Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 [Játék] A nagy légszabadítás!

Go down 
3 posters
SzerzőÜzenet
Jehova
Koordinátor
Koordinátor
Jehova


Hozzászólások száma : 19
Hírnév : 2

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Játék] A nagy légszabadítás! Left_bar_bleue11/100[Játék] A nagy légszabadítás! Empty_bar_bleue  (11/100)

[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitimePént. Szept. 20, 2013 9:46 am

Solrock lombmagasságban lebegett. Nagyjából fél órámba telt, amíg erre rájöttem. A fenének se tudtam előbb észrevenni. Fogta magát, és elővette a szokásos lajhár tempóját. Bosszantott! Az hagyján, hogy így haladni nem tudtunk, legalább én nem tudtam, hiszen hagyjam itt a pokémonom? Ráadásul még bosszantott is! És mondtam már, hogy mennyire bosszantott?
Szóval itt szerencsétlenkedtem egy bébi Solrockkal, ami lecövekelte lángokra hasonlító kis napnyúlvánait a gyönyörű kék égen, és láthatóan nem akart elmozdulni. Ha tippelni kellett volna, akkor azt mondom, hogy figyelt valamit. Lassan őszbe csavarodott a világ, de azért volt még annyi lomb a fák koronáján, hogy ne lássak tőlük túl messzire. Így ebben az erdőben sem tudtam kivenni, hogy ő mit néz. Abban azonban biztos voltam, hogy az a valami lassan közeledik, ugyanis Aabaa tekintete is egyre lejjebb ért.
Reméltem is, hogy éppenséggel érkezni fog valaki. Semmi ötlet nem jutott eszembe, hogyan imádkozzam le onnan a csodás égboltról. Próbáltam parancsolgatni neki. Utasítani. Kérni. Fenyegetőzni. Egy hét pokékaja megvonás. Könyörögni! Minden teljesen reménytelen volt.
Van ott valaki? – kockáztattam meg, amikor mintha zajt hallottam volna nem messze az erdőből. Az avar zörgött. Kezdett elkapni a félsz érzése. Sőt, határozottan kijelenthetem: félelmetes volt itt! Van egy Solrockom, amelyik nem szentel rám több figyelmet, mint amennyit egy pergő levél érdemelne az erdő kellős közepén. És ha most rám ront egy Kricketune, aztán lekardozik a hatalmas pengéivel! Hogyne!
Valahogy így paráztattam magam, miközben kétségbeesetten lestem körbe: merről érkezik a támadás? És akkor vajon Aabaa a segítségemre siet?
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Játék] A nagy légszabadítás! Left_bar_bleue20/100[Játék] A nagy légszabadítás! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitimeVas. Szept. 22, 2013 8:11 pm

Újra itthon Shinnoh régióban. De rég is volt. Azóta jó néhány helyen voltam, elég sok misztikus kalandban volt részem és még mennyi van hátra. Valahogy mindig megtaláltak ezek a titkos dolgok, amik mögött vagy egy szellem pokémon vagy egy ember volt, aki nem akarta, hogy háborgassanak egy épületet vagy helyszínt, esetleg azt nem akarta, hogy kiderüljön, hogy a falu vezetősége, akiről azt hiszik, hogy valami ijesztő és brutális ember valójában egy aranyos pokémon, akinek elege lett abból, hogy lenézik. Nem tudom, hogy mi visz rá embereket, hogy védjenek valamit vagy elhitessenek magukról valamit, ami nem igaz, de az ő dolguk. Nem akartam haza menni, hiszen el akartam kapni egy pokémont, ami a közelben ólálkodott, így az erdő közepén sátoroztam le Teddel és az újonnan szerzett pokémon tojásommal. A tojásnak vettem egy külön szállítót, de most a sátorba volt, míg mi az alvóhelyünk előtt gyakoroltunk. Éppen a karmolást próbáltuk Teddel, amikor valaki a bokrok közül kiabált, hogy van-e valaki itt. Rajtam és a pokémonomon kívül nem volt senki, így visszakiáltottam: "Igen van!" Remélem az idegen előjön, hogy bemutatkozzon és nem egy újabb beszélő pokémonnal van dolgom, mert azokból egy időre elegem van. Amennyiben az illető nem jön elő rövid időn belül, akkor Tedet felkészítem a támadásra s ha továbbra sem mászik elő a kiabáló, akkor a karmolás támadást vetem be, hogy jobb belátásra térítsem a terület sértőt, mert nem akarom, hogy valaki a bokorban bujdosva figyeljen engem mikor én nem tudok róla semmit. Ted sem igazán kedveli az ilyet, így nem kell sokat biztatni.
- Gyere elő vagy rád uszítom a pokémonomat!
Kiáltom az illetőnek, aki még nem bújt elő és valóban meg is teszem, ha nem jön elő.
Vissza az elejére Go down
Jehova
Koordinátor
Koordinátor
Jehova


Hozzászólások száma : 19
Hírnév : 2

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Játék] A nagy légszabadítás! Left_bar_bleue11/100[Játék] A nagy légszabadítás! Empty_bar_bleue  (11/100)

[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitimeKedd Szept. 24, 2013 5:37 pm

Éppenséggel nem a támadás jött a bokor túloldaláról, hanem a felelet. De úgy is mondhatnám, hogy még nem a támadás érkezett meg a túloldalról. Hanem csak annak ígérete. A szemöldököm ráncoltam a válasz hallatán, meg morogtam, és toporogtam magamban kicsit. Most mégis mi a fenét csináljak?! A pokém használhatatlan, és bár nem ugrott nekem senki kapásból, hogy elvegye minden értékem, azért kilátásba lett helyezve ennek a lehetősége is. Éreztem, hogy dönteni kéne, mert csak ketyeg az az óra, én meg itt problémázok még mindig… Végül csak nekivágtam, hogy átszeljem néhány öles lépéssel a túloldalt lévő hang forrásától elválasztó távolságot.
Jövök már, nyugi-nyugi… szevasz! – integettem sután, ahogy ott álltam. Mondanám, hogy nagy örömömre szolgált, hogy végre láthattam, kivel is állok szemben, de inkább zavarban voltam. Teljesen ki voltam szolgáltatva most ennek a srácnak. Mert láthatóan pokémonja volt, és innentől kezdve bármikor el tudott intézni.
Egy kis segítségre lenne szükségem! – Próbáltam mosolyogni, hogy közvetlenebbé varázsoljam a társalgást. Az az igazság, hogy éppenséggel pont baromi önállónak akartam tűnni, akivel szemben ne fölényeskedjenek, de ez a tervem kezdett dugába dőlni, hiszen épp most kértem segítséget. A kettő eléggé üti egymást.
A pokenomról lenne szó – kockáztattam meg egy újabb információdarabkát. Tekintetem az övére tévedt. – A tiéd nagyon aranyos! smile close– mosolyodtam el őszintén. Ugyan az én fixa ideálomhoz mérten nem volt elég robosztus, de mivel kölyöknek tűnt, ezért biztos voltam még, hogy növekedni fog, fejlődhet még.
Mit gondolsz, van néhány szabad perced rám? – néztem újra a másik trénerre. Hülye dolog, tudom, de közben még a kezem is feltartottam, mintha fegyvert szegeznének rám. Na tessék, ennyire kiszolgáltatottnak éreztem magam! Very Happy
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Játék] A nagy légszabadítás! Left_bar_bleue20/100[Játék] A nagy légszabadítás! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitimeSzer. Szept. 25, 2013 11:20 pm

Valahogy sikerült a bokorban bujkáló idegent arra biztatnom, hogy előbújjon, hiszen egy támadó pokémon nem éppen kellemes érzés, ha a nyakadba ugrik főleg azért, mert a zsebszörnyek legtöbb támadása komoly sérüléseket okozni van és nem azért, hogy kellemesen megsimogassanak vele. Gondolom nem örült túlzottan a fenyegetésnek, ami hallatszott is a válaszán, de én sem örülnék neki, ha valaki a táboromat kifosztaná és amíg nem tudom, hogy mit akar a másik, jobb, ha fél. Nem akartam sokat várni, de szerencsére nem is kell, mert az ígéret meghozta az eredményt a bujkáló megszólal és lassan elő is kerül.
- Szevasz!
Válaszolok a köszöntésre, de továbbra sem veszem le a szemem az illetőre. Valami segítségre lenne szüksége, így egy kicsit megenyhültem és jeleztem Tednek, hogy oké, de azért a mozdulatban az is benne volt, hogy legyen résen.
- Mond!
Adom az utasítást, bár mindegy, hiszen az idegen magától is elkezdi.
- Milyen pokémonról lenne szó? És mért kéne a segítségem? Éppenséggel ráérek.
Mondom a társamnak és várom, hogy mi is lenne az a dolog. Látom, hogy a nemzetközi megadás jelét mutatja azzal, hogy felemeli a kezét ezzel jelezve, hogy nincs hátsó szándéka. Intek, hogy leteheti mert hiszek neki és várom a kérdését.
Vissza az elejére Go down
Jehova
Koordinátor
Koordinátor
Jehova


Hozzászólások száma : 19
Hírnév : 2

Karakterlap
Szintpont: 10
Tapasztalat:
[Játék] A nagy légszabadítás! Left_bar_bleue11/100[Játék] A nagy légszabadítás! Empty_bar_bleue  (11/100)

[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitimeSzomb. Szept. 28, 2013 8:58 am

Úgy érzem magam, mintha az éjszaka közepén reflektorok merednének rám, olyan komolyan meg vagyok figyelve a fiúval meg a mackójával. Elég… kellemetlen szituáció, komolyan nem múlik cseppet sem a zavartságom. A pokém bekrepált, és most lebukott bűnözőnek érzem magam. Fantasztikus! A korábbi mosolyom kezdett lelohadni az arcomról.
Öhm… – kezdtem bele. Bevallom, kicsit zavart a hangnem, amiben a másik srác hozzám szólt. Mármint tényleg mintha egy rakéta tag volnék, vagy valami. Hallottam már róluk, de biztos vagyok benne, hogy még nekik se járna ennyi bizalmatlanság. Az mindenesetre már biztos, hogy ha segít is a fiú, nem fogunk lepacsizni.
Azért segíthetnél, mert én nem tudom egyedül elintézni. A pokémat nem tudom elérni, túl magasan van, és nem is hallgat rám – vontam vállat. Ez már alapvetően is elég gáz helyzet volt, nemhogy még arra is külön engedélyt kapok, hogy a kezemet letegyem.
Miközben hozzájuk beszéltem, mozgásra lettem figyelmes a szemem sarkából: úgy tűnt, hogy Solrock végül csak mozgásra bírta magát ott az égen, és szokásos csigamozgásával lassan ő is ideért. Amíg én a trénerrel beszélgettem és a pokéjával szemeztem, addig ő a hátuk mögött libegett teljes némaságban a táborba. Ez így nem lesz jó – gondoltam. Attól féltem, hogy még a végén megijednek, vagy azt hiszik, hogy meg akarom támadni őket.
Figyelj csak – köszörültem meg a torkom. – Ne lepődj meg, de… szóval a pokém ott is van már mögöttetek – mutattam Aabaa-ra, miközben kellemetlen vigyort igyekeztem az arcomra erőltetni.
A nagyon lassan és annál is csendesebben közlekedő fajta, de senkit nem bántana! – kezdtem egyből magyarázkodásba a viselkedése miatt, mintha már meg is lettem volna gyanúsítva valami még újabb vétekkel, amit megint nem is követtem el.
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
[Játék] A nagy légszabadítás! Left_bar_bleue20/100[Játék] A nagy légszabadítás! Empty_bar_bleue  (20/100)

[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitimeSzer. Okt. 02, 2013 8:47 pm

//Bocs a késésért, közbe jöttek a dolgok//
Nem akarok undoknak tűnni a sráccal, de ahogy apukámtól láttam nem igazán szeretem, ha valaki csak úgy a bokorból közelíti meg a táboromat. Lassan kezdek megenyhülni szegény srác felé, mert látom rajta, hogy nem akar rossza, egyszerűen csak eltévedt és véletlenül keveredett ide. Még akár meg is kedvelem, de egyenlőre nem mutatom ki. Szegény eléggé össze van zavarodva, így nem túráztatom tovább, így mikor elkezdené a mondandóját, amit már vártam, inkább a kezem nyújtom felé kedvesség gyanánt.
- Üdv ismét! A nevem Yamadachi.
Mondom most már sokkal kedvesebben, mint előbb ezzel is kifejezve, hogy sajnálom az eddigi viselkedésemet, de meg kell értenie, hogy nem igazán vagyok oda a területsértőkért. Közben elmondja a mondandóját, hogy a pokémonja nem hallgat rá és el sem éri. ~Mi vagyok? Talán madárnak nézek ki?~
- És hogyan tudnék az elérésében segíteni? Nem tudok én sem repülni.
Mondom valamivel kedvesebben, ha elfogadja a felé nyújtott kezet és megrázza. Valóban nem szép, hogy engedélyt adtam a kéz letételére, de szegény fiúnak szerintem még a levegő vételért is engedélyt kell kérnie, ha megtenné, de szerencsére ehhez még nem volt szerencsém. A mondat, hogy a pokémonja nem hallgat rá elég szerencsétlen gondolat volt, nem igazán tudom megérteni, hogy az ilyen mért áll trénernek, bár nekem is az elején voltak gondjaim Teddel, így nem ítélem el, Ted valamire felfigyel, hiszen látom, hogy az orra, de még a teste is mozdul, nekem is feltűnik, hogy a srác észrevett valamit, amit én nem. Hamarosan megtudtam az okát, ugyanis a srác jelzett, hogy a pokémonja bekúszott mögém. Megfordultam és egy elég bizarr lény nézett velem szembe. Nem vettem le teljesen a szemem a társamról, de csodáltam a pokémonját. Nem tudom, hogy mennyire viseli el az érintést, így lassan megindítom a kezem felé, hogy megsimogassam, miközben előveszem a pokékódexem, hogy megtudjam milyen lénnyel is állok szembe, mire a kódex közli, hogy egy solrockkal van dolgom, ekkor már nem igazán figyeltem a srácot.
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 2:25 pm


A játékot lezárom.

Mindketten kaptok 3-3 reagszámot és a következő bogyókat:

Jehova: Kebia Bogyó, Haban Bogyó, Coba Bogyó

Yamadachi: Occa Bogyó, Yache Bogyó, Haban Bogyó
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





[Játék] A nagy légszabadítás! Empty
TémanyitásTárgy: Re: [Játék] A nagy légszabadítás!   [Játék] A nagy légszabadítás! Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
[Játék] A nagy légszabadítás!
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» [Élmény] Új játék indítása!
» [Játék] Teguilla és Bonetti alias Yamadachi
» [Játék] Mira és Yama, egy váratlan találkozás
» [Játék] Út a Révre I. - A mélység foglyai
» [Játék] A fehér Braviary nyomában

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: JÁTÉKTÉR :: SINNOH RÉGIÓ-
Ugrás: