látja rajtam gondterheltségemet. Nevét halkan ismételgetve aggódva nézett fel rám. Rosszallóan megráztam fejemet, majd felálltam. Értékeltem az együttérzést, de nem volt rá szükségem! Nem akartam ilyennek látszódni, pláne Cordelia előtt, úgyhogy megszaporázva lépteimet, elindultam Michina felé. Egy percre sem fékeztem le, úgyhogy a kis vidra zsebszörnynek sietnie kellett, ha be akart érni. Az erdős rész hamarosan véget ért, s úgy éreztem, hamarosan megérkezek oda, ahová tartok. A távolból már hallhattam a pokemonommal a mulatós ünnep különféle zajait. Lefékeztem, majd nagyot sóhajtottam. Ott már éreztem, mégse kellett volna elhagyni a kietlen tájakat. Mindig is tudtam, hogy nem voltak nekem valók ezek a... "bulik". A visszaforduláson vacillálva, a legnagyobb meglepetésemre jókora buborékok csaptak fel előttem, melyek egyetlen emberi alakot formáltak. Nem láttam tökéletesen az arcát, azonban elöntött egyfajta rokonszenves érzés. Cordeliára néztem: ő rám bambult, mintha ő nem látta volna a kísértetet. Összeszűkült szemmel, igyekeztem kivenni a buborékok közül az apróbb termetű emberszellemet. Teljesen összezavart, mikor hozzám szólt:

- Annyira régóta várok rád. - Mindössze ennyit mondott, hogy szinte teljesen el tudjam dönteni, kivel hozott össze az út. Fénysugárrá változva Michina városába tartott, pont oda, ahova egyáltalán nem akartam menni. Cordy kérdően pillantott rám, mire pillantásom halálosan komoly lett. Már semmi se akadályozhatott meg abban, hogy kiderítsem, mégis mi a jó Arceus folyik itt.
- Azt hiszem, becsekkolunk. - mondtam, majd megiramodva száguldottam lefelé a lejtőn, az élettől zsibongó helység felé.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue20/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (20/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeHétf. Jún. 24, 2013 11:56 pm

- Elkaplak!
Kiabálom egy vad pokémonnak, aki épp az ebédem egyik részét lopta el. Ted először nem igazán foglalkozott a társával, de amikor én futásnak eredtem, hogy elkapjam a kis tolvajt. Futás közben nem igazán fáradtam el, hiszen a kondim jó volt. Hamarosan Ted, aki már nem volt olyan jó helyzetben, hiszen a folyamatos edzése ellenére állandóan a nyakamba ült, ami miatt futás annyira nem ment neki, lihegését hallottam, ami elég volt egy pillanatra, hogy elveszítsem a tolvajunkat a szem elől.
Hogy jutottam ide? Ez egy jó kérdés. A nap már lemenőben járt az égen, de az ereje még meg volt, mind a ketten igazán izzadtunk. Mostanában rengeteg eseményen és egyéb fesztiválon vettem részt, így végre örültem, hogy újra úton lehetek és nem kell hallgatnom azt a rengeteg embert, akikkel dolgom volt. Volt köztük, aki ha csak a fesztivált megemlítettem akkor sietősre vette a lépést vagy ha szóba is állt velem, akkor sem árult el semmit, általában azt mondta, hogy itt nincs semmilyen fesztivál és nem is volt. Ted végre először úgy döntött, hogy nem jön fel a nyakamba, hanem mellettem sétál. Éreztem, hogy valaki folyamatosan figyel, mint valami sötét árny. nem tudtam, hogy rossz szándékú vagy csak én képzelődök, de emiatt az érzés miatt folyamatos készültségben voltam. Lassan megnyugodtam és le is ültem uzsonnázni, amikor végre fény derült a követő személyére, egy ambipom. Nem tudtam rá haragudni, hiszen csak éhes, egyetlen baj az volt, hogy én is, így nem néztem rossz szemmel, hogy elvették az ételt. Tednek köszönhetően elvesztettem a szem elől a majmot, viszont egyik a pillanatról a másikra egy város képe emelkedett ki a távolban. ~Remek, egy újabb település, ahol az emberek félnek valamitől vagy ha nem, akkor is tele van őrültekkel, akik valahogy úgyis megtalálnak.~ Ekkor a közelembe egy gejzír tört ki, ami nem igen egyeztethető a környezeti ismereteimmel, hiszen a közelben nincs vulkáni aktivitás, de még víz sem mondható épp felszín közelinek. Gyorsan átgondoltam a dolgokat, aztán észrevettem, hogy a víz nem áztatott el, ami igazán furcsa volt, majd egy öreg asszony jelent meg. ~Király. Eddig még csak emberek voltak idióták, most már a szellemek is megjelennek mindenféle gondjukkal. Ez hiányzott.~ A hölgy ahelyett, hogy eltűnt volna a város felé megy és arra csábít, hogy menjek és segítsek nekik. Nagyon nem hiányzott egy újabb ilyenfajta kaland menedzselése, de a kedves nénike szomorú és sajnálkozó hangja arra sarkalt, hogy kövessem. Ted nyüszített a nyakamba, ahogy megindultam sem abba hagyta. Közben a nő fénnyé változva a korábban látott város felé indult. Nem tudom mért, még mindig nem voltam biztos benne, hogy nekem mennem kell, nem tudtam mért de éreztem, hogy nekem követnem kell a nénit, mert egy nagyobb terv része lehetek, hiszen egy szellem nem jelenik meg csak úgy egy embernek, még ha az illető őrültnek tűnik a világ szemébe is és állandóan képzelődik. Nekem is valami nagyobb dolog parancsa alatt kell legyek, hiszen eddig olyan kalandjaim voltak, hogy ha valaki átélte volna, még az sem mondja, hogy nem létezik egy felsőbb vezető, aki emberfeletti hatalommal bír, aki nem hisz egyáltalán Istenben.
Vissza az elejére Go down
Leonardo "Frosty" Spero
Tréner
Tréner
Leonardo


Hozzászólások száma : 6
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Left_bar_bleue10/100[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty_bar_bleue  (10/100)

[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitimeKedd Jún. 25, 2013 3:31 pm

Nos…Magam sem tudom igazából hogy mi történt velem, de ez a bizonyos  Michina város valahogyan el tudta terelni a figyelmem, mindarról, amit eddig csináltam…Bár ez nem nagydolog, hiszen lényegében eddig sem csináltam semmit, csak jártam a nagyvilágot jó vándor módjára, így úgy gondolom ez is beleférhet. Ám mikor felértem a hegyre és elém tárult a történelmi kis városka, minden velejárójával együtt, elfeledtem mind az ami a külvilágban történik és még nagyobb késztetést éreztem arra hogy városba megérkezvén kezdetét vegye az a több naposra tervezett bulizás, amit elterveztem magamban, ugyan nem vagyok túlságosan oda a hosszan tartó bulizásért-legfőképp a nagy tömeg és a fáradtság nem jól viselése miatt, de valahogy most mégis elért engem ez a „roham”. Mindez kora reggeli órákban történt és ahogy a felkelő Nap beszínezte a városkát, még a szavam is elállt, felkaptam hű társam és boldogan tartottam testét a napsütésbe, nem törődve fizikai adottságaival, ficánkolni kezdett, de én valami természetfeletti erő hatására nem engedtem, egy perc múlva azonban a földön találtam magam, bizony-bizony a kis közlegény kapálózása végett elestem, persze bajom nem lett tőle, csak megtanultam, hogy a Snover-ek nem szeretik a Napot… Végül elhatároztam lemegyek, ám ez annyira nem volt egyszerű, szerencsétlenségemre, az egyetlen lejáratnak nevezhető valami, egy meredek sziklafal volt, hát mit volt mit tenni, elindultam lefelé, közben magamnak navigátor mintájára diktáltam a az utat:
~Óvatos egyenes lefelé, enyhén vájatos jobbos, majd rövid ideig íves kijárt útszakasz…- így ment ez még egészen addig amíg nem találtam, egy kisebb terasz-szerű „kitüremkedést”, itt úgy döntöttem elfogyasztom az uzsonnám, no meg átadom társamnak a jussát. Közben már hallatszott a zsivaj a városka felől, ettől azonban még ugyanolyan nyugodt állapotban étkeztem, majd összepakoltam és tovább indultam, közben újra gondolkodásba kezdtem, ám most a kanyarok és lejtők helyett a saját vezérelvemen törtem a fejem, elvégre: 
„Mindenkinek szüksége van egy vezérelvre!”-Owen Shaw
~Az enyém lehetne, mondjuk a precizitás, vagy az alkalmazkodó képesség, nem most már tudom  mi, legyen a nyugalom!
De eközben nem vettem észre az előttem lévő homokrétegeket és sikeresen el is csúsztam és csak mentem lefelé-lefelé, végül egy újabb terasz állított meg, sajna meg is ütöttem a hátam, újra megálltam és bekötöttem a sebem, szerencsére nem volt súlyos, de mégis jobb a biztonság és egy kis jeges segítséget is kaptam. Úgy döntöttem ott maradok még és kipihenem az esetet. Kivetettem a hálózsákom és lefeküdtem rá aludni, álmom azonban nem volt túl nyugodt. Ugyanis ezen „képekben” azt láttam amint egy nagy fénysugár távozik a városból, tűz kíséretében. Elkezdtem szaladni felé, ám elnyeltek a lángok, ahol azonban valami sárkány-szerű lény (feltételezem egy Charizard) közelített felém, felkapott és (repülve)  elvitt magával, ám amikor a város közepéhez értünk, zuhanni kezdett, feláldozta magát és engem…Ám itt nem ért véget eme fura történés, mivel még egy utolsó nagy sikolyt hallottam, majd felriadtam. A valóságban azonban úgyszintén rémképek fogadtak, egy szellem állt előttem. Méghozzá nem is akármilyen. Egy jégcsap eső kerete között bukkant elő és felém közelített. Egy „régimódi uraság” érzetét keltette bennem. Elegáns volt, titokzatos és félelmetes. Az alábbit mondta nekem:
- Hamarosan... Végső nyugalom...-és a város felé haladva eltűnt. Megtorpantam.
~Mit jelent ez? Talán nem kéne itt lennem, vagy megint csak képzelődtem?-törtem a fejem…
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke    [Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke  Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
[Event] Nemesis - A fekete nap gyermeke
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Nemesis - A fekete nap gyermeke [Event]
» [Event] Tavasz
» [Event] Titkok tojása!
» [event] Szilveszter éjjel
» Húsvéti event - A Titkok Tojása!

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: JÁTÉKTÉR :: SINNOH RÉGIÓ-
Ugrás: