Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 [Kaland] Át a kőtengeren!

Go down 
+2
Mirajean Smith
N.
6 posters
SzerzőÜzenet
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 2:40 pm


Át a kőtengeren!
Rock Tunnel, Kanto régió. Tűz típusú pokémonoknak nem éppen a legmegfelelőbb hely, ti mégis úgy döntöttetek, hogy errefelé veszitek az irányt. Vajon csak a híres Elektromos művekhez igyekeztetek, vagy éppen ellenkező irányba, a szellemekkel teli toronyba Lavender városban? Csak ti tudhatjátok, ám annyi bizonyos, hogy a barlang bejáratainak közelében lévő árusok által (akár ingyen is) rátok sózott, részletes térkép bizony sok helyen hibádzik. Utat jelöl ott is, ahol nincsen. Vajon rájöttök-e erre, és ha igen, mikor? El fogtok-e tévedni, vagy csak a kíváncsiság vezérel, hogy bejárjátok a helyet?

Írjátok le, hogyan s miért jutottatok oda, ahol vagytok, természetesen nem muszáj rájönni a térkép csalafintaságára. Egyelőre még találkoznotok sem kell, de ha szeretnétek, összefuthattok valahol a Zubatek visszhangjaitól zajos járatok egyikében.

-----------------------------------
Határidő: Figyelem! A résztvevők számának növekedése miatt változás történt! Innentől 6 nap/kör (és nem /fő!!!). Meglátjuk, mennyire működőképes ez így. smile close
Résztvevők:
  • Mirajean Smith /Csipisz - Chimchar/
  • Devilis /Charmander/
  • Yamadachi /Ted - Teddiursa/
  • Tequilla - Growlithe
  • Mordon Ismur /Spearow+?/
Reagminimum: 250 szó
Sorrend: nincs, de 1 körben mindenki csak egyszer írjon smile close
Ha van kérdés, pm-ben elérhető vagyok. Kellemes írást!


A hozzászólást Misty összesen 4 alkalommal szerkesztette, legutóbb Szer. Május 22, 2013 9:53 am-kor.
Vissza az elejére Go down
Mirajean Smith
Tréner
Tréner
Mirajean Smith


Hozzászólások száma : 9
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 15
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue10/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (10/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 4:41 pm

Az hőmérséklet pont ideális. A nap süt, sehol sincs nyoma esőfelhőknek, így kijelenthető, hogy az idő tökéletes egy kiadós henyélésre. Pont így van ezzel Mirajean is, ki már ki is szemelt magának egy igencsak szimpatikus sziklát fekvőhelyéül. Nem nagy szám, de nem tűnik hegyesnek, nincsenek a tetején ormótlan, kicsúcsosodó részek. Legalábbis ezt tapasztalta, mikor ujjait finoman végighúzta a hatalmas kőfelületen. Hogy mégis hogy került ide? Egyszerű történet. Mindig arra megy, amerre kedve van. Útiterve igazából nincs. Először szeretné felmérni a terepet és az adott helyhez kötődő választékot, mielőtt hozzálátna új pokemonok befogásának és a plecsnik szerzésének. Na meg persze, Csipisz edzése is fontos. Először neki kell erősödnie, hogy ne legyen annyi gond. Még akkor is, ha egyetlen társsal sokszor nehéz az élet.
A lány hozzá is kezd pihenőjéhez. Ideje azonban nem sok van. A chimchar ugyan egy ideig bírja nyugton, de nem sokáig. Néhány perc múlva már gazdája körül lebzsel. Vöröslő hajzuhatagát piszkálja, olykor meg-meghúz egy-egy tincset, ezzel ébresztgetve őt. Ennek egy hangosabb morgás és némi legyintgetés az eredménye. A majmot ugyan nem találja el, mert az vidáman ugrándozik a felé kandikáló kezek elől. Most némiképp lekötötte magát, a reakciónak azonban gyorsan vége szakad. A kezek visszahullnak a sziklára és a tréner hasára.

- Hagyj békén, mostanában nem engedtél henyélni! – mormogja és oldalára fordul.
Zaklatásának azonban nincs vége. Csipisz addig-addig piszkálja, míg úgy nem dönt, hogy felkel. Ekkor az ember nyújtózik egyet, ásít egy nagyot, majd megsimogatja kedvence fejét.

- Szörnyű vagy – jelenti ki mellékesen.
- Na jó, akkor menjünk tovább. De legközelebb hagyj aludni! – szól rá.
Csipisz azonnal felugrik trénere vállára. Ott kényelmesen utazik, még akkor is, mikor Mira már panaszkodik, hogy sajog a szállításra ítéltetett tagja.

- Csak tudnám, hogy miért pont téged kaptalak… - sóhajtja, és cókmókját összeszedve mennek tovább az úton.
Sok mindenen mentek már keresztül. Igazából azzal is tökéletesen tisztában van, hogy miért ő lett Csipisz tulajdonosa. A pokemon már akkor nyakába csimpaszkodott és nem akarta elengedni. A kis szörnyeteg választott gazdát, nem vitás. Ő pedig kénytelen ezt elviselni. Sokszor nincs is ezzel gondja, de olykor… Mint például most, teljesen az idegeire megy. A fáradt idegeire. Éppen ezért, talán a sors fintora az eléjük tárulkozó akadály. Nem telik bele sok időbe és egy barlang előtt találják magukat. Az árusok sokaságában jót nézelődnek. Pontosabban Csipisz, Mirajeant ugyanis annyira nem érdeklik a kipakolt holmik. A chimchar le is mászott válláról, hogy egytől-egyig végig ugráljon a standokon, ezzel nem kis felfordulást okozva. Mivel gazdája már rég elhagyta a rendbontás helyszínét, így kénytelenek lettek volna utána menni. Feltéve, ha nem féltenék annyira értéktelen vackaikat. Talán pont ezért nem követték Csipiszt sem, amikor az elcsent egy térképet. Vagy észre sem vették az egészet. A kis majom, olykor igencsak szeret lopkodni. Mikor pedig a térképpel kezében visszatér, akkor már almát majszoló gazdájához, a lány meg sem lepődik igazán.

- Mit hoztál már megint? – kérdi kissé morcosan.
A papírlapot nézegetve elgondolkodik. Megsimogatja kedvence fejét, a térképet zsebre vágja és int társának, hogy haladjanak. A neheze azonban csak most következett. Csipisz ugyanis pontosan tudta, hogy merre mennek. Egy általa cseppet sem kedvelt hely felé. Azonnal Mira nyakába ugrik, kezeivel körbe fonja azt és remegve bújik gazdájához.

- Hé, vigyázz! Így nem látok semmit, menny az orrom elől! Tudom, hogy nem szereted a barlangokat, de itt át kell mennünk. Mégpedig most, ha már ennyire siettettél. Ez mind a te hibád, vess magadra!
Cseppet sem észrevehetetlen, hogy a vörösnek igencsak tetszik a helyzet. Így legalább érezhet némi elégtételt azért, amiért szörnyecskéje nem hagyta pihenni a friss levegőn. Lépteit pedig már meg is indítja, amint sikerül vállára parancsolnia Csipiszt, a nyakában lógás helyett.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue20/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Május 16, 2013 10:07 pm

Ismét egy újabb régió és talán egy újabb kaland vagy nem. A terület iszonyat sziklás és unalmas. nem túl sok pokémonnal, de még emberrel sem igen találkoztam. Annyiban viszont jó volt, hogy edzhettem a teddiursámat, aki amúgy is rászorult, mert ő is ilyen területen él eredetileg, meg nekem is jól jött a gyakorlás. Volt is pár méretesebb fal, ami épp csak olyan magas volt, hogy az ember, ha leesik még nem szerez maradandó sérülést, de azért nem kellemes leesni sem róla. Apa már fiatalon megmutatta sok dolog mellett például a falmászás művészetet, így nem okozott gondot. A pokémonjaimtól is csak annyit vártam el, amit magam is megtudok tenni, hiszen így lehetek egyszer teremvezető és az elit négyes tagja.
Hogy is kerültem ide? Nem tudom. Körülbelül, mint az ősmagyarok a csodaszarvas segítségével az akkori Pannónia területére. Egy számomra akkor még ismeretlen pokémont követtem és egyik pillanatról a másikra egy bokor alatt egy lyukban eltűnt én meg azt vettem észre, hogy itt vagyok a sziklák között. Nem vagyok egy ijedős típus, most sem ijedtem meg attól, hogy itt vagyok a számomra a nagy ismeretlenség és egy kőtenger közepén, nyakamba Teddel, aki csak a mászás idejére volt hajlandó elhagyni az őrposztját a nyakamba. Egy ügyes kereskedőtől sikerült szereznem egy térképet, bár gyorsan rá kellett jönnöm a térkép vicces mivoltára, miszerint olyan helyen van rajta út, ami nincs vagy olyat mutat járhatatlannak, ami egy kis kényelmetlen mászástól eltekintve szinte tökéletes lenne egy egész zenekarnak átmasírozni. Ahogy így a térkép alapján sikerült kiismernünk a környéket a kíváncsiságtól vezérelve, egy barlang bejárata előtt kötöttünk ki. Néhány denevérszerű pokémonon kívül nem igen volt más és mint a pokékódexemtől megtudtam, így néznek ki a zubatek és a golbatek. Meg kell hagyni, hogy elég rondák, de ilyen pokémon, sőt igazából a nyakamon trónoló teddiursán kívül semmilyen pokémonom nincsen és ő sem hivatalosan az, hiszen nem használok hozzá pokélabdát, a prof is tudja, hogy velem van, de úgy mond ő egy vad pokémon, aki ragaszkodik hozzám.
- Ted, átmegyünk a barlangon?
A kérdésemre a választ csak egy barátságosnak mondható morgásban kaptam meg, hiszen nem tud beszélni. Ezzel a kérdés eldőlt, vagyis megyünk. Mivel a leghosszabb út is egy lépéssel kezdődik meg is tettem azt a bizonyos lépést a barlangba várható kalandok felé.
Vissza az elejére Go down
Tequilla
Pokemon
Tequilla


Hozzászólások száma : 11
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 9
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue6/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (6/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeSzomb. Május 18, 2013 2:35 pm

Úgy hiszem, eltévedtem. Ismeretlen helyen voltam, nem ide indultam. Ilyen még nem történt velem, mert szinte minden utat megjegyzek a szagokról, és képekről, amerre eddig jártam. Most valami mégis bezavarhatott, mert egyszerűen nem jó helyen kötöttem ki. Egy kis falut kerestem, ahol egyszer már jártam, és ahol igazán kedves, csendes emberek élnek. Ha emlékeim nem csalnak, megadott időközönként , ezen a napon szoktak rendezni valamit, amikor sok ember van egy helyen, és ott mindig kapok finom falatokat, és kényeztetést. Ez miatt terveztem azt, hogy elmegyek oda. Sajnos ez nem sikerült. Nem tetszett a környék. Tele volt sziklákkal, és kövekkel, és minden ehhez hasonlóval. Kifáradtam, a nap is erősen sütött, és egy teremtett lélekkel nem találkoztam utam során, aki segíthetett volna nekem. Szomjas is voltam, de a közelben egy patakot sem éreztem, egész utam során nem találtam még egy kicsi pocsolyát sem. Várost a közelben sehol nem láttam, és még csak ember nyomok sem voltak sehol. Szörnyű hely! Ki akarok jutni! Csak hogy azt nem tudtam eldönteni, merre van a vissza. A szagok, és a nyomok összemosódtak, a szél mindent elrontott. Nem volt mit tenni, csak előre fele menni, hátha kilyukadok valahol. Nagyon zavart a környék, a sziklák vágták a tappancsaimat, és egyszerűen lehetetlen volt rajtuk közlekedni. Az egész vidék üres, és kietlen volt. Nem volt árnyékos hely, ahol egy kicsit ledőlhettem volna, nem volt virág sem, aminek illata feldobott volna, mindenütt csak sivár, kietlen vidék, kövekkel. Az biztos, hogy ha egyszer innen kijutok, többet vissza nem jövök. Vagy ha mégis, ahhoz nagyon nyomós indok kell, meg valami útitárs. Talán ha fogadok egy szolgát, egy embert, akinél van sok étel, meg ital.. Vele visszajönnék, de úgy sem szívesen. Csak előbb jussak ki..
Végül találtam valami barlangot. Kellemes hűvös áradt bentről, így nem tudtam megállni, bementem. Érdekes hely volt, de nem akartam messzebb merészkedni, hogy megnézzem, mi van ott. A végén még megint eltévednék, aztán soha nem keveredek ki a kacskaringós járatokból. Arra meg nekem nincs semmi szükségem.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimePént. Május 24, 2013 12:57 am

A határidő május 28, éjfél (a kezdőposzt utolsó módosításától számított 6 nap), aki nem írt, addig még írhat! ^^
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Hol is vagyok?

Karakterlap
Szintpont: 45
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue15/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (15/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeVas. Május 26, 2013 7:28 pm

-Nemáááár! Ez unalmas!- Néztem körbe unottan a sziklákkal tarkított terepen, ahová a sors ezen alkalommal vezetett. Sosem volt ínyemre ez a sziklás terep, hisz én nagyobb izgalmakhoz szoktam, ráadásul engem épp a kalandok alapos hiánya vezetett erre, mivel sok érdekes történetet hallottam erről a vidékről, erre meg, mintha tudnák hogy ide jövök, szándékosan nem történik semmiféle izgalmas dolog sem.
-Ettől kapok frászt. Mi van ezzel a hellyel Spearow?- Nézek a fejem felett repkedő társamra, aki a terep, számára sétára alkalmatlan mivolta miatt választotta a repülést, ha nem épp amiatt, mert nem képes elviselni kritikámat a terepviszonyokat illetően. Az rendben is van hogy az idő szép meg minden, de hát ez akkor sem mentség arra hogy miért nem történik semmi izgalmas. Hát igen, engem az izgalom hajt előre, és ha ez nem áll rendelkezésre, akkor néha vita kerekedik köztem és repkedő cimborám között, amikor is én húzom a rövidebbet, hacsak nem történik valami csoda, és futok valami izgalmas, érdekes dologba.
A folyamatos kutyagolás által keletkezett fáradtságom rettenetes dologra kényszerített, mégpedig arra, hogy megpihenjek az egyik nagyobb szikla tövében, így hát gondos körbetekintést követően, amit megjegyzek, csak azért tettem hogy ne essen meg az, ami annak idején, Haramia cimborám befogásánál esett meg. Persze öröm volt az ürömben, hogy sem pokemont, sem mást nem láttam se közel, se távol, ami az ülőgumóimban kárt akart volna tenni, így hát letelepedtem egy laposabb sziklára, és azon folytattam a gondolkodást a folytatást illetően, persze hű társam, Spearow, leszállt mellém, és ő is élt az alkalommal, és kifújta magát.
-Na most mond meg hogy merre menjünk. Ez rettentő unalmas. Kövek kövek hátán, na meg sziklák. Tömérdek szikla.- Morogtam tovább a világ legunalmasabb helyeként elkönyvelve az egész területet, sőt, még az odavezető utat is, ami lássuk be, tényleg a világ legunalmasabb helye ha az ember nem olyan élőlényekkel van körbevéve, amik azonos nyelvet beszélnek vele. Már az is megfordult a fejemben, hogy itt hagyom ezt az Unalom Völgyét, és vissza sem nézek, amikor A fejemen pihenő kalapomat a szél lefújta a fejemről, ami lássuk be, egy ilyen barátságtalan helyen, annyira kellett nekem mint púp a hátamra.
-Spearow! A kalapom! Segíts!- Kiáltottam rémülve, amikor kedvenc, stílusos kiegészítőmet a szél csak ripsz-ropsz lekapta a fejemről. Persze én lüke fejemmel nem gondoltam arra, hogy útitársam álmát akár véletlenül is megzavarhatom hangos felszólalásommal, így sajna egy többfős üldözés egyik résztvevőjévé váltam, aminek társszereplői a szalmakalapom, és a pihenésében megzavart Spearow cimborám volt, aki meglehetősen ádázul művelte az élet iróniája által rárótt szerepét, de hát mindig is ilyen volt, ezzel meg sem lep, sőt, némileg feldobta az eddigi leglaposabb napomat, habár a csipkedésről már leszokhatna már. Ám, mintha az élet előre megszervezte volna ezt az egészet, a szél a kalapomat egy barlang bejárata elé fújta, ami egyesek számára talán csak egy barlang volt, de számomra maga volt a kalandok országának kapuja. Miközben lelassítottam a kalap üldözése során, észrevettem hogy az megakadt egy nagyobb sziklában, és nem tudott tovább gurulni.
-Megvagy te zsivány!- örvendeztem kalapomnak, amihez odamentem és lehajoltam, hogy némi porolgatás után visszahelyezzek, a fejemre, de amikor lehajoltam, egy koppanás zengett felettem, és az épp felemelt kalapomba egy számomra kedves pokemon, Spearow landolt zuhanórepülésben, egy apró puklival a fején.
-Ejnye, figyelhettél volna jobban is.- Mondtam a kalapban szétterült cimborámnak, aki próbálta kiheverni a sziklának ugrás következményeit. Ám, ez egy pompás alkalom arra, hogy anélkül döntsek a további útról hogy beleszólna, így egy fülig érő mosollyal elindulok egyenesen befelé a barlangba, ahol bizonyosan több kaland vár rám, mint kint.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeSzer. Május 29, 2013 12:02 am


Volt, aki direkt sétált be a félhomályba burkolódzott járatokba, volt, aki csak egy kis pihenésre vágyott. Így vagy úgy, de mindannyian bent vagytok, és ha netalán beljebb mennétek, hamar rájöttök, hogy ez bizony nincsen kivilágítva. Fényforrás híján pedig elég nehéz lesz átverekedni magatok, hacsak nem döntötök úgy, hogy valamivel utat mutattok magatoknak. Egy lámpa a hátizsákban, vagy éppen egy jól irányzott parázscsapás, a döntés a tiétek, azonban ha inkább a sötétet választanátok, nehézkes út elé nézhettek.
Nemsokára szárnyak zajára lesztek figyelmesek, szimatotok idegen pokémonok jelenlétét érzik, ám már késő: egy hatalmas dörrenés, néhány lezúduló szikla, és megreped talpatok alatt a talaj. Az esés rövid és viszonylag fájdalommentes, ám felfelé nincs tovább. Bent ragadtatok, egyetlen lehetőségetek, hogy valamerre elinduljatok. De merre? Úgy tűnik, egy egész barlangrendszer kellős közepébe csöppentetek, a térkép által jelölt B1-es szintre, ám a pontos helyzetetek még számotokra is ismeretlen. Mitévők lesztek?

Találkozni továbbra sem muszáj, ám akik elindulnak, előbb-utóbb bele fognak botlani egymásba. Egyelőre még nem fogtok összefutni vad pokémonnal az alsó szinten. Kérdések továbbra is jöhetnek, ha vannak! ^^

-----------------------------------------------------------
Határidő: június 3. éjfél
Sorrend: továbbra sincsen
Pótlási lehetőségek: egy kört lehet pótolni, 500 szavas reaggal, aki egymás után két körből is kimarad, az kiesett a kalandból (ilyen lehetőleg ne legyen, indokolt hiányzás esetén szóljatok)!
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Hol is vagyok?

Karakterlap
Szintpont: 45
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue15/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (15/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Május 30, 2013 1:38 pm

A barlangban egyre előrébb haladva nőtt a sötétség, és ezzel arányosan nőtt a kalandvágyam is, viszont a látótávolság egyre inkább csökken, míg végül nem láttam ki a fejemből, de ez csak egy apró áldozat volt egy kalandozó életvitel oltárán, és remélhetőleg izgalmak formájában, többszörösen megtérülhet ideiglenes áldozatom. Ám a nagy kalandszomjam termelődött adrenalin olyan elvakulttá tett hogy nem bírtam türtőztetni magam, így hát izgalmamban egyre gyorsabban kezdtem el haladni a vaksötétben. Hiába minden velem szemben álló tényező, hisz ha az orrom kalandszagot érez, akkor semmi sem állhat az utamba. ilyen állapotban engem valamilyen sokadik érzékem segít, persze ha épp "bekapcsol", és ilyen esetekben néha ösztönösen elkerülöm a kisebb akadályokat, így minden fennakadás nélkül haladhattam előre korom sötétben, egészen addig, amíg egy rejtélyes körülménynél fogva valami vagy valaki fejbe nem talált, amitől rémületemben olyan nagyot estem, hogy a fenekemen landoltam.
-ÁÁÁÁÁUUUU!!!- Kiáltottam fel fájdalmamban, miközben a fejemet fogtam, amit valami ismeretlen oknál fogva találat ért. Nem is igazán tudtam mi lehetett az ami rám támadt, de biztos jobban tájékozódhatott a sötétben min szerény személyem, és biztos rosszban sántikált. Bosszússágomban, amit a fennemlített esemény váltott ki, egyetlen szabad kezemmel elkezdtem a barlang talajszerű képződményének felszínén kutatni valamiféle önvédelmi eszköz után, aminek eredményeképp egy követ találtam, ami nem is volt nagy, de kicsinek sem volt mondható, olyan parittyába illő darabnak mondhatnám. Miután ezen kővel felvérteztem magam támadómmal szemben, felálltam a földről, majd hátralendítettem a karomat, hogy kővel honoráljam támadóm orvtámadását.
-Gyerünk kő!- Kiáltottam el magam, majd a minden pokemonokkal foglalkozó ember rutinjának számító mozdulattal eldobtam a követ ellenfelem felé, mintha az pokelabda lenne, remélve hogy ezután támadóm nem vesz félvárról, vagy akár meg is futamíthatom fele. Pillanatokon belül egy koppanás töri meg a csendet, ami azt jelezte számomra, hogy a kő, amit eldobtam, sikeresen célba talált, de ezt követően valami ismét fej betalált, pont ugyanott, ahol az előzőleg rákólintottak a kobakomra.
-ÁÁÁÁÁÁÁ!!!!!- Kiáltottam fel ismét a fájdalomtól, ami bátran mondhatom hogy megtöbbszöröződött ettől az ismételt támadástól, ráadásul megfogalmazódott bennem az a kérdés is, hogy a támadások miatt nem éri-e valami esztétikai károsodás a fejemet ettől a hadakozástól, így hát nekiálltam ellenőrizni a fejemet ért kár, jobb híján tapogatásos módszerhez folyamodtam, aminek eredményeképp levontam a következtetést, hogy:
-IRTÓZATOSAN FÁÁÁÁJ!!!!- Kiáltottam el magam ismét a barlangban, de most olyan hangerővel, hogy az többször is visszhangzott a barlangban, de ez a hangzavar rendkívül felkeltette az érdeklődésemet, sőt, csak most vettem tudomásul, hogy a barlang visszhangzik, és ez nagyon tetszett, és szívesen eljátszottam volna vele, de előbb tovább kellett volna jutnom. Elhatároztam, hogy akármennyire is sietni szeretnék, lassabban fogok most előretörni, és ráadásul most négykézláb fogom ezt megtenni, minden fejemet érő sérülés elkerülése érdekében, igaz, a négykézlábas előretörés kicsit macerás volt, mivel egyik kezemben fognom kellett a még mindig kába, kalapban pihenő cimborámat, de nagy nehezen megoldottam a helyzetet, és sikeresen előrehaladtam négy-öt métert, ami bizonyítéka volt annak, hogy ez az ötletem zseniális volt. Miután úgy ítéltem hogy elég messze értem támadómtól, aki talán nem is vette észre távozásomat, gondoltam egyet, és óvatosan felálltam, hogy kinyújtóztassam a tagjaimat, de végül ismét lesújtva éreztem magam, ugyanis a szó legszorosabb értelmében, valaki rásújtott egy nagyot a fejem búbjára, ami elég fájdalmas élmény volt.
-ÁÁÁ!!! Ezzel kész! Elég volt ebből! Gyere, és küzdj meg velem!- Kiáltoztam bosszankodva, miközben szabad kezemmel a sötétben kezdtem el kutatni támadómat, minden irányból, de sehol sem leltem rá, végül pedig a fejem felett kezdtem el kutatgatni, mire ráleltem egy, a barlang mennyezetéből kitüremkedő keményebb valamire, ami feltehetőleg mind állaga, mind hidegsége miatt valami barlangbéli képződményre engedtek következtetni. Ekkor futott át az agyamon az a gondolat, hogy az első csapást is egy ilyen képződmény mérte rám. Lesújtott a tudat, hogy a sokadik érzékem, sokkalinkább szerencse alapú, mintsem szuper képesség. Kissé cikinek tartottam azt hogy ez megesett velem, de legalább nem volt erre egy tanú sem, így nyugodt szívvel elhallgathatok erről a kis incidensről. Miután tudatosult bennem hogy nincsenek szuper képességeim a koromsötétben való tájékozódáshoz, a vesztesek tudatával kezdtem el egyetlen szabad kezemmel a barlangban magam előtt felkutatni az utat, de pár perc elteltével a kalap, amit addig kitartóan fogtam, elkezdett meginogni a kezemben.
-Te vagy az Spearow?- Tettem fel a költői kérdést társamnak, aki rikácsolva, károgva, szárnyával csapkodva kezdett el engem agyalni, feltehetőleg azért, mert neki semmi kedve nem volt zéró látótávolságban, rám bízni a barlangban való kalandozást.
-ÁÁÁ! Hagyd abba! Elég már!- Kérleltem útitársamat, aki kérésem ellenére bosszúsan agyalt engem továbbra is. Tudtam hogy most nem futhatok el előle, mert könnyen elveszíthetem őt és könnyen produkálhatok egy újabb kezelést igénylő sebet is, ha megint nekimegyek valaminek, ezért arra az elhatározásra jutottam, hogy megpróbálom elkapni puszta kézzel, ami így sötétben tényleg leég macerás procedúra. Így hát pár rosszul sikerült, csípésekkel, és kemény szárnycsapásokkal honorált támadás után sikeresen a kezem ügyébe kaptam agresszív cimborámat, aki károgva ficánkolt a kezeim között, amiket alaposan összecsipkedett. Ha összegezni kellene a dolgokat, azt mondanám, hogy ha kijutunk innen, amire én sok esélyt látok, pár tapasz nem lesz elég arra hogy kezeljék a sebeimet.
-Ne ficánkolj annyit!- Fegyelmeztem meg Spearow-t, aki károgva mocorgott a kezeim között, nemtetszését jelezve a történtek irányában.
-Ne! Hagyd abba!!!- Próbáltam némi biztonságérzetet biztosítani bajtársamban, aki rám se hederített, így némi gondolkodás után arra jutottam, hogy előrukkolok az egyik kedvenc dalommal, amit egy színházi musical előadáson hallottam. Most biztos sokan nagyot néznének, mert nem nézik ki belőlem az ilyet, de én igenis szeretem az ilyen szórakozást, főleg ha jó a zene, mert akkor biztos nem alszom el.
-Ne ess kétségbe Spearow! Az ilyen esetekre van egy régi mondás.- mondom Spearow-nak, aki hirtelen megy nyugodott, nem értve mire is akarok ezzel célozni, majd, felidéztem gondolatban a dalszöveget, és egy kis torokköszörülés után belekezdtem a dalolásba, de titkolt szándékom volt az is, hogy tovább játszhassak a barlang akusztikájával.

Az élet néha rossz, és te majd becsavarodsz,
és van, amikor káromkodni kell.
Ha nyomaszt a sok bal kéz,
csak fütyülj, sose balhézz,
és reménykedve nézz az égre fel!
Mert
Always Look On The Bright Side of Life!
A felhők fölött mindig kék az ég!


Kezdtem bele a nótába, és a versszak végén belekezdtem a füttyszólóba, amit annak idején az előadás alatt is szólt a versszak végén. Én történetesen élveztem, hogy így legalább csináltam némi hangulatot a barlangban való kódorgás alatt, de Spearow valamiért még kétségbeesettebben kezdett el ficánkolni a kezeim között, mintha nem élvezné a dolgot, amit én inkább dührohamának tudtam be, amivel inkább nem is törődtem, és folytattam a dalolást.
-Próbáld meg te is!- Próbáltam bevonni Spearow-t is a mulatozásba.

Az élet összetör, s úgy, érzed meggyötör,
csak dalolj, táncolj, ennyi az egész.
Ha elborít a gond, na bumm te kis bolond,
csak emelgesd a lábad, s fütyöréssz!
A felhők fölött mindig kék az ég!
A felhők fölött mindig kék az ég!

Mert oly abszurd a lét, és közel már a vég,
de neked szól a taps, ezt ne feledd!
Így hát ne morogj, inkább vigyorogj,
és élvezd ki a percet, míg lehet!

A felhők fölött mindig kék az ég!


Folytatódott tovább a dalolászás, Spearow károgásával, amit én annak vettem hogy felvette a dal fonalát, de még mindig szabadulni akart a kezeim közül.
- Ejnye. Nem engedlek, mert el foglak veszíteni.- Magyaráztam el a tényállást barátomnak, aki ezzel nem is törődve szabadulni próbált.

S így elviselhetővé válik a vég.
Az élet rossz dolog,
s ha végiggondolod, csattanónak ott van a halál.
De lenn az emberek
hadd nevessenek!
De ne feledd a színpadon ki áll!
A felhők fölött mindig kék az ég!
A felhők fölött mindig kék az ég!


Folytatódott a dal egy újabb versszakkal, aminek a végén és elkezdtem papucsomban szteppelni a barlang padlózatán, ami a visszhangnak hála pompásan szólt, sőt, táncikálás, és dalolás közben, keveset még előre is haladtunk a sötétben.

A felhők fölött mindig kék az ég!
A felhők fölött mindig kék az ég!
A felhők fölött mindig kék az ég!
A felhők fölött mindig kék az ég!


-És most együtt Spearow!- Biztatom tovább partneremet, aki már olyan buzgó volt, hogy mindenképp szabadulni akart a kezemből, ráadásul óriási ricsajjal károgott a fajtájára jellemző módon.

Mert oly abszurd a lét,
és közel már a vég,
de neked szól a taps, ezt ne feledd!


Folytatom a dalt, amikor hirtelen valami fura, szárnycsattogás szerű hangra leszek figyelmes, akiknek a gazdái kétségbeesett rikoltozással haladnak el felettünk, majd valami
lágy állagú dolgot érzek a papucsom alatt kilapulni, ami hogy is mondjam, nos hát... pokemontartásból is sok ilyen marad hátra, és nem kellemes az a gáz sem, amit a levegőbe bocsát, mivel büdöske, de ez jelenleg nem izgatott, így hát folytattam a dalolászást, egyre hangosabban, mivel ez volt a záróversszak, hogy némileg visszaadjam a dal fenomenális zárásának hangulatát.

A felhők fölött mindig kék az ég!
A felhők fölött mindig kék az ég!
Kék az ég.
Kék az ég.


Amikor az utolsó sor is elhangzik, a lehető leghangosabban éneklem el, de közben valami furcsa robaj hallatszik a közelből. Sziklák robaját, és a hasonló hangokat hallok, majd hirtelen az alattam lévő talajmennyiséggel, és Spearow pajtimmal együtt lezuhanok a mélybe. Az egész meglepő volt, és olyan hirtelen történt, hogy ha akartam volna sem tudtam volna reagálni rá, így egy rövid zuhanás után ismét nagyot landoltam a fenekemen.
-Huhú!!! Ez tök szuper volt! Te nem érezted Spearow?- Kérdeztem cimborámtól, csak az volt az egyetlen gond hogy nem a kezeim között, hanem a vállamon ült, és gonosz, károgó hangot hallatott, mintha ezzel mondani akart volna valamit, talán azt hogy nem hiába ficánkoltam egész úton a kezedben tökfilkó, vagy hasonló
de így is gyanítottam hogy semmi jó nem lesz ebből.
-Oké, értem, pipa vagy. Ne haragudj. Kibékülünk?- Kérdeztem meg az egyre hangosabban, és dühösebben hangoskodó cimborámat, aki dühében nekem esett. Lábaival belekapaszkodott a ruhámba, és elkezdett csipkedni, és a szárnyaival verni, és pedig kétségbeesetten elkezdtem szaladni a velem szemben lévő irányba, de most a változatosság kedvéért orra buktam, mert elcsúsztam a mocskos talpú papucsom miatt, majd pár perces civakodás után végre folytathattuk az utat, de Spearow most már minden érzékszervével azon volt hogy engem segítsen, és nem azon, hogy még több munkát teremtsen annak aki majd elsősegélyben részesít.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue20/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimePént. Május 31, 2013 10:35 am

Térképünk, ami igaz egy kicsit trükkös volt, de végül egy barlang előtt kötöttünk ki. Mivel szeretem a kihívást és a veszélyt, ezért Ted beleegyezésével be is léptem a barlangba. Már a barlang bejáratától nem messze szürkeség volt, de ahogy egyre beljebb léptünk, rá kellett jönni, hogy ez nincs kivilágítva, bár ezt talán kintről is észrevehettük volna, hiszen látunk a szemünktől. Rá kellett jönnöm, hogy így bármiféle világítás nélkül valamivel nehezebb lesz, mintha lenne nálam egy zseblámpa vagy egy tűztípusú pokémon, de ha már belevágtam a kalandba, akkor nem visszakozom és akár világítás nélkül is átverekszem magam ezen a barlangon, de azért reménykedni lehet, hogy valakivel összefutok, akinek van. A távolban mintha szárnyak zaja lenne, Ted a fejemen egyből morogni kezd, egyből tudom, hogy valószínűleg denevérek, de ebből nem tudom megállapítani, hogy a rengeteg denevér pokémon közül milyen típusúak és úgy döntök, jobb ha nem is tudom meg egészen addig, amíg nem muszáj. Ekkor Ted még hangosabban kezd morogni és ficánkolni, de nincs időm megérteni, hogy mit akar ugyanis egy hatalmas dörrenésre leszek figyelmes, majd sziklák hullnak le a barlang plafonjáról és mire futni kezdenék kifelé a barlang talaja beszakad alattam, majd rövid és viszonylag fájdalommentes, az alattam ahogy kis kövek gurulnak néhány megvág, esés következik. Néhány vágás miatt nem fogok egyből orvosért kiáltani és nem is fogom eljátszani a hősi hallottat olyan miatt, amit nem is érzek. Mivel felfelé nem tudunk indulni, így valamerre indulni kell. Jobb híján a földön kezdek keresni valami gyöökér vagy bármi után, amivel a magam előtt az utat felmérhetem, mint a vakok. Ted továbbra is morog, viszont nem hallok hangot, így nem igazán tudom eldönteni, hogy mi lehet ember vagy pokémon, így elkiáltom magam.
- Van itt valaki?
Ezzel biztos elijesztem a pokémonokat, hiszen ők jobban félnek tőlünk, mint mi tőlük, én pedig nem nagyon félek holmi vad pokémontól, hiszen valamikor tréner akarok lenni és nem félhetek tőlük, ha el akarom kapni őket. Másrészről pedig, ha van itt ember, akkor ő válaszolni fog és akkor már, Teden kívül, lesz társaságom.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeKedd Jún. 04, 2013 7:21 pm


Egy nagyon fontos vizsgám miatt a mesélés késni fog, várhatóan csütörtökön már fogjátok kapni a reagot, addigis pótolhat, aki még nem írt. Elnézést a késésért. :/
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Jún. 06, 2013 3:18 pm


Mindannyian elindultatok, s bár a térkép továbbra is használhatatlan, hamarosan egymásba fogtok ütközni - akár szó szerint is. Bővebb ismerkedésre azonban nincs idő, mert bizony a barlang vad pokémonjai nem tűrik a hangos idegeneket. Nem éppen kellemes útitársakat kaptok: Zubatek érkeznek (Lv6, Mordoné Lv10), nem is egy, sőt, ha jobban megnézitek, mindenkire két-két darab jut (tréner és pokémonja egynek számít). A probléma azonban ott kezdődik, hogy külső fényforrás továbbra sincs. Mihez fogtok kezdeni? Megküzdötök velük az ő terepükön, vagy inkább megpróbáljátok szép szóval elintézni a dolgot?

Feladat: találkozzatok, és valamilyen módon érjétek el, hogy a denevérek ne támadjanak többet. Ha életük a piros zónába esik, el fognak menekülni.

--------------------------------------------------------
Határidő: június 13, éjfél
Sorrend továbbra sincs.
Pótlás: Devilis kiesett, a többiek ebben a körben pótolhatnak még!
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Hol is vagyok?

Karakterlap
Szintpont: 45
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue15/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (15/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeHétf. Jún. 10, 2013 9:24 pm

-ÁÁÁÁ! Ne csináld már!- Panaszkodtam fájdalmasan. Fájdalmasan és hangosan, de olyan hangosan, hogy a visszhangom kánonban hangzott, amit rikoltozó hangok követtek, nem is akármilyen hangosan, de ezt csak a visszhang valami torz utóhangjának tekintettem, mivel nemigen ismertem az efféle dolgokat. Persze a kényes, "mindentől berezelek és rikoltozom" Spearow azonnal elkezdett csapkodni és károgni, mintha szabadulni akarna.
-Hagyd abba! Mire jó ez neked!?- Értetlenkedtem továbbra is, majd egy óvatlan pillanatban Spearow kiszabadult a kezeim közül, eltűnve a semmiben, engem egyedül hagyva a sötétben.
-Hé! Gyere vissza! Ne hagyj itt! Egyedül.- mondtam kicsit félve, mivel irtózatosan berezeltem hogy gyakorlatilag egyedül állok a korom sötétben teljesen egyedül. Ettől rettenetesen kétségbeestem, olyannyira, hogy kétségbeesésemben leültem a földre, és elterültem rajta. Ennek több oka is volt. Először is az, hogy nem is tudtam mitévőnek kellene lennem, másodszor az, hogy ha nem megyek sehová, nem ütközöm semminek, és Spearow is hamarabb rám talál, ha vissza akar jönni, harmadízben pedig jól esett a pihenés.
Pár perc múlva emberi hangra és szárnycsattogásra leszek figyelmes. A lábam száránál tollak csiklandozását érzem magamon, amitől felkacagok, és odakapok, a kezem közé kaparintva tollas cimbimet.
-Te meg mi a szöszt csináltál? Teljesen megrémisztettél, most meg visszajössz, és itt csiklandozol. Ne butáskodj már.- Mondom még mindig kuncogva, de hirtelen ismét szárnyak suhogását hallom, amik nem kecsegtetnek sok jóval, ráadásul az egyik vészesen közeledett felém, sőt, a fejemnek is csattant, mintha fejelni próbált volna. Persze olyan lendülettel kaptam a kis bestiát, hogy azonnal hátamra estem. Olyan oltári nagy, már-már ironikusan nagy szerencsém volt hogy a kis bestia olyan szerencsétlenül érkezett, hogy a fejemre mért támadás után a felemelkedést követően véletlenül megemelve a kalapom karimáját, utat biztosítva arra, hogy berebbenjen a fej részbe, ahol kétségbeesetten kereste a kiutat, amit későn lelt meg és képtelenné vált a menekülésre, ugyanis kalapom alá kapva, kezeim ügyességének hála, szárnyaival együtt át tudtam ölelni a kicsi testét, így teljesen mozgásképtelenné vált a repülés illetően.
-Mire jó ez nektek? Én nem bántottalak titeket, de ti bántotok engem. Szabad az ilyet?- Próbálkozom a jól bevált rábeszéléssel, ami általában beválik, ha nem egy gonoszabb kis teremtmény ellen vetem be. Feltehetőleg ezek a kis jószágok ártalmatlanok, csak épp nem számítottak vendégekre, és mivel sokan nem kedvelik a váratlan vendégáradatot, ezért bizonyosan ez volt az oka annak hogy így ránk rontottak.
-Figyelj rám apró szárnyas pajtás. Nem akartunk mi rosszat, csak eltévedtünk ebben az ízlésesen elsötétített barlangban, ami remekül tükrözi kiváló érzéketeket a barlangok berendezését illetően.- Efféle dicséretekkel próbáltam a kis jószág lelkivilágára hatni, miközben Spearow türelmetlenül károgott, mintha még a környéken lenne egy másik pokemon, aki épp azért nem kekeckedik velünk, mert talán túszszedőnek vél, a kezemben nyugvó kis cimborája miatt, ami persze ostobaság, mivel én nem túszként, hanem tárgyalópartnerként tekintek a kezeim között pihenő kisállatra.
-Tudod mit? Kössünk alkut. Amolyan pokemonbarát ember, és pokemon közöttit. Ha segítesz a barlangban nem eltévedni, akkor a vendégem vagy egy kajára.- Igen, ez itt a jó öreg gyomron át történő alkudozás módszere, mai szintén hatásos dolog. Meg egyébként sem nagy fáradtság számomra állni egy adag tápot egy Spearow méretű pokemonnak, főleg ha kedvességgel viszonozza a gesztusomat, hisz ha esetleg egy erdőnél lyukadunk ki, akkor egy óriási adag pokemonoknak való bogyócskával jutalmazom kedvességüket.
-Most pedig elengedlek, de nagyon szépen kérlek, ne bánts. Szerintem jó ajánlatokat tettem neked.- Mondom, miközben a kezem szépen, lassan széttárul, de Spearow veszett módon elkezd velem perlekedni, és a szárnyával elkezd csapkodni, mintha nem tetszene neki hogy eképpen paktálok le egy támadónkkal. Persze ez engem kicsit sem izgat, és kinyitom a kezemet, amiből kirebben az addigi tárgyalópartnerem. Ezt pedig egy drámai hatásszünet követte, amit egy villámcsapásszerű támadás követte. Persze nem elektromos pokemontól, hisz ezt csak képletesen értettem, mégpedig a támadás gyorsaságára. Bárhol felismerhető módon, Spearow elkezdett püfölni a szárnyaival, mivel feltehetőleg berágott az ötletem miatt. Ez persze két dolgot sugallt számomra. Elsőképp azt, hogy tárgyalópartnerem elfogadta az ajánlatomat, és visszafogta barátját is, illetve szolgálatomra áll arra az időre, míg ki nem vezet a sötétségből, másodszor pedig azt, hogy nyolc napon belül gyógyuló sérülésekkel kell kezeltetnem magam, amik többek között hámsérülésekből, elszíneződésekből, csípésekből, bedagadt testrészekből és pszihológiai kezelésekből fog állni, mivel minden felsorolt sérüléstípusból begyűjtöttem egy kommandós számára is megirigyelhető adagot.


A hozzászólást Mordon Ismur összesen 1 alkalommal szerkesztette, legutóbb Kedd Jún. 11, 2013 6:10 pm-kor.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeVas. Jún. 16, 2013 9:56 pm


Mi a helyzet, fiúk-lányok? Adtam plusz 3 napot, de továbbra sem ír senki... a szóló kalandok meg nem olyan izgalmasak, így tessék szépen behozni a lemaradást, vagy írjatok hiányzásokba, vagy valami... működjön az a kommunikáció, okés? ^^
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue20/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Jún. 20, 2013 8:17 am

//Bocsi, most lettem szabad végre//

A kérdésemre nem válaszolt senki, viszont az állatok továbbra is közeledtek. Levettem Tedet a fejemről, hogy végre valami hasznát is vegyem, ne csak ő az enyémet, na meg a sötétben amúgy is nem lenne szerencsés, ha elesek és repül egy hatalmasat, így viszont csak kisebb zuhanásban lehet osztályrésze. Ha a denevér pokémononok nem mennek el, akkor ráparancsolok Tedre:
- Ted karmold meg a falat.
Tervem, hogy a hang megzavarja őket vagy megijessze, amennyiben nem jön be a terv, akkor a következő támadás már az állatok ellen irányul, bízva Ted szaglásában. Ha viszont ez sem sikerül, akkor botladozva elindulok, hogy mégse álljak egy helyben, mert így előbb megtalálnak a pokémonok, márpedig azt nem szeretném. A sötéttől nem igazán féltem, egyedül az út jelenthet veszélyt, hiszen bármikor jöhet egy árok vagy egy kisebb kavics, amire ha rosszul lépek, akkor akár egy boka ficam is közbejöhet, ami nem lenne szerencsés. A kisebb gond az lesz, ha belerúgok egy kőbe vagy kavicsba, mert ahogy mondani szokták: A sípcsont az a része az embernek, amivel éjszaka megtalálja a bútorokat. A fájdalom nem tudna megállítani, hogy az utat végig csináljam, de ha a bokám miatt nem tudnék haladni az már jóval inkább hátráltatna a célomban, de hát benne van a pakliban a dolog. Azonban nem messze, mintha először valami dudolás félét, majd dulakodás hangját véltem felfedezni, mintha valaki elkapott volna egy szárnyas pokémont egy kalappal vagy valami olyannal, ami alkalmas rá, mert éreztem, ahogy a szárnyak végig karcolják az anyag felületét.

//bocs a gyenge posztért//
Vissza az elejére Go down
Coden Flues
Tréner
Tréner
Coden Flues


Hozzászólások száma : 17
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Dunaújváros

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue10/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (10/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeKedd Júl. 02, 2013 12:21 pm

Meglepetten tárult elém egy táj, ami az úti tervemben nem szerepelt, így hát tuti hogy eltévedtem.
Ez a kőtenger valóban illet a nevéhez.Az egész átláthatatlan terület kövekkel volt tele, alig hagyva egy-két ösvényt közöttük.A sziklák lábfej mérettől hegy méretig is fellelhetők voltak itt.Ez volt a kövek igazi tárháza!
Épp leültem az egyik kőre amikor valami a nyakamba mélyedt és végig vágta rajta a bőrt.A fájdalom elég kibírhatatlannak tűnt, mégsem ordítottam föl, helyette hátra fordultam.Azonban semmi nem volt ott, így hát lepattantam a szikláról és tovább indultam.Lassan haladtam és közben az eget kémleltem, mert tuti hogy ott kellet lennie annak, aki vagy ami megtámadott.De az ég tiszta kék volt, még felhők sem voltak odafent.Így hát újra az útra meredt a tekintetem.Hirtelen azonban a szemem sarkából valami megcsillant az égen és épp felém tartott.Egy madárnak tűnt, bár elég magasan volt, hogy lássam, mi is volt az és hogy miért támadt meg.Mert szerintem az előbb is az a lény támadott meg, csak akkor nem láttam épp.
-Hagyjál békén, akármi is vagy!-kiáltottam felé, de a madár nem állt meg, így hát rohanni kezdtem egy nagyobb sziklacsoport felé, ami tőlem kb. 20 méterre volt.Átlendültem egy kisebb kövön és hamar el is értem a sziklacsoporthoz, ami mögé most gyors elrejtőztem.
Az engem üldöző madár azonban már nem volt sehol se.Az ég újra végtelenül kék volt és semmi se volt, ami megzavarta volna ezt odafönt.Tovább indultam, ám ekkor a talaj beszakadt alattam és én a mélybe zuhantam.Szerencsére vízbe estem, ezért nem tört el semmim.Egy föld alatti barlangba kerültem ahol a víz is kék volt.Kikecmeregtem a partra és leültem száradni.Bár ide a napfény alig tudott behatolni, így hát inkább elindultam felfedezni a helyet.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Júl. 04, 2013 11:38 pm


Mordon, a téged támadó Zubatek úgy tűnik egész hatásosan meg lettek győzve, egyelőre nem támadtak tovább, csupán a madárpokémon ügyködését figyelték biztos távolságból. Ha elég ügyes voltál, talán azt is észrevehetted, hogy nem repülnek el, csak az ennivalóra vártak… vagy lehet, hogy valami egészen más motiválta őket? Eközben Yamadachi is bebotorkál, s az őket verdeső denevérek ugyan vijjogva menekültek egy kicsit hátrébb a kellemetlen hangtól, de sosem hagyták magukra teljesen a „vendégeiket”. Helyette néha-néha odacsaptak, de nem használták ki a terep előnyeit és adottságait. Úgy tűnhetett, mintha csak figyelmeztetni szeretnének. De vajon mire?
Coden, te ennél egy fokkal könnyebb helyzetbe kerültél, ugyanis jó ideig nem találkozol egyetlen vad pokémonnal sem. Az út kezd egyre sötétebbé válni, ahogy elhagyod a lyukat, amin át beestél, s nemsokára te is szárnysusogásra és hangokra leszel figyelmes. Ha követed a zajt, két-három kanyar után ott találod magad a többiek társaságában.

Találkozzatok és kommunikáljatok, valamint keressetek megoldásokat a fő problémára: hogyan tovább? Hogyan lehet kijutni? És vajon mit akarhatnak a vad pokémonok tőletek? Ám akármennyire is beszéltek hangosan vagy éppen halkan, nemsokára koppanások zaja fog elérni titeket. Az út elágazik, méghozzá öt irányban, három felől jöttetek, a maradék kettő közül az egyik pedig biztosan elvezet a furcsa hangokhoz. Merre tovább?

----------------------------------
Sorrend: nincs!
Határidő: július 14.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Hol is vagyok?

Karakterlap
Szintpont: 45
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue15/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (15/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeSzer. Júl. 10, 2013 4:03 pm

Miközben óvatosan elengedtem a kezeim között kényszerpihenőt élvező Zubatet, összeszorított szemellek vártak az eljövendőt. Teljesen elképedtem azon, hogy miután elengedtem Zubatet, ő és a társa nem tettek ellenem semmit sem. Szinte repestem az örömtől, hogy végre vége a konfliktusnak, Spearowal ellentétben, aki eléggé pipa lehetett a tervem végett.
-Ne kezdjük ezt elölről, oké? Jobb békében meglenni mint folyton kakaskodni. Egyébként sem tudunk tájékozódni a sötétben, ők pedig igen.- Jegyzem meg, a kezébe véve Spearowt, aki addig a lábaimnál csapkodott, majd megpróbáltam a velem lepaktált Zubatok felé fordulni, habár ilyen sötétben nemigen látni őket. A keresésük nyomán átvillant az agyamon, hogy talán más, nem idevalósiak is lehetnek a barlangban, ezért hát a szövetségeseim keresése helyett inkább szóba elegyedtem velük.
-Nos, volna még itt valami. Esetleg tudtok valamit arról, hogy vannak-e még mások is itt?- Kérdeztem némi aggodalommal, mert nem hagyott nyugodni a gondolat.
Ha esetleg ennek következtében emberekbe ütközöm, akkor különösen pozitívan fogom kezelni a helyzetet, aminek következtében félmaratoni szócséplésbe kezdek.
-Végre! Emberek! Nem hiszem el hogy nem csak én vesztem el itt, de ez állati kalandos. Pont a legjobbkor futottunk össze. Csak ne felejtsek el enni adni a Zubat pajtiknak. Nem hinné az ember hogy mennyire el lehet tekeregni egy ilyen barlangban. Ám, én nem fogok eltévedni, mivel van segítségem. A helyi Zubatok készségesek, és kettő bele is ment egy kis idegenkivezetésbe, és felajánlanám a szolgálatomat a kifelé vezető út felkutatásában.- Mondom elégedetten, mivel már-már unalmas volt nem emberi nyelvet beszélő lények hiányában, bár a sok fecsegéstől kicsit kiszáradtam, ezért elkezdtem a kulacsomat kutatni, majd miután megtaláltam, és meghúztam azt, így folytattam. -Mellesleg Mordon Ismur vagyok.- Közlöm vígan, miközben a kezemet nyújtom a sötétbe, esetlegesen találva valakit, akivel kezet rázhatok. Bár az egésznek elég különös aláfestést adott a semmiből szóló zaj.
-Na, ez meg mi volt? Furcsa.- Jegyzem meg az államat megvakarva, miközben a többiek értekezését hallgatom, és kényelmesen elhelyezkedek törökülésben a talajon.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue20/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeKedd Júl. 16, 2013 1:24 pm

A tervem, hogy Teddel üldözöm el a pokémonokat nem 100ig sikerült és fényt sem gyújtott, így nem túl sokra haladtam előre. Viszont az furcsa volt, hogy az állatok nem menekültek el, hanem csak távolabb húzódtak és onnan figyelve néha odacsaptak, de nem használták ki, hogy ők tudják merre van az arra és mi az, amit jobb elkerülni és mi az amit ki lehet használni ellenünk. Velük ellentétben én nem láttam semmit, így figyelve haladtam előre, hogy ne lépjek semmi olyanra, ami veszélyes lehet, például ne lépjek gödörbe vagy ne lépjek egy kőre. Hamarosan újabb zubat csoport szárnycsapásai keveredtek az eddigiek közé, majd lassan egy emberi hangot is hallottam igen csak közelről. Óvatosan futásnak eredtem a hang irányába, majd valami kemények csapódtam, bár abból, hogy egy kéz érintette meg az enyémet rá kellett jönnöm, hogy a barátunk mellett lévő falnak vagy egy nagyobb kőnek ütköztem. Ahogy sikerült összeszednem magam az ütközés után és felálltam, egyből megkerestem a kezet, ami korábban megérintett és inkább határozottan, mint erősen megráztam, majd bemutatkoztam.
- Szia! A nevem Yamadachi.
Nem azért nem mondtam a családnevem, mert el akartam titkolni, hanem egyszerűen nem használtam, senki nem igazán tudja azt és mivel a családom sem használja, így nem is tudtam volna nagyon megmondani. Ekkor az új társam beszélni kezdett, ami jó volt a fülemnek hiszen eddig nem sok emberi hangot hallottam itt a barlangban és legalább együtt több esélyünk van kijutni a barlangból.
- Annyira nem zavarnak a denevérek, tőlem jöhetnek, bár ki jutnék egyedül is, de a segítség sosem árt. Nem igaz?
Mondom a véleményemet, majd folytatnám, amikor barátom valami zajra lesz figyelmes és igazából én is. Nem nagyon tudtam, hogy mi lehet, így vetettem fel az ötletet, hogy "induljunk meg minél előbb, mielőtt ránk szakad a hegy." Remélem Mordon is jó ötletnek tartja és el is indulhatunk valamerre.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeSzomb. Aug. 24, 2013 3:12 pm


Kérdés, akarjátok-e még folytatni, vagy 1-2 körön belül zárjam le?
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 6:55 pm


Továbbra is lehet találkozni, beszélgetni, agyalni, merre tovább, a Zubatek viszont nem tágítanak mellőletek. Egy robaj és a nyomában lezúduló kőtörmelék azonban "segít" elindulni, persze csak ha nem akartok betemetődni, és végleg ott maradni a járatban. Sok választás nem maradt, a csattanások felé kell mennetek, viszont feltűnhet nektek, hogy a pokémonok inkább mögöttetek repülnek, s nem mutatják az utat. Nemsokára kiderül, mi okozta a zajt: egy öreg, szakállas bányász néz farkasszemet veletek, kezében csákány, mögötte a fal egy ponton le van bontva. A világosságot egy kicsike mécses nyújtja csak, de a férfi arcán még így is jól látható, hogy mérges rátok, amiért megzavartátok a munkában.

[Kaland] Át a kőtengeren! Kp9zzggu92klpirp

- Mit akartok? - morogja, s keresztbe font karral várja a választ.
Vissza az elejére Go down
Mordon Ismur

Mordon Ismur


Hozzászólások száma : 35
Hírnév : 0
Tartózkodási hely : Hol is vagyok?

Karakterlap
Szintpont: 45
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue15/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (15/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeKedd Szept. 03, 2013 8:21 pm

-Egyedül? Hát az érdekes lenne. Idefele is összetörtem a kobakomat, de hát te tudod.- Felelem, elgondolkozva azon hogy mekkora csetlés-botlással járna a kifelé vezető út, ha már a befelé jövet is elég zökkenő volt.
-Minden esetre lekenyereztem a helyi pokemonokat. Bár nem kenyérben egyeztünk meg, de legalább segítenek. Viszont szerinted melyik a jobb? A lekenyerezés vagy a lebogyózás? Azért kérdezem, mert az volt a béke ára, és csak szeretnék pontosan fogalmazni.- Büszkélkedek alkalmi útitársam előtt fantasztikus alkudozókészségemmel, ami mitagadás, remekül jött, habár Spearow nem értékelte a szócséplésemet, és fejbe koppintott a csőrével.
-Te gonosz, gonosz madár! Kérni nem egyszerűbb?- Panaszkodom tovább, mire pár pillanaton belül csattogásra és kövek lezúdulására hasonló hang üti meg a fülemet, ami nem sok jóval kecsegtet, mivel erre még Spearow is abbahagyta a kínzásomat.
-Nos, ha így állunk, akkor le kell lépnünk. Nyomás!- Mondom kicsit feszülten megjegyezve, majd Spearow pajtim nyomában lelécelek, ám valahogy a Zubat-ek nem voltak készségesek a vezetést illetően, és mindvégig mögöttünk kolbászoltak, amit nem értékeltem nagyra, főleg hogy mutathattak volna valamiféle helyet, ahol meghúzhatnánk magunkat a nem kívánt meglepetés elől. Viszont hála éles hallásomnak, észreveszem, hogy a hangok nem akarnak megszűnni, sőt, inkább az irányukba haladunk.
-Hékás! Hova a csudába megyünk? Nem akarok lapos lenni te palimadár!- Jegyzem meg pár pillanatra megállva, és Spearow-val vitába szállva, aki megeresztet egy furcsa tekintetet, amiből leolvastam hogy finoman szólva nem néz egész normálisnak. Ezen még morogtam is volna, ha a hangok álló helyzetben sem erősödtek volna, így hát egy kritikus pillanatban folytattam az iszkolást a madárka nyomában,ami végül azt az eredményt adja, hogy egy fényes pontot pillantok meg az távolban. Ekkor leesik a tantusz.
-Nem! Nem megyek arra! Fény van az alagút végén! A filmekben is megmondták a haldoklóknak, hogy az alagútban ne menjenek a fény felé! Nem akarom megtudni milyen szagú az ibolya gyökere, és szeretném még a kulcsokat is magamnál tudni!- Jelentem ki, majd a legnagyobb omlás közepén megállok, és ölbe tett kézzel megállok, persze ez nem tetszik Spearow-nak, és egy elég aljas módszerhez nyúlva, a hátam mögé repül, és karmolászva, csapkodva meg csipkedve elkezd nógatni, amire kelletlenül is elindultam a fény felé, amit végül el is érek, majd a földre dobva magam, kétségbe esve fetrengeni kezdek.
-Nem akarok meghalni! Révészbácsi! Ne vigyen át a folyó túloldalára!- Pánikolok továbbra is kétségbeesetten, habár vissza sem mehetek a mögöttünk bezárult alagúton. Ezek szerint nekem, és mint látom a társaságomnak is reszeltek. Be adtuk a kulcsot, leköszöntünk, alulról szagoljuk az ibolyát, eljött értönk a kaszás, csilingelt a harangvirág, kereken kimondva kilapítottak minket a sziklák, ráadásul ezt észre sem vettük. Ekkor tudatosult bennem hogy mi bizony elpatkoltunk. Ennek nyomására annyira becidriztem, hogy oda préseltem magam a barlang falához, annak a tövébe leülve, a térdeimet a mellkasomhoz húzva, és a combjaimat átölelve sorra vettem a bűneimet.
-Nem lett volna szabad Lexie haját húzogatnom kiskoromban. Elfelejtettem kezet mosni az oviban az ebéd előtt. Nem ettem meg a brokkolit a vacsoránál. Hallgathattam volna Spearow-ra amikor nem akart a barlangba jönni...- Folytattam a bűneim summázását, majd felfigyeltem az öreg, szakállas fickóra, és a mögötte beszűrődő fényre, ami mint valami túlvilági fénysugár, körberagyogta őt.
-A...A...A... A révész aki átvisz a túlvilágra! Mami! A mamit akarom!!! Nem akarok átmenni a vén fószerral a folyó túloldalára! Fiatal vagyok még a halálhoz.- Kiáltoztam, már majdnem elsírva magam.
-Tudjátok mit? Én és Spearow utolsónak megyünk át a révvel. Nincs nálam elég pénz az átkeléshez. És kitudja, talán még időben megtalálnak, és visszamehetek. Hehe...- Mondom, hintázgatva együltőhelyemben, eltűrve Spearow lenéző pillantását. Olyan irigy vagyok rá, hogy még a halál kapujában ilyen büszkén viselkedik.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Kaland] Át a kőtengeren! Left_bar_bleue20/100[Kaland] Át a kőtengeren! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeCsüt. Szept. 12, 2013 9:41 pm

Kis követőink nem tágítanak mellőlünk, de tartják a tisztes távolságot. Nem igazán értem, hogy mit akarhatnak vagy mért jöttek ide egyáltalán, ahogy azt sem mért akarnak segíteni, de még sokat kell tanulnom a pokémonokról és a viselkedésükről. Ted is igen gyanakvóan figyeli az oldalkocsikat, de nem szól semmit, miközben a mellettem a fiú a madarával csatázik, hogy hagyja már békén.
- Egyedül, ahogy mondtam, de jobb a társaság és ha már a zubatek önként jelentkeztek idegenvezetőnek és beérik néhány falattal a kijutásunkért cserébe, akkor bárhova követem őket.
Közben társam valami hülye szóviccet mond a kenyérről és a bogyókról, de nem nevetem ki, csak válaszolok.
- Nem mindegy, ha kijutunk? Az enyémet én megtámadtam és rájött, hogy ki az úr a háznál, már ha a területi előny nála is van. Amúgy jobb lesz ha sietünk.
Nem mondom, hogy fussunk, hiszen körülbelül az orrunkig se látunk és ha előttünk valami szakadék lenne, akkor nincs az az isten, aki megvédene a beleeséstől. Remélhetőleg találok egy botot és akkor mint a vak ember a botot a föld felmérésére használom, hogy se kő, sem semmiféle lyuk ne zavarjon meg.
- Keress egy botot és használd segítségként.
Mondom a tanácsom a társamnak, hogy ne egymás miatt essünk el vagy le. Nem sokára meglátjuk a fényt az alagút végén, társam persze elsüt egy elég morbid viccet, amiért meg is kapja a szokásos adagját a madarától, amit én is szívem szerint adnék neki, hogy nőjön már fel végre, legalább addig, amíg kiérünk a barlangból. Közben valami fura fazon jött elő a semmiből és nekünk szegezte az egyik leghülyébb kérdést, amit feltehet. Egy pillanatra megfordult a fejembe, hogy azt válaszolom, hogy tehenet fejni jöttünk a barlangba, de inkább megtartom a gondolatomat a fejembe, mert talán ez a fura fazon az utolsó esélyünk a kijutásra. Magabiztosan mondom is a választ.
- Bejöttünk a barlangba, de beomlott, így itt rekedtünk.
Közben a társam összegömbölyödik és érthetetlenül kezd makogni, mint aki megőrült. Nincs szükségem egy bolondra, így elkapom a grabancánál fogva.
- Nyugodj már meg, nem haltunk meg, ez nem a révész.
Ha továbbra sem hallgat rám, akkor egy kicsit megrázom és folytatom a monológot.
- Legyen már egy kis eszed, ha ki akarsz jutni ne legyél már olyan, mint egy 5 éves kisgyerek alvás előtt.
Komolyan mondom ez a viselkedés kiborít, még a spearowja is több tartást mutat, mint ő nem beszélve Tedről, aki még csak bocs és fél a sötétben, de neki elnézem, hiszen pokémon, de egy embernek legyen már annyi tudása, hogy nincs semmi ijesztő a sötétben, csak az ismeretlentől fél.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 5:31 pm


- A fiatalembernek igaza van, én nem vagyok révész - vakarja meg a tarkóját az öreg, majd fejét ingatva néz végig rajtatok - Ti hogyan kerültetek ide? Ez egy veszélyes barlangrész, civileknek pedig tilos a bejövetel! - folytatja mérgesen, majd int, hogy kövessétek - Gyertek, kivezetlek innen benneteket - fordul hátra, majd meg is indul, útközben gyakran hallani morgolódni, ám hozzátok nem szól többet, csak akkor, amikor már kiértetek a járatból.
- Aztán meg ne lássalak újra! - kiáltja még utánatok, majd sarkon fordul, és visszamegy dolgozni.


------------------------------------------------------

Mordon lemondta a további részvételt, így lezárom ezt a kalandot, Yama, hamarosan indítok majd egy folytatást, hogy lehetőséged legyen befejezni, és egyben a többieknek, hogy aki akar, csatlakozhasson.

Jutalmak:

Mirajean Smith, Tequilla és Coden Flues:
  • Tapasztalatpont (játékosnak): 0
  • Szintpont (elköthető a pokémon fejlesztésére): 5
  • Reagszám (elkölthető pokémon elkapására): 1
  • 100 PD

Mordon Ismur és Yamadachi:
  • Tapasztalatpont (játékosnak): 5
  • Szintpont (elköthető a pokémon fejlesztésére): 47
  • Reagszám (elkölthető pokémon elkapására): 5
  • 500 PD
  • 1 dobás a shiny pokés topicban

A két fiúnak köszi az aktív részvételt! Remélhetőleg majd lesznek hosszabb kalandok is! smile close
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





[Kaland] Át a kőtengeren! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Kaland] Át a kőtengeren!   [Kaland] Át a kőtengeren! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
[Kaland] Át a kőtengeren!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Kaland Szabályzat
» [Kaland] A kardforgatók arénája
» [Kaland] A Jégkristály csapdája
» [Kaland] Riadalom – Luxus kivitelben
» [Kaland] Erdő mélyén kőhalom...

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: JÁTÉKTÉR :: KANTO RÉGIÓ :: Levendula Város / Lavander City-
Ugrás: