Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben

Go down 
5 posters
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
SzerzőÜzenet
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 5:04 pm


A Patrat és türelmetlen gazdája nem látták át, hogy Noel miért áll és miért nem támad vissza, szemükben a győzelem hitének tüze égett, és eszükbe sem jutott, hogy másképpen is alakulhatnak a dolgok, így laposan meglepődtek, amikor a harcos pokémon fordított a meccsen. A rágcsáló pokémon ziláltnak, kimerültnek tűnt, így a következő kört már aligha bírja ki. Trénere elégetlenül hívja vissza, miután kidőlt (hogy miként, azt rád bízom, Aura), majd társaihoz fordul.
Kevin, a ti ellenfeleteknek sincs több szerencséje, amíg a feketeruhás a földön fetreng Alfa ütésétől, pokémonja kárörvendően nevetgél, így teljesen kiszolgáltatott a támadásaitokkal szemben. Látszik, hogy pokémon és edzője nem jönnek ki jól egymással, nincs semmi csapatmunkájuk, így könnyűszerrel végezhettek velük a következő körben (hogy pontosan hogyan, az rajtad áll, Kevin).
A legyőzött fickók nem látszanak elkeseredettnek, egymás között sugdolóznak, majd felétek fordulnak, és előlép az utolsó emberke, kezében egy utolsó pokélabdával. Amikor előhívja, egy Koffing jelenik meg, alaposan végigmérve mindannyiotokat.
- Ezt nektek! – kiáltja az edzője, és amikor már valami nagy és erős dologra készülnétek, a pokémon füstfelhőt lövell ki magából, beborítva az egész termet. Ha véletlenül lefelé pillantanátok, láthatjátok, ahogy a léghajó egyre közelebb ér egy szigethez. Mire elszáll a füst, a tolvajoknak semmi nyoma, ám valamiért mégse hagyjátok annyiban a dolgot. Utánuk eredtek, a Koffing által hátrahagyott bűzös füstfelhőt követve. Időközben elhaladtok egy félkómás, fonállövedékkel beborított Geodude mellett, aki segítségkérően néz rátok. Ki tudja, szép szóval vagy erőszakkal szóra lehetne bírni?

Ryuu, te sikeresen leráztad üldöződet, és a kabinok mellett sétálva egy résnyire nyitott ajtóra leszel figyelmes. Bent egy csapat feketeruhás alak beszélgetnek, csupán néhány szófoszlányt tudsz elcsípni, ám vigyáznod kell, ha észrevesznek, akár harcra is kerülhet a sor. Biztosan ezt akarod, vagy inkább maradsz észrevétlen megfigyelő? Az arcukat nem látod, ám a „kölyök”, a „kevés idő” és a „gyémánt” fogalmak többször is elhangoznak. Akárhogy is döntesz, egyszercsak megjelenik mögötted egy testesebb tag, és nem törődve azzal, hogy esetleg mások is megláthatják, előhív egy Grimert (Lv 5).
Feladat: győzd le a pokémont.

Eközben a léghajó másik oldalán felbukkan egy sunyi, fekete ruhába öltözött alak. Derek, ha elég jó szemed van, (vagy Pidgey segítségével) simán kiszúrhatod őt, amint a díszteremben, az otthagyott újságok között keresgél. Láthatóan ideges, kapkod, mintha kevés ideje lenne, majd, miután megtalálta, amit keresett, kitép belőle egy lapot, és elviharzik, az újságot a földön hagyva. Ha kíváncsi vagy, kis keresgélés után rábukkanhatsz egy másolatra, és a megfelelő oldalon kinyitva megtalálod a lapot, amit kitépett: a kép egy díjátadót ábrázol, egy szmokingos férfi éppen egy kupát ad át egy ékszerekkel teleaggatott nőnek. Ha felismered, ő az, aki magához vette anno a mikrofont. A háttérben több tapsoló ember és pokémon kap helyet, a hölgy pokémonjai kicsit előrébb helyezkednek el: egy fényes bundájú Liepard, egy Butterfree, egy figyelő Watchog, egy rossz bőrben lévő, nagyhasú Herdier és egy Unfeazant. Mindenki boldognak tűnik, kivéve egy vöröshajú úriembert a második sorban.
Ha esetleg a fickó után küldted a madarat, és a nyomába szegődsz, visszavezet a kabinhoz, ahol Ryuu harcol. Aura, Kevin, ha minden a terv szerint alakul, előbb utóbb ti is ott fogtok kilyukadni (még nem muszáj odaéretek, Derek, neked sem). Ami azonban elég feltűnő, hogy sehol nem találkoztok egyetlen rendőrrel sem, nemhogy Jennyvel. Mintha a föld nyelte volna el őket, és amint a hangosbemondó tudatja veletek, hamarosan le fog szállni a léghajó egy fél órás pihenőre. Sietnetek kell, ha nem akarjátok, hogy a bűnözők kicsússzanak a kezeitek közül!
Vissza az elejére Go down
Derek
Tréner
Tréner
Derek


Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 100
Tapasztalat:
[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Left_bar_bleue16/100[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty_bar_bleue  (16/100)

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeSzer. Márc. 20, 2013 7:54 pm

Miközben Ryuu madár pokémonja a levegőből fürkészik Jenny rendőr után, addig Derek az emberek között próbál ráakadni. Épp kikerül egy kövérkés hölgyet, aki valamin nagyon nevet, mikor szeme sarkából egy fekete alakot pillant meg. Arra fordítva a fejét bizonyossá válik számára, hogy ez a tag azok közül a banditák közül való, akivel a többiek csatároznak.
Látszólag valamit nagyon keresgél az otthagyott újságok között és látszólag elég ideges is. Csak úgy tépi a lapokat, mintha az élete múlna rajta.
A fiú magabiztos léptekkel indul el felé és már nem is választja el tőle, csak pár méter, de ekkor az alak hirtelen felpattan és egy kitépett újságrésszel a kezében elviharzik a teremből, egy nyugatra nyíló folyosón keresztül.
Időközben visszatér Ryuu zsebszörnye is és lehangolt hanghordozással érteti meg Derekkel, hogy nem találja sehol a rendőrnőt.
- Ez gond... - jegyzi meg a fiú, inkább magának, mint kettejüknek. - Viszont most már maradj itt kérlek. Érdekes dologra bukkantam...
A srác felvette a megcsonkolt újságot és átlapozta, de nem talált benne semmi érdekeset.
- Hát persze... Hisz ami kellett neki azt ő elvitte magával...
Ekkor viszont kiszúrta ugyan annak a számnak egy másik példányát. Mohón ragadta kézbe és lapozott oda, ahol a másik újságból hiányzott a kitépett rész.
Az oldal egy díjátadót ábrázol, amin egy szmokingos férfi éppen egy kupát ad át egy már-már ízléstelenül kicicomázott nőnek. A fiúnak nagyon ismerős az asszony és hamar rá is jön, hogy honnan.
- Ő volt az, aki ki volt akadva, hogy eltűnt a pokémonja...
Látszólag ünneplik a nőt és annak pokémonjait. Tapsol és ujjong mindenki ész nélkül. Illetve majdnem mindenki...
Dereknek feltűnik egy férfi, vörös hajjal, aki a második sorban ül, és a többiektől eltérően igazán komor arcot vág.
- Vajon ez mit jelenthet? - húzza össze a szemöldökét, mélyen elgondolkozva a srác, de végül ő is kitépi a lapot az újságból és a zsebébe gyűri. - Még talán jól jöhet...
- Figyelj, utol kell érnünk a gazembert. Gyere gyorsan, induljunk! - szól oda a repülő pokémonnak, majd elindul a nyugati folyosó irányába.
- Furcsa... Te láttál bármerre egyetlen hatósági személyt is? - tekint fel a pokémonra, aki csak hurrogva a fejét rázza. - Nem tetszik ez nekem...

Már jó pár perce sétálnak a folyosón, de eddig még mindig nem akadtak a fekete ruhás alak nyomára. Derek kezd attól félni, hogy már rég elinalt előle és a nyomára sem bukkannak. Ekkor váratlanul a falakon lévő hangszórókból egy hang közli, hogy a léghajó egy fél órás pihenőre leszáll.
- Fél órás pihenő egy luxushajónak? Egy kicsit fura... - jegyezte meg magának. - Gyere, sietnünk kell, ha még a leszállás előtt fülön akarjuk csípni ezt a tolvaj bandát! - szólt oda a szárnyaló pokémonnak és elkezdett futni a folyosón, annak reményében, hogy ráakad az alakra.
Vissza az elejére Go down
Andy Parker
Tréner
Tréner
Andy Parker


Hozzászólások száma : 30
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : A semmitől egy picit messzebb.

Karakterlap
Szintpont: 90
Tapasztalat:
[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Left_bar_bleue16/100[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty_bar_bleue  (16/100)

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimePént. Márc. 22, 2013 7:55 pm

- Igen, ez valóban gyanús dolog. De gondolod, hogy ezek után nagyobb kaliberű gonosztevőkkel kell szembenéznünk? - feleltem Kevin gyanakvására egy kérdéssel.
Nagy szerencsére úgy jöttek össze a dolgok, ahogy azt reméltem. Noel megvárta a pokemon támadását, amit kinyújtott karokkal fogadott. A Riolu szemében az elszántság szelídebb tüze égett, s kihívóan méregette a némileg habozó ellenfelet. A rágcsáló pokemon szemei szikrákat vertek, amikor a harcos zsebszörny hívogatóan intett mancsával. Vad öklelőrohamba kezdett, s egyenesen Noel felé tartott. A társam összeszűkült szemmel, teljesen ráhangolódott arra, hogy az elviseléssel ki kell tartania. Az ellenség végül olyan erővel ment neki Noelnek, aminek a puszta látványa is fájdalmas volt. Ám látszólag Noel csak hátrább csúszott, mikor sikeresen eltolta magától vetélytársát. Mind a zsebszörny, mind annak gazdája meghökkenten figyelték a történő eseményeket. Huncut, bájos mosolyt eresztettem el, Noel pedig büszkélkedve hunyta le szemét.
- Fejezzük be elegánsan, pajtás. Gyors támadás! - adtam ki pokemonomnak a végső utasítást. Noel tényleg igyekezett a harcban elegánsabb énjét hozni, de leginkább arra összpontosított, hogy a legjobb ponton vigye be a kegyelemdöfést. Mint mindig, a győzelem egy pacsival lett megkoronázva. Ám mégsem lejthettünk örömtáncot, még akkor sem, amikor Kevin is győzelmet aratott. A két fekete ruhás visszahívják a pokemonokat, majd a harmadik eldob egy újabb labdát, amiből egy különös, gömb alakú lény jelenik. Egy "Ezt nektek!" felkiáltás után a számomra ismeretlen pokemon füstöt permetezett a terembe. Könnyem kicsordult az erős gáz hatására és olyan köhögés jött rám, mint még soha. Lefele pillantva feltűnt, hogy a léghajó elkezdett közelíteni a föld felé, ami újabb gyanúra adott okot. Minden bizonnyal benne lehetett a dologban, hogy gonosztevőink át akarták venni a hajó feletti irányítást vagy már meg is tették azt! Miután a füst elillant, azzal együtt az ellenfeleknek is hűlt helye volt. Noel gyanakodva tekintgetett jobbra-balra, de nem talált semmi nyomra vezető dolgot. Végül a Riolu megbökött, mert észrevette azt a füstcsíkot, amit az a bűzös szagú pokemon hagyott maga után. Nem is kellett szólni, hogy a nyomába eredjek, de közben igyekeztem Kevin oldalán maradni. Amint ő is elindult, úgy loholtam, ahogy csak bírtam.
- Mit gondolsz, szerinted ők intézték úgy, hogy a léghajó ereszkedni kezdjen? - vetettem fel a férfinak a gyanakvásomat. Miközben csak követtük a füstcsíkot, egy fonalba bebugyolált sziklagolyó pokemon mellett haladtunk el. Lefékeztem Noellel előtte: a szerencsétlenje szinte bociszemekkel próbált meggyőzni arról, hogy szabadítsuk ki. Nem tudtam akkor, mi volna a helyes megoldás a problémára.
- Jó ötlet lenne kiszabadítani? - fordultam Kevin felé a kérdéssel. - Mivan, hogyha ez csak egy trükk arra, hogyan csapjon be bennünket? - bizalmatlankodva, néha-néha megnéztem magamnak a különös külsejű pokemont, s Noelre néztem. Ő keresztbe font karokkal állt ott és látszólag ő sem tudott jobb megoldást. Reménykedtem, hogy Kevin megadhatja a választ erre a "talányra".
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Left_bar_bleue15/100[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeKedd Márc. 26, 2013 7:25 pm

Bejött! Alfa remekül kivitelezett mindent, amit kértem tőle, és ezzel azt hiszem, megütöttünk egy magasabb szintet is. Vagy csak a másik team csapatmunkája ennyivel rosszabb. Végülis mindegy, lényeg a lényeg, hogy a fekete ruhás csóka kiterült, a pokémonja meg kárörvendően nevetett a tehetetlen „gazdin”. Ahogy láttam, Alfa már várta a következő kört, de elnézve ezt a muris jelenetet, vétek lett volna tennem bármit is, így inkább annyiban hagytam.
- Hagyd Alfa, nézz rá, a csávó tehetetlen, az a pokémon meg röhög rajta. Aligha lenne most jobb móka számára. – mondtam, mire társam visszabaktatott hozzám, és megállt a lábam mellett, várva a következő ellenfelét. A fickók végül feladják, úgy néz ki Aura is leverte a saját „párját”. Egymás között kezdenek sugdolózni, végül a harmadik lép előre, és a pokélabdából egy lila gömb alakú pokémon tör elő.
- Egy lila lufi?! Ez a nagy terv? – ezek a fickók eddig is röhejesek voltak, de ennél a pontnál már nem bírtam tovább, és kitört belőlem a nevetés. Nyilván nekik nem esett ennyire jól, de ez nem érdekelt most. Az az izé előrelebegett pár centit, mire összehúztam a szemem, és Alfa izmai is megfeszültek, de nem tudtunk semmit sem tenni. Sűrű füst öntötte el a termet, ami irritálta a légző járataimat, és először csak kaparta a torkom, végül köhögni kezdtem tőle.
- Bakker! Aljas mocsadékok! – szóltam utánuk, noha az orromig sem láttam. Egy idő után a füst magától oszlani kezdett, és hamarosan újra képet kaptam a körülöttem elterülő világról, ami perpillanat azt a termet jelentette, ahol eddig is voltunk.
- Jellemző. Lelépnek, mikor vesztésre állnak. Papírkutyák! – kiáltottam utánuk, de biztos voltam benne, hogy nem hallották már. Tovább indultam, követtük Alfával a lufi által hagyott nyomot, Aura pedig próbálta tartani velünk a lépést. Szívügyemnek vettem a dolgot, bár több sebből vérzett ez a gondolat.
- Nem tudom. Nagyon remélem, hogy nem. – válaszoltam Aurának, visszafordulva, hogy meg tudjak állni, és egy percre elgondolkozzak, merre is akartam menni. Amint újra elindulnék, egy pokémont pillantok meg, akin valami fehér anyag van. Valószínű, hogy egy bogár pokémonnal akadt össze.
- Na, téged jól elintéztek pajti. – a Geodude próbált mondani valamit, de teljesen beterítette a fonal.
- Jó ötlet, vagy sem, nem hagyom így. – igazából nem mondtam el a lánynak, de ez az apróság szikla pokémon, így duplán nem hagyhatom itt. Leguggoltam, és elkezdtem lefejteni róla a fonalat, közben Alfa is neki esett a fogaival, majd nem sokkal később már sikerült is teljesen megszabadítani a Geodude-ot a fonalaktól.
- Jól vagy? – kérdeztem, mire csak hevesen bólogatott.
- És most…elkapjuk azokat a mocskokat, mielőtt leszáll a hajó, és végleg lelécelnek. – mondtam határozottan.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeHétf. Ápr. 01, 2013 5:39 pm


Ryuu minden körben rád kell várni, ezzel a többieket is hátráltatod. Ha nem tudsz/nem akarsz írni, valahogyan jelezd, ahogy a többiek is tették! Ma éjfélig van időd még, de csak azért, mert nem írtam meg korábban a figyelmeztetést. Ha addig nem pótolod, ki kell hogy írjalak a kalandból.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeKedd Ápr. 02, 2013 5:33 pm


Nah, pörgessük fel egy kicsit. Ryuu kiesett a kalandból, nélküle folytatjuk tovább.

-------------------
Mindhárman elértek a kabinhoz, ám Ryuu-t sehol se találjátok, valószínűleg sok volt neki a dolog, vagy csak simán eltévedt. A Pidgey is eltűnik mellőled, Derek, ám most, hogy újra együtt a csapat, ideje megbeszélni a tervet. Tájékoztassátok egymást a veletek történtekkel, kerüljön elő a kitépett papírlap, és találgassatok, vajon mi céljuk lehetett a tolvajoknak vele. Közben a léghajó is elkezd süllyedni, nem a hajónak kell pihenni, ha jól megnéztétek a nagyteremben kifüggesztett programot, a kis sziget benne volt az útitervben.

Eközben a kabinok mellett sétálva egy résnyire nyitott ajtóra lesztek figyelmesek. Bent egy csapat feketeruhás alak beszélgetnek, csupán néhány szófoszlányt tudtok elcsípni, az arcukat nem látjátok, ám a „kölyök”, a „kevés idő” és a „gyémánt” fogalmak többször is elhangoznak. Próbáljátok összerakni a kirakós darabjait, ötleteket várok a megoldásra! Wink
Vissza az elejére Go down
Derek
Tréner
Tréner
Derek


Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 100
Tapasztalat:
[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Left_bar_bleue16/100[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty_bar_bleue  (16/100)

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 8:28 am

A folyosón való iram közben Ryuu pokémonja egyre jobban le-le marad, de ez a fiúnak nem tűnik fel, csak miután megérkezik egy kabinhoz és megáll, már nem látja maga felett a repülő pokémont.
- Hát vajon hova lehetett?
Nem tulajdonítva túl nagy feneket a dolognak folytatja útját, míg fel nem tűnik neki két ismerős alak: Kevin és Aura.
Derek odafutott hozzájuk és kissé zilálva számolt be nekik a vele történtekről: - Ryuu pokémonjával rengeteg ideig kerestük, de nem akadtunk a rendőrnő nyomára, viszont találtam ezt. - veszi elő a papírdarabot és megmutatja a többieknek. - Egy ilyen rossz fiú is pont ezt a cikket tépte ki egy másik újságból és vitte magával. Viszont akárhogy nézegettem a képet, semmi ötletem sincs, hogy mi célja lehet vele. Nektek, valami?

Miután átbeszélte az összeverődött kis csapat az egymással történteket, elindultak a folyosón, hogy ráakadjanak a gazemberek rejtekhelyére. Időközben Derek érezte - valószínűleg rajta kívül mindenki - , hogy a hajó elkezdett süllyedni.
- Sietnünk kel, vagy meglógnak! - gyorsított a tempóján a fiú, habár fogalma sem volt, hogy merre kéne mennie pontosan, hogy ráakadjanak a bűnözőkre.
Éppen egy résnyire nyitott ajtó mellett halad el a társaság, mikor hirtelen egy véletlen meghallott szófoszlány üti meg Derek fülét: "gyémánt".
Nem bír magával, muszáj bekukucskálnia, de rögtön vissza is húzódik, amint meglátja, hogy azokkal az általuk keresett bűnözőkkel van tele a szoba.
- Most mi legyen, hogyan tovább? Ezeket ha elkapnánk tuti kiszedhetnénk belőlük valamit... - fordult a többiek felé kíváncsian.
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Left_bar_bleue15/100[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty_bar_bleue  (15/100)

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 4:58 am

Miután sikeresen kiszabadítottuk a Geodude-ot a korai mumifikálástól, a folyosón haladtunk tovább, és nem sokkal később el is értük a kabinokat, ahol a díszes társaság ismét egybeolvadt, kivéve Ryuu-t, aki eltűnt, mint a kámfor, és nem is került elő. Még csak a pokémonjai sem voltak sehol, egyszerűen mintha a föld nyelte volna el, ami azért elég érdekes mutatvány a levegőben. Tovább haladva megéreztük, hogy a léghajó süllyedni kezdett, és lassan, de biztosan veszített a magasságából. Mikor elvetettem a zuhanás ötletét, beugrott, hogy a nagy teremben a kifüggesztett programok között volt egy rövid megálló. A jármű magasság csökkenését Derek sem hagyta szó nélkül.
- Na, ne mondd, tényleg?! – kérdeztem vissza a fiúnak tettetett hülyén, majd tovább siettünk, bár fogalmunk sem volt, hogy merre megyünk, vagy merre kéne menni, hogy a fekete ruhás tolvajok nyomára bukkanjunk. Alfa a nyakamban pihent, fejét pedig a fejemre helyezte, és onnan sasolt, hátha meglát valamit. De nem látott semmit, és én sem. Vagyis láttam, csak azt nem láttam, amit kellett volna, mindegy. A lényeg, hogy rendőrt kerestünk, de egy teremtett kék ruhás sem volt, és Jenny őrmesternek sem láttuk se hírét, se hamvát.
~ Hát ezek meg hova a pitlibe tűntek? – fut át az agyamon, de nincs idő tétlenkedni. Elérünk egy kabint, aminek az ajtaja résnyire nyitva, és néhány szófoszlányt elkapunk, méghozzá a „kölyök”, a „kevés idő” és a „gyémánt” szavakat. Korábban a Derek által mutatott papír alapján – ami egy nőt ábrázolt, és a pokémonjait, amint valami kupát, vagy díjta vesz át – nem volt nehéz összerakni a képet. A képen szereplő nőnek volt egy nem túl kedves ismerőse, aki elől elhappolta a trófeát, mire az illető berágott, összeállított egy tolvajbandát, hogy bosszút állhasson a nőn, közben rájött, hogy nem fog menni, talált egy óriási gyémántot, és most az a célpontja. Fogadni mernék, hogy a gyémánt is kapcsolódik a nőhöz. Mekkora pancser. Az elméletem megosztom Derekékkel is, majd mikor Derek hátrál, elkerülve a fekete ruhás tolvajok fürkésző szemeit, melyek esetleg észrevehetnek minket, tőlünk vár megoldást. Megrázom a fejem, majd rögtön akcióba is lépek.
- Jól van Alfa, támadd őket egy ökleléssel (Tackle)! – a meglepetés ereje. Erre biztosan nem készültek fel.

Spoiler:
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 8:59 pm


Miközben egész közel kerültök a fojtott beszélgetéshez, már több infót is megtudhattok:
- Mi tart eddig, kellenek a kölykök a munkához.
- Menjünk, nézz... - kezd el válaszolni a társa, amikor Alfa berobban, leterítve az egyik alakot. A másik viszont nem ijed meg, hanem máris előhívja társát, egy Spearow-t (Lv 4), majd ingerülten utasítja, hogy szedje le a Cyndaquilt a csapattársáról. A harc elkezdődik, ám eközben arra lehettek figyelmesek, hogy a folyosóról is érkezik a segítség. Egyenesen a vezér állja el a kiutat, s mostmár nem ad esélyt, eldobja a pokélabdáját, amiből egy mérges Sandslash kerül elő, erejét még nem tudni. Mitévők lesztek most?

A spearow-t nyugodtan győzzétek le, s foglalkozhattok a másik pokémonnal is, de még ne bocsájtkozzatok nagy harcba ővele.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 7:24 pm


Egy ideig még várakoznak ellenfeleitek, majd rátok támadnak, s minden elsötétül.
- Jól vagytok? - egy hangra ébredtek, Jenny rendőr az, egy Arcanine-al az oldalán. Ha kérdezitek, nem tud semmiről, viszont tájékoztat róla, hogy a léghajóút véget ért, s ti is leszállhattok a soron következő megállók egyikénél. De vajon mi történt a fekete ruhásokkal és a kölyökkel? Talán kiderül majd... de az is lehet, hogy nem. Minden megeshet a pokémonok rejtélyes világában...

----------------------------------------------------

A kalandot lezárom.

Jutalmak:

Derek, Kevin és Aura(Andy):
  • Tapasztalatpont (játékosnak): 5
  • Szintpont (elköthető a pokémon fejlesztésére): 80
  • Reagszám (elkölthető pokémon elkapására): 7
  • 700 PD
  • 1 dobás a shiny pokés topicban

Ryuu:
  • Tapasztalatpont (játékosnak): 0
  • Szintpont (elköthető a pokémon fejlesztésére): 20
  • Reagszám (elkölthető pokémon elkapására): 4
  • 400 PD
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben   [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben - Page 2 Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
[Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2
 Similar topics
-
» Riadalom - Luxus kivitelben
» Kaland Szabályzat
» [Kaland] Át a kőtengeren!
» [Kaland] A Jégkristály csapdája
» [Kaland] A kardforgatók arénája

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: JÁTÉKTÉR :: KÖZTES TERÜLETEK-
Ugrás: