Pokemon Szerepjáték
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


Fórum alapú szerepjáték a pokemonok világából.
 
KezdőlapKezdőlap  Legutóbbi képekLegutóbbi képek  KeresésKeresés  RegisztrációRegisztráció  BelépésBelépés  

 

 Yamadachi

Go down 
2 posters
SzerzőÜzenet
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Yamadachi Left_bar_bleue20/100Yamadachi Empty_bar_bleue  (20/100)

Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: Yamadachi   Yamadachi Icon_minitimeHétf. Nov. 25, 2013 6:52 pm

Pályázat célja: Teremvezető rang
időben elhelyezés: taillow elkapása után

Elég sok mindent átéltem az utóbi időben és a csapatom is 5 fősre duzzadt egy Krabbyval és egy taillowwal, de a célomhoz nem kerültem közelebb, hogy valamikor is teremvezetővé vállhassak. Nem igazán tudtam, hogy ez hogyan lehetséges, de aztán mikor felhívtam apámat és megtudakoltam tőle, hogy el kell menni a régió bajnokságának központjába, ahol egy hivatalos kérvényt kell benyújtanom, amit majd elbírálnak és egyéb procedúrán átesve végül eldöntik, hogy lehetek-e vagy sem. Mivel én Sinnohba tartozom, így el is indultam a régióm központjába. Ott a kapuban már megállítottak, hogy rakjam el a pokékat, hiszen szinte az összes kinnt volt, sajnos Tedet nem tudtam elküldeni a labdájába, hiszen nem volt, amit nem néztek jó szemmel, de nem tudtak mit tenni ellene és megkérdezték mit szeretnék és mikor elmondtam a jövetelem okát adtak egy papírt, amit ki kellett töltenem. Általános dolgokat kértek, hogy mi a nevem, hol születtem, mikor ilyeneket, anyja és apja neve, majd jött a szakmai rész, hogy hol szeretném, milyen típusú termet szeretnék és mi lesz a jelvényem meg még egyéb, bár nem tudtam mindenre a választ, hiszen még nem volt elképzelésem teljes, de a helyszínnek Sunnyshoret jelöltem meg, mert ott a legszebb a táj, igaz, hogy messze van a szűlői háztól, de nem is akartam apám termét örökölni, mert az nem megfelelő az én ötletemnek, a téma a termemnek a random jelleget írtam, majd kifejtettem, hogy mit akar az jelenteni, hogy a számomra egy kis gép fogja megmondani, hogy milyen típusú pokémont használjak, aztán jött a harc típusa, amire a 2 fős csapat harc stílust jelöltem meg és a jelvénynek pedig egy kocka testhálóját választottam, ami a szerencsejátékot és így a véletlent szimbolizálja. Tudom, hogy így nagy rizikót vállalok, hiszen a szerencsémre bízom, hogy a harcban milyen típusút használok, de rizikó nélkül nincs győzelem és ez folyamatos fejlődési lehetőséget biztosít a számomra és ha esetleg ilyen körülmények közé kerülök, akkor a többi teremvezetővel ellentétben nekem lesz tapasztalatom, ami nekik nincs, hiszen ők csak egy típusban jártasak én pedig szinte mindegyikbe tudós leszek. Leadtam a papírt, amit átolvasott a recepciós, majd egy számomra ismeretlen pokémonmnak adta, aki le is lépett. Azonnal elővettem a pokékódexem, ami el is árulta, hogy egy Lucario. A titkárnő megkért, hogy üljek le és várjak, hogy szólítsanak. Nem telt el sok idő és valóban hívtak, ahol leültettek és egy nő elkezdte felsorolni a papírból kiolvasott dolgokat, nem a tartalmát, hanem a személyiségem, az ötlet eredetiségét és a többi, majd mikor végzett néhány kérdést tett fel, amire válaszolttam és ő jegyzetelt. Ismét feltűnt a lucario, majd a jegyzettel eltünt, majd tovább tessékeltek, ahol egy bizottság várt és ők is feltették a kérdéseiket, pont úgy, ahogy megköveteli az előírás, kezdték egy kis jégtöréssel, majd a komoly részre tértek végül megköszönték a részvételt és kértek egy kis időt a megtárgyalásra addig pedig kiküldtek, hogy várjak a döntésre. Mivel nem egy újabb szobába küldtek, hanem az előtérbe, így mondták, hogy ne menjek messze, de nyugodtan csináljak amit akarok. Kiengedtem a barátaimat és játszani kezdtünk. Így gyorsan telt az idő, pedig jó két órát vártunk. Hamarosan megjelent lucario és átadta a döntést tartalmazó papírt, ami a pályázatom elfogadását tartalmazta.

jelvény
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yamadachi   Yamadachi Icon_minitimeKedd Nov. 26, 2013 12:03 am


Szia, a pályázatot elfogadom, ami a rangot illeti, ám hogy nyithass edzőtermet, a következőket kell még leírnod:

Terem helye:
Terem típusa:
Harc stílusa:
Lv-szint (max 5ös szórással, pl Lv5-10):
Jelvény (max 70x70-es méretű, átlátszó hátterű kép):
Pokémonok (később bővíthető, csak elfogadott előtörténettel és megfelelő szinttel rendelkezők):
500 szavas háttértörténet
Vissza az elejére Go down
Yamadachi
Tréner
Tréner
Yamadachi


Hozzászólások száma : 172
Hírnév : 0

Karakterlap
Szintpont: 0
Tapasztalat:
Yamadachi Left_bar_bleue20/100Yamadachi Empty_bar_bleue  (20/100)

Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yamadachi   Yamadachi Icon_minitimeVas. Jan. 26, 2014 8:50 pm

Pályázat célja: Terem

Végre meg van a csapat utolsó olyan tagja is, akinek tudtam még pokélabdát biztosítani, ugyanis a csapatom 7 fősre duzzadt egy starlyval, így akár neki is állhatnék megtervezni és megépítetni a termet, amit elképzeltem, ugyanis nem csak egy kezdő csapat van meg a számomra, de a megfelelő frissítés is a pokékódexemen, hogy a tervemet végig vigyem. Nem tudtam eldönteni, hogy milyen típusra specialízálódjak, hiszen annyi típus van, bogár, sötét, sárkány, elektromos, harcos, tűz, repülő, szellem, fű, föld, jég, normál, méreg, pszichó, szikla, acél és víz, és régiónként annyi pokémon, hogy döntésképtelen vagyok ebből a szempontból, de apám sem könnyíti meg a helyzetem, hiszen ő ugyan egy fajtára specialízálódott, de ő is szinte minden típusból gyűjtött magának legalább egyet, ha nem többet, hiszen nem ismerem a teljes repertoárját. A helyszín meg volt és a jelvényem ötlete is, de még a terem kialakítása is kérdéses volt. Sunnyshore város körüli erdőséget járva meg is találtam a megfelelő helyet, egy nagy rét nem túl messze a várostól, de jól védhetően, már csak engedélyt és embereket kell szereznem a megépítéshez. A falu, mivel még nem rendelkezett teremmel, így késségesen megadta az engedélyt, persze hivatalosan mindenen nekem is át kellett verekednem magam, de nem voltam akadályozva, így gyorsan meg is lett, sőt embereket is kaptam, akik helyi önkéntesek, néhány közeli mester és munkás volt, akik vállalták a lehető legolcsóbban megépítést. Először a terveket kellett megcsinálni, amit a mesterekből verbuválódott csapat az én ötleteim alapján néhány nap alatt megcsináltak. A rét néhány fáját ki kellett vágni és egy faluból vezető ösvényt is vágtunk, de a kivágott fák helyett az erdő más részén újra ültettük, így az erdő nem szenvedett maradandó kárt és a környezet sem. A rétre térő egy hatalmas, szépen feldíszített, de nem hívalkodó épületet lát, inkább széles volt, mint hosszú, de így is elég nagy, hogy sok minden férjen el. A főbejárat a ház az ösvénytől jobbra lévő oldalán található, amin belépve egy kis előszobába jut be, ahol egy telefon található, amivel még a csata előtti utolsó alkalommal pokémont cserélhetsz, majd ha ezzel végeztél, akkor maximum hat labdát el kellett helyezned a gépben, ami a telefon mellett volt és az egy csőrendszeren keresztül a pályanál lévő emelvényre jutattja, ahol majd a kihívó választhat, és folytattad az utad a pályára, aminek az oldalán lyukadsz ki. Felsétálsz az emelvényre, amivel szembe van a vezető emelvénye, ami semmiben nem különbözik a tiédtől. A pálya, ami szinte minden típusnak megfelelő, van rajta egy kevés homokos, köves rész, mellette néhány pocsolya is akad, itt ott fák, bokrok és egyéb növények, mellett, a pálya két oldalán további ajtókat látsz, de a szembe lévő falon is vannak ajtók. A jobb oldalon vannak a raktárak, és elektromos, víz és egyéb ellátó berendezések szobái, balra a karbantartók, takarítók és egyéb alaklmazottak szobái és a munkásoknak fenntartott ebédlő. A hátsó falon az egyik ajtón egy kis konferencia terem van, ahonnan két, nemre való tekintettel berendezve, kisebb néhány fő fogadására alkalmas vendégszoba található, mellette az irodám van ahonnan a szobámba van tovább egy rejtek ajtó és egy másik ajtó az egy személyes vendég szoba, főleg Joenak, a barátomnak fenntartva, a harmadik ajtó pedig a kiképző terekre vezetett, ami minden típusnak megfelelő körülményeket teremt, van uszoda, a víz típusúaknak, edzőterem a harcos pokéknak és egyéb kialakítású helyek, amiket én is használok, hiszen sosem várok el a barátaimtól olyat, amit én nem tudok teljesíteni, így ha valakivel edzek, akkor azt én is csinálom, igaz egy machoke ellen nem sok esélyem lenne súlyemelésben vagy nem igazán tudok tűzet okádani így, ha egy pokémon típusából fakadóan többre képes, mint én, akkor azt elvárom, de a testedzésben és egyéb ilyen dolgokban  részt veszek, persze van egy képzett kiképzőm, de ő csak levezényli az edzéseket, én végzem az érdemi részt.

Terem helye: Sunnyshore város (Sinnoh)
Terem típusa: random
Harc stílusa: Páros
szint: 6-11.
jelvény: egy kocka kiterített hálója
Yamadachi S4jp
pokémonok: Ted, Honda, krabby, Virgonc, starly
Vissza az elejére Go down
N.

N.


Hozzászólások száma : 259
Hírnév : 6

Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yamadachi   Yamadachi Icon_minitimePént. Ápr. 03, 2015 10:40 am


A pályázat elfogadva. Az adott boardon belül (Sunnyshore város) nyithatsz is egy topicot a teremnek, ahol fogadhatod a kihívókat. smile close
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom





Yamadachi Empty
TémanyitásTárgy: Re: Yamadachi   Yamadachi Icon_minitime

Vissza az elejére Go down
 
Yamadachi
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal
 Similar topics
-
» Yamadachi
» Yamadachi
» Yamadachi pokémonjai
» [KT] Ryuu vs Yamadachi
» [Játék]Bogárfogás után - Yamadachi & Ivy

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Pokemon Szerepjáték :: KARAKTERGONDOZÓ :: ADATLAPOK ÉS KARAKTERGONDOZÓ :: Pályázatok-
Ugrás: