Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Kalandra jelentkezés

Go down 
+20
Jehova
Zet
Joe Johnson
Leonardo "Frosty" Spero
Coden Flues
Mordon Ismur
Tequilla
Annie Collins
Devilis
Mirajean Smith
Ivy Sapphire
Steven Borgant
Brandon White
Sophie Nightfall
N.
Andy Parker
Abakura Ryuu
Kevin Turner
Derek
Oak Professzor
24 posters
Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
SzerzőÜzenet
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Nov. 10, 2012 10:23 am

Itt tudsz szólni, ha szívesen kalandoznál. Bármi extra igényed volna, nyugodtan jelezd is!


A hozzászólást Oak Professzor összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Pént. Feb. 01, 2013 12:30 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Derek
Tréner
Tréner
Derek


Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 100
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue16/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (16/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 4:40 pm

Egy ismerkedős kalandra gondoltam a köztes terület/ek topicban, mivel a legtöbbünk nem egy helyen van és nem szeretnék olyan irrealitást, hogy már az első kalandunkon varázsütésre átkerülunk egy másik régióba.
Az ötlet a következő: x ember (x az az összeg, ahány játékos játszik, NPC-k viszont lehetnek), szerencsés ember, egy meghívót kap egy hatalmas léghajóra, ami a tenger felett fog repülni. Az ott lévők azt tesznek,amit csak szeretnének, mivel ez egy luxus léghajó pokémoncsataterekkel, masszázsszalonokkal (pokemonok részére is), éttermekkel, mozival, kávézókkal, medencékkel, stb... Az utazás eseménytelenül és boldogan telik, ám ekkor megjelenik néhány gazfickó (direkt nem TR-t írtam, ha netalán lenne addigra TR tag és nem támogatja, h a csapata hajtsa végre, meg a TR-ek vezére sem én vagyok, így nem irányítom helyette sem a csapatot, de ha jó úgy a kedves adminisztrátor bácsinak és néninek, tőlem lehetnek TR-ek) és átveszik a hajó felett az uralmat és...
Nos, a befejezés tőlünk függ, játékosoktól, hogy mi fog kikerekedni ebből a talán akció dús, ismerkedős kalandból.


Ha lesz a játékra igény, holnap délután egy órától tudok aktívan itt lenni. smile close
Vissza az elejére Go down
Kevin Turner
Tréner
Tréner
Kevin Turner


Hozzászólások száma : 36
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 95
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue15/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (15/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 7:39 pm

Hmm, ha ez neked megfelel, én csatlakozom a csapathoz, és megyünk léghajózni. Kaja van, ezzel megvettél Very Happy
Vissza az elejére Go down
Abakura Ryuu
Tréner
Tréner
Abakura Ryuu


Hozzászólások száma : 25
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 5
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:18 pm

hát én is jönnék, ha addigra el lesznek fogadva Pokemonjaim ET-je Very Happy
Vissza az elejére Go down
Andy Parker
Tréner
Tréner
Andy Parker


Hozzászólások száma : 30
Hírnév : 1
Tartózkodási hely : A semmitől egy picit messzebb.

Karakterlap
Szintpont: 90
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue16/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (16/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:41 pm

Csatlakozok hozzátok, ha majd zöld jelzést kapok az előtörténeteimre. smile close Persze, ha nem zavarok. smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 8:43 pm

Derek, ha szeretnétek mehetne a hivatalos [Kaland] címszó alatt a játék, én szívesen lemesélem nektek a sztorit. Persze ha nem kell mesélő azt is megértem, akkor sima ismerkedős játék lesz, azért viszont nem jár szintpont a végén. Mindkét esetben kérlek várjatok amíg Oakkal tisztázok pár dolgot, lehet lesz egy léghajós alboard is a köztes területeken, a helyszínekkel sajna még nem jutottunk el odáig, de ha van igény rá, betesszük most. smile close
Vissza az elejére Go down
Derek
Tréner
Tréner
Derek


Hozzászólások száma : 38
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 100
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue16/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (16/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Jan. 31, 2013 9:22 pm

Örömmel veszem észre, hogy ennyi jelentkezőt csábít az ötletem! vigyori 02 Nem tudom chaten folyt-e róla téma, mert nem tom per pill visszaolvasni, de ha az adminok engedélyezik és az ET-tek is kész, akkor tőlem már ma is elkezdhetitek, majd holnap csatlakozom én is. smile close
Nekem mondegy, h lesz-e mesélő vagy sem, sztem most van elég dolguk sem, hogy nekünk meséljenek, de ha bírják, tőlem mesélhetnek... vigyori 02 Egyébként meg ha felmerült a léghajós board ötlet, én támogatom, habár sztem egy szimpla poszt-os "izében" is letolhatjuk, nem szüks3ges ehez külön fáradozni egy boardal. smile close De ha az admin Úr és Hőlgy boardot akar, én ismételten csak azt mondhatom, hogy: Támogatom! smile close
Vissza az elejére Go down
Oak Professzor
Admin
Oak Professzor


Hozzászólások száma : 205
Hírnév : 0

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimePént. Feb. 01, 2013 12:27 pm

Nagyon örülök a kezdeményezésnek, támogatom! Külön köszönöm, hogy Misty máris jelentkezett mesélőnek, vele megbeszéljük a részleteket, aztán indulhat is a kaland!
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net
Sophie Nightfall
Tréner
Tréner
Sophie Nightfall


Hozzászólások száma : 47
Hírnév : 3

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue16/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (16/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeSzer. Feb. 20, 2013 3:35 pm

Kalandra jelentkeznék! ^^
Vissza az elejére Go down
Brandon White
Tréner
Tréner
Brandon White


Hozzászólások száma : 6
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeVas. Márc. 10, 2013 9:33 pm

Én is jelentkeznék.
Vissza az elejére Go down
Steven Borgant
Tréner
Tréner
Steven Borgant


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 6:10 am

Jelentkeznék egy kis "bevezető" kalandra, amennyiben lehet. smile close
Vissza az elejére Go down
Ivy Sapphire
Koordinátor
Koordinátor
Ivy Sapphire


Hozzászólások száma : 37
Hírnév : 1

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue15/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (15/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 9:57 am

Szia Steven!
Ugyan játékosi kaland, de ajánlom figyelmedbe: https://pokemon.hungarianforum.net/t122-a-lampionok-ragyogasa-jatekosi-kaland
Még szükségünk lenne két játékosra, hogy elinduljon így szívesen várunk bárkit smile close
Vissza az elejére Go down
https://pokemon.hungarianforum.net/t87-ivy-sapphire#237
Steven Borgant
Tréner
Tréner
Steven Borgant


Hozzászólások száma : 7
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeSzomb. Ápr. 06, 2013 1:51 pm

Ohh, ez felett valamiért teljesen átfutottam, köszi hogy szóltál. ^^
Vissza az elejére Go down
Mirajean Smith
Tréner
Tréner
Mirajean Smith


Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 7:43 pm

Igencsak újnak számítok az oldal témájának terén, így egy bevezető kalandra szíves örömest jelentkeznék!
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 9:13 pm

Ha gondolod, becsatlakozhatsz ide, illetve ha még legalább ketten jelentkeznek, indítok egy kalandot én is. ^^
Vissza az elejére Go down
Devilis
Tréner
Tréner
Devilis


Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeVas. Május 05, 2013 9:52 pm

Misty ,ha indítanál kalandot szívesen jelentkezek rá.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 11:43 am

Oké, akkor már csak (minimum) 1 jelentkező kéne, addig is pm-ben (vagy akár itt is) nyugodtan jelezhetitek mindketten az esetleges igényeket, és próbálom akkor úgy alakítani a sztorit. smile close
Vissza az elejére Go down
Mirajean Smith
Tréner
Tréner
Mirajean Smith


Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeHétf. Május 06, 2013 2:56 pm

A már meglévő kalandba nem piszkítanék bele. Tekintve, hogy még tart az érettségi időszakom, nem is lenne érdemes. Így inkább megvárom az új kaland kezdetét. smile close
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Május 09, 2013 10:28 pm

Még minimum 1 jelentkezőt várunk egy új kalandra, jöjjetek bátran! ^^

Mirajean Smith és Devilis: milyen típusú játékot szeretnétek? Főleg harcolós, rejtvényfejtős, akciódús vagy éppen lassabb, bármi kérés jöhet, így nekem is könnyebb lesz. Wink
Vissza az elejére Go down
Annie Collins
Koordinátor
Koordinátor
Annie Collins


Hozzászólások száma : 52
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Johto

Karakterlap
Szintpont: 40
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue15/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (15/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimePént. Május 10, 2013 8:39 am

Ha lehet, akkor jelentkeznék én is.smile close /Off:ma megírom az event-reagom./
Vissza az elejére Go down
Mirajean Smith
Tréner
Tréner
Mirajean Smith


Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimePént. Május 10, 2013 9:14 am

Én szeretném, ha némi harcot is érintene, mert akkor azt a részt is ki tudnám tapasztalni. De igazából mindegy, hogy milyen kalandot kapok, amíg élvezem. smile close
Vissza az elejére Go down
Devilis
Tréner
Tréner
Devilis


Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue10/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (10/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimePént. Május 10, 2013 10:20 am

Harcolós-rejtvényest. Embarassed
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeHétf. Május 13, 2013 11:17 am

Továbbra is 1 jelentkezőre várunk. Kérésre lesz benne harc is és rejtvény is, a helyszín valószínűleg Kanto lesz, mivel ott még nem fut játék.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 2:41 pm

A kaland ITT indult, kérdés, óhaj-sóhaj pm-ben jöhet! Wink Egyelőre ketten vagytok, reméljük, lesz aki utólag becsatlakozik.
Vissza az elejére Go down
Tequilla
Pokemon
Tequilla


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 9
Tapasztalat:
Kalandra jelentkezés Left_bar_bleue6/100Kalandra jelentkezés Empty_bar_bleue  (6/100)

Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 9:39 pm

Szeretnék kalandra jelentkezni.^^
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Kalandra jelentkezés Empty
TémanyitásTárgy: Re: Kalandra jelentkezés   Kalandra jelentkezés Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Kalandra jelentkezés
Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next
 Similar topics
-
» Versenyre jelentkezés

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: ÁLTALÁNOS :: KALANDOZÓ-
Ugrás: